Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Polacy zapomnieli już o Annie Przybylskiej...

Polecane posty

Gość gość
media nie dają zapomnieć ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Codziennie ktoś umiera, a pani Przybylska nie była aż tak wyjątkowa, żeby pamiętali o niej wszyscy i latami. Sorry, ale taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta pani, to nie był mój "brat, ani swat" :D, dlaczego więc miałoby mnie interesować jej życie i śmierć ? Dajcie zmarłym spokój i przestańcie branzlować się ich pamięcią :(. To jest OBRZYDLIWE :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy ma swoje zycie, powspomina czasem , ale nie byla to bliska nam osoba to raz . Dwa myslisz ze kazdy swoja pamiec musi wyrazac przez wpisy w necie ? infantylne myslenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem tego szumu wokół śmierci śp. Przybylskiej :(. x Dla mnie stratą dla kultury była np. śmierć Ireny Kwiatkowskiej. Pamiętam jak jeden z "młodych, pięknych aktorów"(z Czasu honoru) spóźnił się (albo nawet nie dotarł) na jej pogrzeb, bo musiał... rozdawać autografy :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko świadczy o tym ze ludzie udawali ze ja lubią. Ja o Marilyn Monroe myślę dużo czesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>To tylko świadczy o tym ze ludzie udawali ze ja lubią. Ja o Marilyn Monroe myślę dużo czesciej<<< Ja nic nie udawałem :D, bo ta kobieta była mi obojętna. Bądź tak miła i jej do Marilyn nie porównuj. nie przypominam sobie, by w czymś w rodzaju Niagary wystąpiła :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bedę zawsze pamiętać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna Przybylska do jej zdjęc w playbou waliłem po raz pierwszy... nigdy jej nie zapomnę. Zawsze jak o niej usłysze to wyciągam fajkę do masowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze to dlatego, ze Anna Przybylska tak naprawde byla popularna tylko w 3 momentach swojej kariery: jak zagrala Marylke, jak rozebrala sie dla Playboy'a i kiedy umarla. Nie ma ona w swoim dorobku zadnych wybitnych osiagniec aktorskich. Cala ta melodrama wokol jej smierci rozpetala sie dlatego, ze byla znana, piekna, mloda i ...umarla na raka. I osierocila trojke dzieci. To zawsze uderza ludzi, ale po paru dniach histeria ustepuje, bo poza tym nie ma wiele wiecej do zapamietania. W kregach aktorskich byla znana ze swojej przyjemnej osobowosci i wiekszosci spoleczenstwa dobrze sie kojarzy no bo przeciez nie dalo sie nie lubic Marylki. Szkoda kobiety i jej rodziny jak kazdego innego i swiec Panie nad jej dusza, ale domaganie sie podniesienia Anny Przybylskiej do rangi bohaterki narodowej to juz troche przesada. Moja mama tez byla super i tez osierocila trojke dzieci kiedy umarla na raka w wieku 34 lat i jakos nikt nie nazywa ulic jej imieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wsadzcie sobie w dupę te analizy,dajcie spokój zmarłym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×