Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pandaaa20

Policealne studium MEDYCZNE

Polecane posty

Gość pandaaa20

Witam wszystkich ;) czy znacie jakies ciekawe szkoły policealne związane z medycyną? czy byla by taka możliwość nauki w szkole policealnej i zostać np położną?? czy do tego konieczne są studia? znalazlam tez zawod asystentka pielegniarska ale tez jakos żadnej szkoły znalesc nie moge czy ktos ma jakies pojęcie na ten temat? prosiłabym o pomoc i jakies porady ;) Kamila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bcvbvcb
połozna musi miec studia... w googlach nie takich szkoł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandaaa20
jestem bardzo niezdecydowana chcialabym w przyszlosci pracowac wlasnie w zawodzie zwiazanym z medycyną ale sama nie wiem.... zaczełam od opiekuna medycznego dobry pomysl? to tylko roczna szkoła wiec chcialam sprobować,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatdziecinstwa
masz mature?z jakiego miasta jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandaaa20
Własnie w moim miescie nie ma duzego wyboru wiec to sklonilo mnie zeby w tym roku podjąc nauke wlasnie w tej rocznej szkole opiekuna, Jestem z LUBINA nie mylic z Lublinem, woj dolnoslaskie, jakies 2 godz drogi do wrocka, wstyd sie przyznac ale matury nie mam oblalam matme, mam tylko zwykle średnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatdziecinstwa
ja tez niemam matury i tez bardzo bym chciala pracowac w szpitalu ale nie moge nic fajnego znalesc wszedzie chca mature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandaaa20
a teraz w jakim zawodzie pracujesz?? a robilas jakies szkoly studium o profilu medycznym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Tomcia
skonlam policealna szkole medyczna kierunek terapeuta zajeciowy;)fajny i ciekawy, praca z roznymi ludzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie se tamm
moze technik protetyk? dobrze sie zarabia albo pomoc dentysttyczna,technik ratownik medyczny-ale tedo nie polecam kobieta,pracy po tym nie znajda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam www.dental.szczecin.pl - moja znajoma tutaj sie uczyla i zostala ratownikiem medycznym. bardzo chwalila te studium, podobno super atmosfera, duzo wiedzy i duzo fajnych kierunkow. dobra alternatywa dla uniwersytetow medycznych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a powiedz czy szybko znalazla prace? i jakie jest czesne? :) waham sie nad ta szkola, ale jestem blizej TAK niz NIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wlasnie zapisałam sie na te studium :) nie moge sie doczekac, aby zaczac prace w zawodzie www.dental.szczecin.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berkwoski

teraz nie zawsze studia maja sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Odnawiam temat:) czy ktoś może idzie do Plus edukacji we Wrocławiu na Higienistkę stomatologiczną? Właśnie się zapisałam, a razem zawsze raźniej;), kierunek mają bezpłatny i z tego co wiem od Asystentek/higienistek poprzednich lat maja fajnych nauczycieli i bardzo dobrze przygotowują do egzaminu zawodowego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Korzystałem z nauki w szkole Collegium na Stawki w Warszawie i dzięki nim zostałem technikiem dentystycznym. Egzamin zdany za pierwszym razem, nauka w miłej atmosferze. Zajrzyj do ich oferty jak chcesz iść w medyczne kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Polecam szkołę Plus edukacja, wykwalifikowani nauczyciele, profesjonalne pracownie, a przy tym mają ciekawe kierunki.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja rok temu skończyłam studia policealne na kierunku asystentki stomatologicznej w szkole Collegium w Warszawie, udało mi się znaleźć pracę. Mogę polecić, więc możesz sobie zajrzeć na stronę www.collegium.com.pl i zobaczyć dokładnie jak wygląda ich oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulasek

Ja zdecydowałam się na szkołę policealną Cosinus, ponieważ po liceum postanowiłam jeszcze poszerzyć swoje kwalifikacje właśnie w kierunkach medycznych i zdecydowałam się na "Opiekun Medyczny". Nauka była prowadzona zaocznie i całkowicie darmo, także nie kolidowało to z moją pracą. Do tego można w ciekawy sposób zgłębić wiedzę i poszerzyć umiejetności, dzięki czemu na spokojnie podeszłam do egzaminu kwalifikacyjnego OKE, który udało się zdać. Uważam, że to jeden z najlepszych wyborów w tym zakresie 🙂
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×