Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PRACODAWCA PL

Polaki nie chca pracowac dlatego firmy MUSZĄ sprowadzac ze wschodu pracowników

Polecane posty

Gość PRACODAWCA PL

bezrobocie faktyczne to jakieś 5%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polacy nie chcą pracować za 1200zł na umowie smieciowej, i bardzo dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRACODAWCA PL
JAKA PRACA TAKA PŁACA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@up No pewnie, każdy arcyksiążę od razu chce być prezesem i za mniej niż 10k netto tyłka z fotela nie ruszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej posiadać domek w lesie z dostępem do źródła i odciąć się od cywilizacji. wtedy się tylko leży i czyta :) nie trzeba pracować, co prawda nie ma prądu ale zawsze są świeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzajmy! Ceny unijne a zarobki 400 euro. Pracuje się tutaj bo musi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest taki plus, że nie rozumieliby polskiego dobrze, wiec nie słyszeliby jak im Polacy obrabiają tyłki, oprócz niskich zarobków problemem jest też koszmarna atmosfera w polskich firmach, to potrafi wykończyć prędzej niz głodowa pensja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1200 zł za to pracować śmieszne ! Jak ktoś młody ma pracować za 1200 ? Chcąc założyć rodzinę mieć dzieci, żonę, własne mieszkanie samochód i żyć długo i szczęśliwie z 1200 zł przez cały miesiąc nawet jeśli pracuję obie dorosłe osoby to jak tu z kwoty 2400 zarobić na mieszkanie szczęśliwą rodzinę dzieci podręczniki dla nich coroczne wakacje i prezenty świąteczne . ODPOWIEDŹ IDIOTO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRACODAWCA PL
właśnie, dzisiaj gówniarz po licencjacie pożal sie boże by chciał zarabiac 10000 hahahah nie naucyli o tylko ze to jest 3tys. obciazenia podatkowe pracodawcy, my mielismy komune wiec nie mogą byc takie same pensje jak w ue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'PRACODAWCA PL dziś JAKA PRACA TAKA PŁACA.' rozumiem, że dużo ci nie płacą dzidzia, ale jak mówisz-chu/ja warta twoja praca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadna praca nie hańbi, hańbiące może być tylko wynagrodzenie za wykonaną pracę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRACODAWCA PL
a co maja ceny do zarobków nieuki? jak sie podniesie pracownikom pensje w sklepie to ceny wzrosną o 100% . albo tanie ceny albo wysokie zarobki. macie tanie ceny wiec zamknac japy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie chodzi o 10000 netto ale te 2500-3000zl powinno byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRACODAWCA PL
Nieudaczniki zarabiające 1200 siedzą cicho, widocznie im taka pensja pasuje. Dlatego ja też nie płacę nikomu więcej niż 1500, bo nic mi za to nie grozi a ludziom to pasuje - ostatnio miałem ponad 70 CV na jedno miejsce . Mówi wam to coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRACODAWCA PL
najpierw udowodnij co potrafisz ze chcesz 3000zł, nie ma 'bo sie nalezy'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
durna prowokacja... czyli co, jak ktoś nie jest lekarzem ani prawnikiem, tylko np. pracownikiem produkcji to ma zarabiać 1200zł tak? No to napisz mi czemu na zachodzie nawet taki proacownik produkcji godnie zarabia i na wszystko go stać, na mieszkanie, na zalozenie rodziny. A w Polsce za 1200 to jest wegetacja, rodziny nie zalozysz, mieszkania nie kupisz; jedyne wyjscie to spieprzac z tego chorego kraju, bo to kraj tylko dla zlodziei, cwaniakow, kombinatorow, lekarzy, mundurowych, prokuratorow, sędziow, rolnikow, politykow, a cala reszta ma na nich robic do 67 roku zycia za 1200zl. Swoją drogą nawet dla Ukrainca 1200zl to malo i watpie, żę przyjada tu pracowac. Nawet Chinczycy wiecej zarabiają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówi. że jesteś sfrustrowanym gów/nem na które szczam. mój roczny synek ma zabawki za tyle ile ty wyciągasz rocznie. więc podciągnij majty i wyp/ierdalaj, nie marnuj mojego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie trzeba udowadniać bo twoje 3000zl to raptem 700euro a na zachodzie dwa razy tyle się zarobi za prace w mniejszym stresie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:30 do autora jakby ktoś mial watpliwości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw udowodnij co potrafisz ze chcesz 3000zł, nie ma 'bo sie nalezy' xx wiesz co debilu, w tym kraju są ludzie wyksztalceni, z doswiadczeniem 40 letnim, ktorzy zarabiają 1800zl, mimo ze zaslugują na 3000zl, wiec nie pieprz bzdur o tym co sie potrafi, bo to ma gowno do zarobkow. A co potrafi Tusk? Nawet języka angielskiego nie zna, a zarabia kosmiczną kase, ja sie pytam za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukraincy sa mądrzejsi od nas. Wyrobia sobie u nas papiery i tez wyjada na zachod :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRACODAWCA PL
UKRAIŃCY PRZYJADA bo to pracowici ludzie w przeciwieństwie do was, a wy polaczki bedziecie wegetowac na zasiłku mamusi , wy nieuki co myslicie ze pensje powinny byc takie jak w EU. A macie wydajnosc taka jak w eU hahahahahahahah?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy a nie 'Polaki', podczłowieku, naucz się języka bo sam piszesz jak mongoł zza uralu, cwe/luszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
l********gu jak bym ciebie złapał to naszczał by do twojej japy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmień nick na du/podawca ural. bo obrażasz i pracodawców i Polskę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRACODAWCA PL
sam jestes debilem, poczytaj sobie pajacu o kosztach stałych a potem sie wymadrzaj , praca to towar i kto powie taniej ten bedzie przyjety kołku, nie obchodzi mnie co jest na achodzie, a czemu kołku nie porownasz sie do wschodu, masz wydajnosc zachodnią burku ? nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam w niemczech. ceny jedzenia takie same jak w PL. kasjerka w supermarkecie zarabia jakies 1000 euro netto. w moim rodzinnym miescie w PL okolo 1000 zl. za 1000 euro da sie spokojnie przezyc, ale za 1000zl juz nie. ja sama pracuje w miedzynarodowym koncernie i zarabiam prawie 1700 euro na reke. wcale nie zajmuje wysokiego stanowiska. spora czesc wyplaty odkladam. stac mnie na wakacje za granica, wyjscie do restauracji, karnet na silownie. tak powinno byc tez w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRACODAWCA PL jaki ty jestes głupi i pusty po twoich wypowiedziach zaraz widac ze byłes wychowany złodziejskiej komunie pewnie na swoich drzwiach masz napisane PREZES zycze ci abys miał samych pracowników z bloku wschodniego i ciekawe jak długo twoja firma pociągnie.Miałem okazje z takimi ludzmi pracowac juz nie robią uczciwie robili do pierwszej wypłaty oni sa duzo mądrzejsi od was PRYWACIARZY a gdzie wasze słynne hasło na twoje miejsce jest 20 innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale na zachodzie się lzej pracuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Ukraincy tu nie będą robic :-) Nasz kraj będzie dla nich przepustka na zachod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×