Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LadyL

Polka w Londynie-zła reputacja!

Polecane posty

Gość LadyL

Słyszałam o bardzo nieprzychylnych opiniach Polek przebywających w anglii szczeg. w londynie ze puszczaja sie z arabusami itd. Co o tym sadzicie?jakie macie doświadczenia.Co jestprzyczyna takiej złej opinii Polek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londynnka
polki sa ladne a arabowie na nie leca bo sa dodatkowo biale i duzo polek spi z nimi na prawo i lewo bo podobo sa zajebiści w sexie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lee___
ta, simon M też był podobno zajebisty w sekxie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cacdsc
powtarzaj takie bzdury a sama się przyczynisz do tworzenia takich "legend"! byłam w Londynie kilkakrotnie, za każdym razem moja praca polegała na kontakcie z dużą liczą osób przeróżnych kultur; wszyscy pytali skąd jestem i dowiadywali się że z Polski, i ani razu nie spotkałam się z jakąś negatywną czy wieloznaczną reakcją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyL
simon to czarnuch przciez a czarni to zwierzeta a o nich nie rozmawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reputacja o narodzie???? stereotypy sa falszywe, przeciez nie wszystkie polki ktore pojada so anglii sypiaja z arabami itd i blagam nie pisz takich glupot wiecej :o bo to rownoznaczne z tym ze wlosi sa flirciarzami,anglicy sztywni,amerykanie zarozumiali itd a sa tacy i tacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyL
ja tez byłam przez ponad rok w londynie i opinie złe głównie wypływaja od POLAKÓW!!!a nie od innych nacji!to smutne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyL
tak wszystkie uogólniena są fałszywe ale z moich obserwacji wynika,że tu akurat jest troche prawdy.Moje znajome polki ,ponad polowa znaczna spała z arabem.stad to pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cacdsc
hmmm... ale mówimy teraz o ogólnie złym prowadzeniu się czy o rasizmie? :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny topik
założony przez idiotystę z marsa, który nie wyściubił nosa z Pcimia Dolnego, ale swoje poglądy na wielki świat tu konstruuje... bez komentarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cacdsc
właśnie też mi się wydaje że cały początek topiku pisze jedna osoba z pewnym założeniem przyjętym z góry żenada i podpucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem nikim
i co ze sie puszczaja nawet jesli tak, i co z tego ze z arabami? jakos rewolucja seksualna juz byla w innych krajch wczesniej niz w polsce, nie sadze zeby polki puszczaly sie bardziej niz inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko jak bym słyszała mg Millatego prawda jest taka ze my Polacy sami o sobie źle mówimy i podkładamy świnie- zamiast sobie pomagać jak na razie to tylko jedno co dobre o nas słyszałam to-to, ze chwali sie urodę polek, reszta to niby dno- nawet faceci gorzej sie czuja przy włochach, angolach a nawet arabach -litości nie jesteśmy tacy puści kończymy dobre uczelnie i mamy dobrych fachowców-taaa spierdalają za granice-to zacznijmy od porządków na własnym podwórku--a nie zastanawiamy sie nad swoja reputacja gdzies tam..bo jak na razie nikt dzięki gadaniu sie nie dorobił ..ani nie poprawił sytuacji i niech Giertych więcej za granice nie wyjeżdża bo żenada-może facet dobrze chce ale mu nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooo=
a co to znaczy "puszczaja się"? Bo jeśli są w związkach z nimi to podobnie jak w Polsce. Też kobiety sa w związkach z mężczyznami( choć bez ślubu). To też puszczanie się? I czym sie rózni jedno od drugiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy niech pilnuje własnej dupy: to nie będzie musiał sie przejmować kiła, AIDS czy nie chciana ciąża mam kupele co lubi ten sport-ktoś tam mnie sie pytał a co ty na to--a co mnie to obchodzi ..jak lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w niemczech też dają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkk
a ja wam powiem ze sie troche zgadzam z tym twierdzeniem bylam tylko 6tygodni w londynie ale zauwazylam kilka polek marajacych sie gdzies po katach tylko nie z arabami a z murzynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etnolog i antropolog kulturowy
mało tego to nawet z eskimosem, zgroza!! świat się chyli ku upadkowi... z eskimosem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edziu pm
zdecydowana wiekszosc anglikow jakich spotykam uwaza mnie za francuza,z tej jedynej przyczyny,ze dla nich cudzoziemiec to francuz.Oni nie przezywaja jakos narodowosci jak my polacy.Nie ma czegos takiego jak reputacja anglika np w Niemczech,Belgi czy gdzies tam.Chyba da sie jakos zyc bez tego.Odnosze wrarzenie,ze Polska ma jakis dziwny problem z potwierdzeniem swojej wartosci,a najczesciej to sami sie spychamy w margines europy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zapominajmy o tym ze polacy w londynie to nieudacznicy :classic_cool: wiec trudno sie dziwic powodzeniu arabusow z kieszeniami wypchanymi petrodolcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHAHAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirus ja nie czuje sie
nieudaczniczka w Londynie, pewnie dlatego ze zainwestowalam w nauke jezyka i teraz pracuje za moze nie duza kase ale przynajmniej nie jestem pomywaczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona268
Niestety, ale taka zla opinia o Polkach jest wszedzie. Sama zostalam zaczepiona przez arabow pare razy, chociaz nie jestem juz mloda, ale mam slowianska urode, wiec widac od razu, ze jestem Polka, albo Rosjanka. Arabowie leca na tani seks, ale przede wszystkim sprowadzaja Polki do burdeli. Tak samo postepuja z Rosjankami. I niestety, ale Polki za granica zle sie prowadza i wyrabiaja nam zla opinie.I nie ma co bronic tutaj na tym forum Polek tylko dlatego, ze sa Polkami, trzeba dbac o dobre imie Polski i takie kobiety trzeba tepic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealisto nie generalizuj
ja tam dobrze sie prowadze.nie mysle nawet o zdradzie-dlaczego?bo mam dobrze poukladane w glowie, dzieki rodzicom ktorzy nauczuli mnie jak zyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealisto nie generalizuj
25 lat tak sama jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieprawda ze polski sypiaja z arabusami. moze jest taki odsetek,, ale: -z arabusami lajdaczą sie mlode angielki, szczegolnie te nie za ladne, a jescze dodam szczegolowo, ze te- ktore skonczyly juz 16 lat i niechcac sie uczyc, ciagną kase od panstwa -arabusy wcale nie maja tyle tych \"petrodolcow\" jak ktos to nazwal wczesniej tutaj. mieszkaja przewaznie w wiekszych grupach, i uchodzą za ogromnych smierdzieli. w dwoch miastach mieszkalam - to sie przekonalam nie raz. porozwalane rzeczy, syf na klatce schodowej domu, syf w kuchni, lazience. fuj. niedbaja o nic, tylko leza i sluchaja muzy. - niestety taka prawda ze.... do UK zaczeli wyjezdzac polacy bez wyksztalcenia, nawet bez podstawowego jezyka , z mniejszych miejscowosci, wsi.. :( taka smutna prawda. i to tacy polacy psują nasza ogólną opinie, zachowujac sie niestosownie, niegrzecznie.. mysla ze jak zarabiaja tam wieksze pieniadze, to jzu mozna kozaczyc :( wielokrotnie mijając takich \"rodaków\" na ulcach tam, nieprzyznawalam sie, i zaczynalam gadac po angielsku. klną, śmieją sie z ludzi... a sami pewnie pracuja na kuchni myjac naczynia, lub tyraja w fabrykach. przykro na to patrzec - oddzielny myślnik na to, by napisac wlansie o tym \"nieprzyznawaniu sie\"- wielu moich znajomych od londynu po glasgow tez ma takie odczucia, byli swiadkami wielu takich nieprzyjemnych sytuacji i bylo im wstyd :( SKORO KORZYSTAMY Z GOśCINNOśCI INNEGO KRAJU- POWINNIśMY SIE JAKOś ZACHOWYWYWAć 🖐️ ps. pisząc \"przykro na to patrzeć\" - nie mialam na mysli formy pracy- bo zadna praca nie hanbi, ale o zachowanie i kulture osobistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stef
co się tak dziwicie?, ja sam bym popukał zgrabną murzynkę lub arabkę. Tyle, że one na biednego polaczka nie polecą a Polki zazwyczaj wyróżniają się figurą i urodą. Normalka, każdego ciągnie żeby spróbować, kobitki tak samo jak facetów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory koles, ale niezly dekiel z ciebie... 🖐️ czy ja napisalam ze ja tam bylam sama? ze mi zalezalo na wyrywaniu przez arabusów? czy ja napisalam cos o mojej urodzie? NIE!! bo nie to bylo w zakresie topiku w tym co napisalam, wyrazilam swoje zdanie, opisalam to co widzialam.. widac ze tylko umiesz wyzywac i nic wiecej. zakompleksiony chyba jestes. i chyba nie tylko ja to zauwazylam z osob przebywajacych na tym forum, bo jak zauwazylam powstal przed chwila top podobny. nie jestem rasistką, nie jestem brzydka, mam swoja wartosc, a opisuje tylko to, co widzialam niechodzi mi tez o jakies tutaj slowne przepychanki, bo nie mam na to czasu ani ochoty. :classic_cool: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×