Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawemu nos urwalo1

polak plus cudzoziemka?

Polecane posty

Gość ciekawemu nos urwalo1

dlaczego tak malo Polakow ma dziewczyny cudzoziemki? Sa nieatrakcyjni? czy po prostu to temat tabu i o tym sie tu nie pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozibonk
hahahaha.... dlaczego tak malo Polakow ma dziewczyny cudzoziemki?- to jest pytanie retoryczne...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belle de jour1
a któa by takiego chciala?? Pijak, złodziej, nieobyty, zero klasy...wymieniac dalej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbkl
a ja ostatnio w sklepie widzialam chlopaka Polaka z babka z Indii, jestem prawie pewna ze byla z Indii lub Bangladeszu, oni maja taki brudnawy odcien skory ( nie pisze tego zlosliwie):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może jest gejem
Przyjaciel mojego męża(jest Polakiem)ponad rok temu ożenił się z Irlandką.Są bardzo szczęśliwi.Ona ładna,sympatyczna i bardzo ciepła osoba.On,facet z pasją(trenuje piłke nożną)nie pali,okazjonalnie wypije dobre piwo.Bardzo o nią dba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to dlaczego
Zdarzaja sie takie pary, znam kilka osobiscie ale faktycznie jest to rzadkoscia. A dlaczego? Bo niby czym przecietny Polak moze zaimponowac? Slowem na "k" co drugie slowo. Wygladem? Lysy cwaniaczek z twarza boksera na ringu. Kultura osobista? Chyba nie za bardzo. A pozatym Polacy maja wygorowane mniemanie na swoj temat, i ich zdaniem zadna nie jest ich warta bo ich zdaniem Polki to k**wy, Angielki obrzydliwe grubaski, hinduski brudaski o ciemnoskorych juz nie wspomne. Trzeba by zapytac dziewczyn innych narodowosci dlaczego zlewaja Polakow. Ale nie mowie, ze to regula i ze wszyscy sa tacy. Jak juz wponmnialam znam takie pary i calkiem dobrze im razem (znam np. kilku Polakow z Angielkami, jednego z czarnoskora dziewczyna i jednego z greczynka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niwebviubwlndcowp
To prawda, Polacy to przewaznie rasisci i szowinisci, sa wychowani w poczuciu, ze kobieta ma byc na ich uslugi, piekna, oddana, szczupla dziewica, polaczenie Matki Polki z Miss Polonia i odkurzaczem, niestety sami soba niewiele reprezentuja. Oczywiscie sa tez fajni Polacy, ale w mniejszosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w skrocie
"a któa by takiego chciala?? Pijak, złodziej, nieobyty, zero klasy...wymieniac dalej??" i wszyscy w rodzinie tacy? wspolczucia ;) a czy malo? sporo moich znajomych ma dziewczyny albo i narzeczone juz cudzoziemki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy spojrzeć na mężczyzn Polaków za granicą :P i wszystko staje się jasne :) chociaż znam kilku, którzy mają cudzoziemki za partnerki, ale oni są w mniejszości i reprezentują swoją osobą trochę wyższy poziom niż ci z budowy tudzież Tesco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie oto chodz mlociepneumatycz
Polak? hmmm malo jest przyzwoitych chlopakow, wiekszosc to pijaki, obiboki, mysl kiedy wreszci e beda mogli isc na socjal, nic so a n e reprezentuja, ostatni podsłuchałm rozmowe w merze, jak obgadywali jakos polke, przeklinajac przy tym i opowiadał jeden drugiemu jak j a dymałi jak brała do buzi ze szczegołami, darli geby, jebałao od nich na poł wagonu, i raptem słysze głos obok THAY MUST BE A POLISH.. CHodz nikt niewiedział w tym momencie ze ja polka jestem to ze wstydu wrosłam w fotel. i niestety czesto takie łyse łby widze i słysze.Dlatego lepiej rozejrzec sie za jakims obcokrajowcem.Mnie te z ciapaka nazwali ostatnio!:) w klubie bilardowym,z racji tego ze moj maz siest ciemniejsz od reszty juz był to powod do wyzwisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk27
za kase robia wszystko?:D heh mam meza cucodziemca, ktorego poznalam na wakacjach, tak sie zlozylo ze to ja zarabialam i mialam kase a on? nic , doslownie nic..zreszta to dluga historia;) obecnie moj maz zarabia 4 razy wiecej ode mnie..no i co? wychodzi na to ze on byl ze mna wczesniej dla kasy a teraz ja jestem z nim dla kasy???? heh:) Polak facet nie umie przyjac do swiadomosci ze Polka wybrala cucodziemca z milosci..bo przeciez Polak jest tak cudowny, zadbany i pachnacy i nie pije co sobote z kumplami..wiec jaka moze przyczyna, kasa?!! heh;) pijcie nadal , przychodzcie skacowani w smierdzacych skarpetach do pracy...i nadal wmawiajcie sobie ze to wlasnie przez pieniadze Polka wybrala cudzoziemca ( co nie zmienia faktu ze Polak potrafi zarobic rownie dobrze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahha, najłatwiej obie wmawiać że Polki to szmaty i dlatego mają często cudzoziemców za partnerów.. ale polaczki spójrzcie na siebie w lustrze, powąchajcie się i posłuchajcie sami siebie, a będziecie mieli odpowiedź dlaczego.. bynajmniej nie przez pieniądze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie! Jak Polka z cudzoziemcem to tylko dla kasy! W rzeczywistosci, moze nie kazda ma ochote przynosic piwo z lodowki co chwila i prac brudne skarpety. Nie jest tak ze wszystkimi Polakami, jednak z wiekszoscia niestety. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tą kasą to jest pojęcie względne.. tak sobie teraz pomyślałam, że dużo cudzoziemców nie pracuje poprostu za minimum wage - stać ich na wakacje raz w roku, stać ich na porządne ubranie i wynajem normalnego mieszkania bądz na spłacanie mortgage.. co nie znaczy że mają w cholere kasy.. poprostu żyją NORMALNIE.. nie wyliczają co mogą kupić a czego nie, żeby starczyło od pierwszego do pierwszego każdego miesiąca.. ale dla tej więszości polaczyńskich co pracują za 5.95f/h to niewyobrażalny luksus i polki napewno lecą na ten luksus :D heh, swoją drogą, to jak ograniczonym trzeba być, żeby myśleć że jak polka jest z cudzoziemcem to dla kasy tudzież dla wielkiej pały jeśli jest to czarnoskóry :D i nawet na chwilę nie pomyśleć, że "może to ja mało sobą reprezentuję"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz9999
Ja mam zone z brazylii, jest ze mna dla wizy ktorej nie mam zamiaru pomoc jej zalatwic ( ona nie za bardzo po angielsku mowi). Nie pomoge jej bo jak dostanie wize to na pewno odejdzie odemnie. Z reszta nigdy mi nie powiedziala ze chodzi jej o jalies dokumenty...sam podejrzewam...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbklm
to po jaka cholere z nia jestes???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz9999
Zawsze sie jest czym pochwalic przed kolegami:) ogolnie wszyscy wiedza jakie brazyliki sa fajne...:p w ogole to nam sie dziecko ostatnio trafilo( jest w 5tym miesiacu) wiec nie mozemy sie na razie rozstac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajko i kokosz
Ja jestem z Anglikiem i zarabiam wiecej od niego :) Jestem z nim, bo jest cudownym mezczyzna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra ale nas opluwaja..
jako prawdziwy Polak powinienem tez przestac sie my,. zaczac pic, nie zmieniac ubrania, przeklinac itp kto ich tak wychowal?? zabi kruk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkkkkk
do masakra, a ja jako prawdziwa Polka powinnam puszczac sie z kazdym kto ma troche ciemniejszy kolor skory, fiuta do kolan, i 100 funtow w portfelu.. kto je tak wychowal?? zabi kruk;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra ale nas opluwaja..
stereotypom stanowczo mowimy nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkkkkk
stanowczo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postronnyObserwator
Niestety wiele Pan ma troche racji o naszych rodakach. Ale wydaje mi sie ze nie mozna generalizowac. Kazdy ma prawo spotykac sie z kim chce i kiedy chce. Taka ciekawostka- kilka lat temu pewien repezentant Polski pilki recznej zabawiał sie z Chorwatka po jednym ze spotkan . Na forach rozgrzala dyskusja , a Panowie( rodacy tej Pani) pisali o niej ze to :' k...( skad my to znamy)', .'..ze jakiemus Polakowi dala bo z UE i jest bogaty'. Taki meski szownizm. Ciekawe jak bylo w Hiszpanii , gdy jakis blondyn chodzil z gwiazda telewizyjna, czy Panowie tak sie o nim wypowiadali. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak szczeze möwiac to polacy nie so wcale takimi rasistami.... na zachodzie jest odobnie.... do emigrantow takie samo nastawienie jak w polsce... moja sympatia jest z holandii ale wysluchuje od jej rodziny tylko krytyke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A propos rasistów . Polacy są szczerzy i prostoduszni -stąd mówią wprost. Zaprzyjaźnijcie sie z np Holendrami to dowiecie jacy oni są naprawdę ...to samo wielu skandynawów . Ukrywają emocje a co w głowach im siedzi ... A już w ogóle to pewnie nie wiecie jak rasistowscy są azjaci -Chińczycy i Japończycy .Nawet sobie nie wyobrażacie . To samo z bliższej półki Rosjanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli tutaj są jacyś polscy panowie i zastanawiają się, czy Angielka by się nim zainteresowała - odpowiadam - TAK. Angielki bardzo narzekają na swoich mężczyzn - swoich w sensie rodaków. Z resztą wystarczy, że poobserwuję w pracy i wcale się nie dziwię. Żaden się nie podniesie, żeby pomóc przesunąć biurko, żaden nie przyniesie papieru do drukarki i w niczym nie pomoże - nawet nie okryje garniturem, gdy są na powietrzu i wieje chłodny wiatr. Podczas ostatniej rozmowy zrobiłam ogromne oczy słysząc, że one po prostu chcą gentelmena, który by otworzył drzwi, przyniósł kwiaty, nosił zakupy - coś co dla nas Polek jest całkowicie naturalne! Ot taki paradoks - stereotypy dotyczące angielskich panów mamy całkowicie odmienne od tego, czego możemy doświadczyć w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×