Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

polaki to seksualne buraki!

Polecane posty

Gość gość

Właśnie wypowiedziałam sie na innym temacie, że mam czarnoskórego wspaniałego kochanka, a tam jakiś burak błędy ortograficzne mi wypomniał. Co ma piernik do wiatraka? Dlaczego Polacy to taki chamski naród. a w łóżku dziady bez fantazji i małymi mieczykami? Walcie się! Potraficie byc tylko wyszczekani na forum a w rzeczywistości wasze kuśki i smierdzące oddechy odpychają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-1/10 słabe, proste prowo było już poza tym liczne błędy stylistyczno - językowe. poziom podłoga, mniej niż zero. takie samo pewnie doświadczenie. ale karm trolle i bądź zdrów! :)) buziaczki gimbusku:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A, to twój temat, tępaku od asfalDu, hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co? Spadaj, to nie prowo tylko moja reakcja na to jak się zachowują ludzie , mężczyźni w Polsce tutaj i w życiu! Skoro wypowiadam się to nie musi mi jakiś cham błędów wytykać ortograficznych. To cios poniżej pasa. A o Polakach zdania nie zmienię, bo miałam kilku obcokrajowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilu, to była literówka. Zazdrościsz, że mam prawdziwego mężczyznę z porządną fujarą? Nie taka jak twoja kuśka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co się burzycie :D.Autorka ma racje.Popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cios poniżej pasa w twoją rozjechaną peezdę :P Literówka, taaaa, jasne, tak się tłumacz :D Co studiujesz- obciąganie rolek papy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swojego imienia tez pewnie nie potrafi poprawnie napisac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Burak jesteś wiesz? Potrafię. Studiowałam psychologię, mam tytuł magistra! To, że podobają mi się czarni mężczyźni o niczym nie przesądza. Po prostu seks z Polakami to jedno wielkie rozczarowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona ma duża pi/pe i potrzebuje dużego k****a,a wy się czepiacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to już twój problem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to głupie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak i większość tematów tutaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz wprost ze zaden Polak nie chcial tknac takiego paszteta i tylko czlowiek z Afryki sie porwal na ciebie,a oni sie lapia wszystkiego, kozie tez by pewnie nie przepuscil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla waszej info buraki mam zgrabną cipkę. Uroczą.Ale nie dla waszych oczu. A mój czarny przyjaciel nigdy by tak mnie nie obrażał. To wbrew jego kulturze narodowościowej. A tym czasem Polacy to zwykła chamówa jak widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby nie wiatrak, nie było by piernika. :) Nie mamy tradycji kolonialnych. Różnie się to miksowało, ale raczej nie z murzynkami Bambo. Nic mi do tego, kto z kim, ale jak wolisz walić się z bambusem, to nie ubliżaj nam, Polakom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dlaczego wy ubliżacie mi? Bo mam udany seks z obcokrajowcem? Nie ważne czarny czy biały, ważne, że mamy udany seks i szanujemy się. A tu? jedna literówka i juz chamstwo wychodzi! A seks mam dużo lepszy niz z Polakami, dlatego zdania nie zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze prawisz, Nowy :) AsfalT ( nie asfalD) powinien leżeć na swoim miejscu :P Z czarnuchem, bleeeee, rzyyyyyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie literówka tylko błąd ortograficzny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nom i fajnie, ale kogo to obchodzi? mieli racje, pewnie z wyksztalcenia ledwo magister albo i nie, doswiadczenie kiepskie, piszesz bo piszesz - spoko, zyj zdrow i... bywaj, bo nudno juz tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co, s***********e, pisałam to szybko. Ciekawe czy nigdy nie popełniliście tu błędu? A wy jesteście rasiści z fiutami w stanie wzwodu 15 cm!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko czekac az wodz jego wioski sprzeda cie za paczke fajek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A swoją drogą, jak to ludzie zaczynają się stroszyć, jak im się uświadomi, że piszą z błędami :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój facet to tylko fujara?bo takie wrażenie odnosze.. Tylko jego k***s i k***s. Malo wymagajaca jesteś. Zatka c***ape ta parowa i ma chłop święty spokój:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ten tytul magistra "zdobyla" na Stadionie 10-lecia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wy kiedy ktoś wam powie, ze jesteście małe fiutki, na których ser hodujecie tylko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda gadać, chamstwa z Polaków nie wytępisz! Pisałam o fiucie, bo temat był o seksie z murzynem to napisałam, ze ma duży interes. Tyle, seksualnie jest bardziej wyzwolony niz wy matołki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mgr nie ma - zbyt słaby styl wypowiedzi, prosty, nawet pisownia kiepska. do tego brak argumentów merytorycznych w dyskusji [miałem napisać konwersacji, ale pewnie to za trudne i za długie słowo] buahaha:) pośmiewisko normalnie:) bywaj zdrów! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przynudzaj już z tym czarnym hoojem, zieeeeew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A on 28 i co? Ciekawe czy wszyscy tu są tacy elokwentni w rozmowach? Myślicie że jak magister to nie może błędu zrobić chamy? Z resztą pracuję w szkole na stanowisku psychologa dziecięcego więc coś jednak w realnym świecie znaczę. A wy? Matołki, które ciągle tu siedzą i cipki na oczy nie widzą? Bezrobotni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×