Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Noblesa

Polacy nie lubią pewnych siebie osób.

Polecane posty

Pokazało to głosowanie w Top Model, Marta Sędzicka na 3cim miejscu. Jakby jury decydowało to na bank by wygrała ten program. Co z tego, że każde zadanie wykonywała dobrze, bez jęczenia, użalania się nad sobą.. Kurwa je/bane cebulaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Polacy nie lubią pewnych siebie osób. Pokazało to głosowanie w Top Model<<< Wydało się: skąd czerpiesz swoją wiedzę o świecie :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wręcz przepadam za pewnymi siebie kobietami. Tylko o takie cholernie trudno. Bo za tą pewnością musi coś stać - świetne wykształcenia, wiedza itp. A większość tych niby pewnych siebie to tanie wiejskie blachary, co z tego że pewne, jak tępe straszliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Pewność siebie skads się bierze. Musi mieć źródło w osiągnięciach zyciowych, inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest subtelna granica między pewnością siebie a zarozumialstwem, którą Marta przekroczyła. Zarozumiałych nikt nie lubi, nie tylko Polacy. Zresztą właśnie Osi i Michał nigdy nie narzekali, a przy tym są pewni siebie i sympatyczni, można? Można. Za to Marcie jak raz nie wyszło zadanie w wodzie to się tłumaczyła traumą z dzieciństwa :D Też się prawie utopiłam za dzieciaka, więc zrobiłam kartę pływacką i już nie boję się wody, więc jak dla mnie słabo. Na dodatek dziewucha antypatyczna i ta gadka o tatusiu co zostawił, no już płaczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×