Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie? *

Polecane posty

To forum jest bardzo milym miejscem dla Polakow mieszkajacych za granica na kontunuowanie kontaktu z Polska i polskoscia ogolnie pojmowana. Skoro mamy tu juz, jak wiadomo, spora ilosc rodakow i rodaczek zamieszkujacych rozne zakatki swiata, moze chcieliby oni zdradzic, gdziez to sie podziewaja (miejscowosc i panstwo). Mysle, ze w ten sposob wiele osob, ktore los rzucil w miejsce ubogie w cokolwiek polskiego (ludzie, sklepy, itd.) mieliby okazje byc moze poznac innych ziomkow z tym samym problemem, lub tez w ogole podyskutowac o czymkolwiek. Zapraszam i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ostatio wracam do moich dawnych filmowych nawykow (ogladanie wszelkich dobrych filmow... troche sie opuscilam przez ostatni rok, bo moj BF nie bardzo jest kinowy, ale teraz sobie postawnilam, ze nie dam sie odciagnac od kina) mam recenzje kolejnych 2 filmow. Miss Pettigrew lives for a day - fajna komedia romantyczna/chick flick. Latwo wchodzi, lekkie i przyjemne, zabawne. Changeling - jedno slowo: DISTURBING!!! Przerazajace jest to, ze to prawdziwa historia. Doslownie kombinacja 1984 Orwella i V for Vendetta i innych takich historii o brutalnosci i korupcji sluzb publicznych. Bardziej niz to wkurzyla mnie jeszcze bezsilnosc kobied w porownaniu do facetow... grrr... Koniecznie obejrzyjcie. Nie znosze Angeliny ale ten film jest niesamowity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.. Melduje sie na pierwszej stronie.. Buziaczki i pozdrówka dla wszystkich.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie forum zaczelo normalnie dzialac Wpadam na chwilke by pomachac lapka 🖐️ i lece na hinduski festival kolorow, tzw Holi festiwal... opowiem wam jak bylo po powrocie :) Serdecznie pozdrawiam i milej soboty zycze pa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna u mnie w pelni, musze zainwestowac w nowe klapki;-) bo stare wysiadly, zerwal sie pasek i jestem zmuszona zakladac buty zakrywajace palce, co mnei doprowadza do bialej goraczki;-)) wybywam wiec na zakupy jak juz sie pozbieram tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay - kup sobie Rainbowsy... Kosztuja 4 dychy ale sa skorzane I nieziemsko wygodne. Nie mowiac juz ze to obowiazkowy element stroju na poludniu :) w Charleston moglabys w nich pewnie chodzic 9 miechow w roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, wszystkim 🖐️ Ciekawe czy sie na pierwsza strone zalapie jeszcze :) Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, udalo sie. Teraz tez jestem na 1 stronie a nie na 187 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec i ja sie dolaczam do superszybkiego biegu sprawy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla kolej na mnie ... przechodze wiosenny kryzys, nic mi sie nie chce i z niczego nie jestem zadowolona... no moze poza weekendem ... wtedy odzywam.... nie moge doczekac sie urlopu... jeszcze 2 tygodnie i lecimy na swieta do Pl... fajnie bedzie :) Ostatnio, na przekor mojemu ogolnemu samopoczuciu mialam sen o Toskanii. Snilo mi sie ze podobnie jak autorka ksiazki \"Pod sloncem Toskanii\" posiadam dom wyniesiony na wzgorzu, z ktorego rozciaga sie widok na winnice. Obudzily mnie zagladajace przez drewniane zaluzje promyki slonca. Otworzylam oczy i ujrzalam kurz tanczacy w powietrzu... wstalam, podeszlam do okna i otworzylam je na osciez.. Swierze powietrze wtargnelo do pokoju przebudzajac mnie calkowicie. W innej systuacji pewnie bym sie zezloscila, ale widok zapierajcych dech w piersi zielonych winnic rosnacych na polozonych na tym wzgorzu tarasach w zupelnosci wynagrodzil mi ten przerwany sen :) Piekny sen... szkoda ze to tylko sen... A co u Was slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe.... Kasiulena, tak jak tu? http://www.aesu.com/Alumni/Classic%20Tuscany/Images/San%20Gimignano.jpg Moi znajomi Jim i Kelly tam jada na wakacje w lecie... Ja tez niedlugo sie wybieram na mini-wakacje. Lecimy na 4 dni na Grand Cayman zeby popluskac sie w cieplutkiej wodzie i wygrzac na slonku... W tym roku cos pogoda na poludniu nie dopisuje i chociaz juz prawie kwiecien to ciagle pada i jest ponuro... a juz powinno byc tu lato...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulena z ust mi wyjelas zdanie- ja tez :-O No cóz, pracowac trzeba, ale czasami marze o jakims roku siedzenia w domu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajajaj... ale juz bym chciala byc na plazy... buuu... jeszcze tydzien... juz chce sie wylegiwac na sloneczku pod palmami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu się..
w honolulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mam nawet, kasiulena :-) Uwielbiam czytac... jedna ksiazke za druga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley nie draznij lwa ;) :D ... ta plaza :D Ale ci fajnie :)... zabierz mnei ze soba, bede cichutko sobie siedziec i nawet nie zauwazysz ze tam z Toba jestem :) magnon - tez uwielbiam czytac... polki w domu uginaja sie pod iloscia ksiazek... marzy mi sie taka wlasna biblioteka z polskami po sam sufit... moglabym tam przesiadywac godzinami i czyatc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×