Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Polscy mężczyźni to są brudasy gorsze od arabów

Polecane posty

Gość gość

Obrzydliwe i parszywe wyszczekane psy Nie lubię Was bo zawsze wam coś nie pasuje Ryczycie na Baby ale wy sami jesteście sobie winni Wy na baby narzekacie a sami nie lepsi ani trochę Wasza higiena to jest jakiś k****a dramat Nie wiem co macie do Arabów Oni są od was bardziej czyści I nie klną wszędzie i nie plują gdzie popadnie Ale to Wy ich musicie obrażać Wy jesteście tępe narodowcy polaczki Tępe jak strzała Amora Nie pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie umiesz go zmusic do mycia sie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muw za innych Kobieto ja o siebie dbam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd niby wiesz że nie klną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko,ty frustratko jedna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapite mordy polaków
durny stereotyp bazując na kilku przypadkach, polacy to przedewszystkim pijacy, to w 98%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polakom nigdy nie dogodzisz pamiętaj o tym droga Kobieto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka poprostu narzeka na nas, ze nie traktujemy ich jak arabowie swoje zpny. Ok autorko obleje kwasem jutro swoja zone i bede meski jak arab haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie faceci to alkoholicy nie mający pracy bo szukają posady kierownika albo mają 1500 zł stary zdezelowany samochodów i wielkie mniemanie o sobie. A ty kobieto z*********j po 10 godzin rób zakupy rób loda i jeszcze nie miej nic do gadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdemu narodowi można przypiąć jakąś łatkę. Nauczyłam się, że o człowieku nie decyduje przynależność narodowa, ale jego osobiste cechy. Najgorsze jest myślenie stereotypami. Prowadzi bowiem do wyciągania fałszywych wniosków. Co do Arabów, to wcale nie są brudasami. Nawet Koran nakazuje rytualne obmywania się przed modlitwą. Oczywiście nie każdy Arab jest praktykującym muzułmaninem. Brudas i chlejus też się trafi jak w każdej nacji. Tych, którzy mieli kontakt z Arabami głównie przez TV zapewniam, że arabskie kobiety bardzo dbają o higienę osobistą. Niewykłuczone, że bardziej niż wiele Polek czy Francuzek. Co do Polaków nie sądzę, żeby byli brudni. Nie wolno uogólniać. Jeśli ten biedny chłop wraca z roboty za 1600 zł, szczęśliwy , że ją ma, bo musi utrzymać rodzinę to co...? Różami ma pachnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polscy mężczyźni to są brudasy gorsze od arabów xxx i nie dbają o siebie to potwierdzone jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
a ja brałem prysznic dzisiaj rano hehe.. Wiec ten temat spłynął po mnie jak po kaczce Ja zauważyłem ze ludzie lubią pierdolić głupoty tylko zeby pierrrdolić , a nic z tego nie wynika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To lec do jakiegos Araba.Niech cie wezmie sila a pozniej leb obetnie bo tys dla niego niewierna,bedziesz miala przygode zycia.Co za sfrustowana idiotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
polactwffo ma tendencje do obsrywania innych , lepszych od siebie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
jakbyś ty miał brzydką gruba zone to też byś pił ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko naucz się pisać po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tylko się śmiecie arabami bronicie,i porownujecie a to wy jesteście gorsi od arabów i też uważam jak autorka i co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewne ma spore doświadczenia z arabami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:48 Jakie bronicie???Takie sa fakty,a jak potrafisz czytac i zostaly ci resztki mozgu to sobie poczytaj troche.Tylko do takiego durnego lba i tak nic nie dotrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga autorko i inne,jej podobne.Wyjezdzajcie do krajow,gdzie Arabow bedziecie mialy na full wypas.Wtedy bedziecie mialy swoj raj na ziemii.Tam beda traktowali was,jako innowiercow,w dodatku kobiety jako najwieksze gowno i wroga numer jeden.Powodzenia.Takze,wyjezdzajcie chocby zaraz.Co was tutaj jeszcze trzyma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z was polaczki jad wychodzi,weźcie się zcywilizujcie bo to nie jest ciemnogród.Zniewieściałe polskie psy!Was żadna nie chce bo wypominać umiecie i szukacie ideałów zwalając na te baby że one szukają,ale mylne to wy polskie kurwy mowa o płci męskiej to wy rządacie matki polki niepokalanej i pieeerdolicie że polki są rozwiązłe,no kurwa nie dziwię się że się puszczają za przeproszeniem bo jak bym był na ich miejscu to bym spierdalał od takich buraków gdzie pieprz rośnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:01 Moze nie wszyscy,ale niestety sa tacy faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Madry" i "polak" to są dwa paradoksy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:04 Nie obrazaj mnie,dobrze?Chyba sam jestes malo inteligentny i piszesz o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:10 A ty nie Polak?Szczerze,jezeli tak nienawidzisz Polakow i wolisz Arabow to jedz do nich jak najszybciej.Po co masz meczyc sie i biadolic.Araby przeciez lepsze,wiec droga wolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Obwąchano facetów z Polski i z Zachodu. Gorzej śmierdzą... -Polacy – Polki są bardziej zadbane od Polaków. Na ogół każdy mężczyzna nosi przed sobą brzuszek. Mężczyźni nie ćwiczą, nie chodzą do fryzjera, nie dbają o siebie i chodzą w wypchanych spodniach – ocenia Maryla Rodowicz, królowa polskiej piosenki. – Młodzi mężczyźni wyglądają fajnie i mają styl, ale już ci po trzydziestce się zapuszczają. Za granicą wygląda to znacznie lepiej. źródło : http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/polscy-faceci-smierdza-polski-mezczyzna-przepocone-koszulki-niezmieniane-przez-kilka/kxg6bl4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz w tygodniu wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś raz w tygodniu wystarczy. xxx jak wolisz brudasie to proszę ale nie wyzywaj arabów od brudasów bo oni dbają bardziej o siebie niż wy polaki brudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to pamiętam jak mój partner był tak zajechany że szok,białe gówno we włosach łonowych,śmierdzące stopy i brzydki zapach spod pach,nawet zębów nie przepadał czyścić czy nawet umyć:(Resocjalizacja nic nie pomogła,już z nim nie jestem.Nie da się tak żyć,co innego taki Hiszpan,on to dba o siebie i jest fajny normalny a nie narzeka jak polskie buractwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×