Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

polecam Panią Kasię z Body Laser we Wrocławiu

Polecane posty

Gość gość

sorki, muszę to napisać, może nie wygląda to najlepiej - że ściema! ale muszę napisać wszem i wobec! ponieważ miałam ogromne! ogromne! problemy z moja trądzikową cerą. Trafiłam do pani Kasi przypadkiem na regulację brwi - przechodząc przypadkiem obok salonu. Rozmawiałyśmy o mojej cerze- trudno nie zauważyć dramat! Skusiłam się na współpracę, bo już było mi wszystko jedno.... najwyżej znowu nie wyjdzie :( ALE EUREKA to strzał w 10! po prostu rewelacja i nie jestem w stanie opisać tego słowami jak jestem wdzięczna! dlatego polecam! polecam! całym sercem salon Body Laser na Legnickiej we Wrocławiu! i będę polecać do końca mych dni! dziękuję za uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanna z wrocławia
www.bodylaser.com.pl także polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HANNA SZCZERBA Uwaga !!! Przestrzegam wszystkich przed tą osobą!!! Źle wypełniła dolinę łez, czego skutkiem jest efekt Tyndalla. Jeszcze sama musiałam ja uświadomić. Początkowo deklarowała, że mnie nie zostawi i napewno pomoże. W ramach rekompensaty wykonała mezoterapię powiek i na tym jej pomoc się skończyła. Jak jej napisałam, że boli mnie oko i być może potrzebna mi pomoc- już nie odpisała. Następnego dnia nie odebrała telefonu. Kiedy jej napisałam, że oczekuję rekompensaty- zerwała kontakt... Zabieg kosztował mnie 850zł. Naprawa jej błędu już prawie 5000zł i końca nie widać. Przestrzegam wszystkich!!! UWAGA ZERO ETYKI. Szkodzi i nie udziela pomocy swoim ofiarom. Wszystkim zainteresowanym służę dokumentacją foto, sms oraz bilingami na dowód tego, że ta pani ma zero moralności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×