Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Polsc Katolicy są strasnie nietolerancyjni

Polecane posty

Gość gość

i w dodatku rasiści. Naprawdę. I nie chodzi o chrześcijaństwo, bo chrześcijaństwo jest piękną religią i wspaniałą drogą życiową, ale niektórzy katolicy w Polsce, to jakas porażka. Niby głoszą taką miłość, równość, a tak naprawdę: 1. Są rasistami w stosunku do ludzi o innym kolorze skóry, nazywają murzynów brudasami czarnuchami, chociaż sami nigdy murzyna na żywo nie widzieli 2. Uważają że biała rasa jest lepsza od innych 3. Sa nietolerancyjni do innych religii' 4. Sa nietolerancyjni do innych ludzi 5. Nie są pomocni 6. Popierają wojny na Bliskim Wschodzie 7. Nawołują do eksterminacji jakiegoś narodu, no. "Zrzućmy atomówke na irak" i wiele wiele innych, normalnie załamać sie można. Ja chiałem przyjąc chrzest, ale wiem ze na 100% to nie bedzie katolicyzm. Jestescie tak nietolerancyjni i obludni że rzygać się chce. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noooo katolstwo jest do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najmniej rasostowscy sa amerykanie z usa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to zazwyczaj ograniczone tepaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i przede wszystkim nienawidzą Żydów a przepraszam Jezus i jego mamusia to kim byli jak nie Żydami właśnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie, to co Zydzi obecnie wyprawiaja to sie w glowie nie miesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większych bzdur nie czytałem... "1. Są rasistami w stosunku do ludzi o innym kolorze skóry, nazywają murzynów brudasami czarnuchami, chociaż sami nigdy murzyna na żywo nie widzieli" POWIEDZ CO ZROBILI DLA CZARNYCH POLSCY NIEKATOLICY? Piszesz totalne bzdury, masa polskich księży jest na misjach w Afryce i pomaga czarnym jak tylko może, a całe fundusze na tą pomoc dają Ci wstrętni POLSCY KATOLICY.... Nie mówiąc już o tym że w Polsce jest paru czarnych kapłanów udzielających nabożeństw... "2. Uważają że biała rasa jest lepsza od innych" Na czym opierasz tą teorię? "3. Są nietolerancyjni do innych religii" Katolicyzm, chrześcijanizm jest najbardziej tolerancyjną religią.... Porównaj tolerancję islamistów, żydów do tolerancji chrześcijan.... "4. Sa nietolerancyjni do innych ludzi" Na czym opierasz tą teorię? "5. Nie są pomocni" Instytucje kościelne w Polsce pomagają wielu ludziom w potrzebie, Domom samotnej matki, domom dziecka, chorym, potrzebującym, ubogim, starszym - wszystkie środki na pomoc idą od polskich katolików... "6. Popierają wojny na Bliskim Wschodzie" Na czym opierasz tą teorię? '7. Nawołują do eksterminacji jakiegoś narodu, no. "Zrzućmy atomówke na irak" ' KIEDY I GDZIE? "i wiele wiele innych, normalnie załamać sie można." JAKICH??? Bzdury wyssane z palca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej rzucać oskarżenia niepodparte faktami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zwykle moski podjudzaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa tez ci normalni, otwarci katolicy, ale ja w wiekszosci natrafiam na takie typy, o ktorych pisze autor/ka. Do katolicyzmu samego w sobie nic nie mam, ale to, jak interpretuje to kosciol, ksieza... sa beznadziejni :/ "kochaj blizniego jak siebie samego" jest nieprawda, najwiecej patologii, nienawisci i chamstwa jest wsrod katoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×