Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dax

Polanica Zdrój

Polecane posty

Gość dax

są na tym forum osoby które operowały się w polanicy? Głownie interesuje mnie op. nosa ale inne opinie też mile będą widziane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maje
Ja miałam operację nosa w Polanicy. Uważam ,że jest to bardzo dobry szpital mający bardzo dobrych lekarzy. Lekarze Ci dosłownie robili tam cuda. Z operacji jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaagdusiaaaa
A u kogo operowałaś sobie nos, bo jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maje
o ile dobrze pamiętam to dr Wójcicki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dax
ehh a ja myslalam o latkowskim :( i teraz juz nie wiem. zalezy mi na skroceniu i scieciu garba. ktory lekarz wg was iwecej skaraca nosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ossi
JA slyszalm ze operacja nosa calosc kosztuje ok 6 tys plus popyt w klinice slyszalm ze dobrze robi wojcicki z Polanicy sama sie wybieram na konsultacje do niego .czy moze ktos wie jak on robi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, opanujcie sie, na pewno nie ejst z Waszymi nosami tak zle... kazdy ma jaki ma... i to jest urocze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arwen
JA robiłam nosek u Wójcickiego 4 miesiace temu i jestem bardzo zadowolona, z wielkiego i garbatego zrobił mi mały i uroczy :) Wśród mieszkanców Polanicy panuje opinia: do Wójcickiego z nosem, a z biustem do Łatkowskiego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia222222
ja spotkałam sie z opiniami bedzac w polanicy ze obaj chirurdzy sa doskonali i ze obaj maja swoj styl. latkowski robi noski prosciutkie jak od linijeczki, zas wojcicki takie zadarte. Osobiscie widzialam nosy od obu lekarzy i mi bardziej podobaly sie te od latkowskiego ale wojcicki tez ladnie robi ;) a no i latkowski jest chyba bardziej milszym lekarzem od wojcickiego. z tym ze drozszy chyba o 500 zl. tylko wiem po ostatnim pobycie w polanicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dax
podnosze watek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......asena
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja już kilka razy
operowałam się w Polanicy u szefa oddziału chirurgii plastycznej:) tyle, że prywatnie. Przeszłam 3 opreracje korekty blizn powypadkowych oraz............powiększenie piersi. Jestem bardzo zadowolona. Prof Kobus to wybitny specjalista, no i bardzo sympatyczny Człowiek. Mam bliżej dostępnych Chirurgów Plastyków, ale jak powiedział mi mój znajomy Chirurg Plastyk (choć mógł mnie namówić na operacje u Niego) - co Mistrz to mistrz! Poza tym Polanica to piękne miasteczko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodyksg
Słyszł ktoś może o L. Leszczyńskim z Polanicy , jak on operuje nosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makler 32
Po dwóch zabiegach w warszawie niestety zupełnie nieudanych pojechałem do poleconego mi dr leszczyńskiego do polanicy. Nie bardzo chciał sie zgodzić na poprawke. Cudów nie obiecwał. Ale jak zoperował wyszło super. Jestem bardzo zadowolony. Szkoda tylko kasy wydanej w stolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT MO
W tej chwili tylko Wójcicki Wiadomo że najlepszym z najlepszych był Kobus ale teraz Wójcicki tam jest nr jeden Zresztą on jest spod skrzydła Kobusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goga113
Witam!Czy jest moze ktos na forum kto operowal czesc chrzestna u doktora Wójcickiego?Napiszcie prosze pare slow czy warto sie do niego wybrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzi
Nos operował mi dr kuczynski ok 11 lat temu w lublinie. Po operacji przerzyłaM SZOK. NOS I GARB BYŁ WIĘKSZY niż przed operacją. Koszt wtedy to 2000 pln. Załamałam się, wyglądałam tragicznie. Dzięki dr Wójcickiemu z Polanicy Zdroju mam nos taki jaki chciałam, poprawwił mi to partactwo (operacja 8 lat emu). Jestem mu dozgonnie wdzięczna Boże ile nerwów i cierpienia przeżyłam po operacji w Lublinie i ile większe rozczarowanie. Pozdrawiam i rozumiem tych, którzy nie akceptują swoich nosów. Ja po operacji u dr Wójcickiego wygglądam o wiele lepiej, cieszę się, że odmieniło się też moje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto jeszcze w Polanicy
operuje?? Oprócz Wójcickiego i łatkowskiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzias87
hej chcem zoperowac nosek ale zupełnie niewiem kogo wybrac . byłam na konsultacji u skupina ale jakos mnie nie przekonał jezeli jest ktos po operacj noska prosze piszcie czy jestescie zadowoleni czy nie jak mugł by mi ktos wysłac fotke była bym wdzieczna strasznie sie boje ze to bendzie zyciowy błond e majl magdzias87@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to tez
nie chcEM, ale muszEM :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. 2 lata karmiłam piersią, z rozmiaru B piersi urosły mi do E, wiadomo raz powiększały się, raz zmniejszały co spowodowało, że powstały rozstępy, a po dwóch latach karmienia grawitacja robi swoje. W chwili obecnej mam miseczkę 75C i rozmiar mi jak najbardziej odpowiada, ale chciałabym usunąć rozstępy i podnieść piersi. Czy są do tego potrzebne implanty, a przede wszystkim jakiego lekarza z Polanicy polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Mania001
na forum Beautywpolsce sa panie po operacjach twarzy w Polsce i w Czechach ,to popatrz na tamte forum tutaj nie znajdziesz nikogo, tu raczej same piersi kroluja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kayah995
Witam, Czy słyszeliście może opinie na temat dr Małgorzaty Kuźlan, która też operuje w Polanicy? z góry dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kunikowska
Czy w Polanicy mozna wykonac zabieg wypelnienia zmarszczek wlasnym tluszczem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można wykonać taki zabieg "wypełnienie własnym tłuszczem" ja osobiście poddałam sie temu zabiegowi na twarz u prof.Kobusa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes zadowolona z efektow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj specjalnie kształci się gorzej by starz wyjadacze mieli dobre zaroki na poprawkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×