Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przytłoczona tym co się tu dzi

Polska to bardzo zły kraj

Polecane posty

Gość przytłoczona tym co się tu dzi

Ostatnio doszłam do wniosku, że moja ukochana ojczyzna to bardzo smutny i zły kraj. Wystarczy wejśc na głupiego pudelka, żeby bardzo mocno się zdołować... Z jednej strony bojkot koncertu Madonny, dalej Doda, którą ktoś chciał pozwać do sądu za komentowanie biblii, a teraz pan Cejrowski, który uważa że zgwałcona 13-latka nie ma prawa do aborcji. Każda ustawa w Polsce musi zostać namaszczona przez biskupa lub papieża i nie wolno uchwalić niczego, co nie jest zgodne z katechizmem katolickim. Boli mnie to, że w kraju demokratycznym, w którego konstytucji jest zawarte prawo do wolności religii i wyznania panuje taka katolicka tyrania. Jako nie-katoliczka czuję się delikatnie mówiąc zniewolona przez otaczającą mnie rzeczywistość... Zaraz pewnie zostanę zmieszana z błotem i wszyscy powiedzą, że jestem amoralna, puszczalska i działam na szkodę innych, a temat szybko trafi na śmietnik tylko dlatego, że nie wierzę w to, co większość. Szkoda, że niekatolicy nie sa traktowani na równi z innymi ludźmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrrrrrrrrrrrrr
polski naród jest obrzydliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Masz rację , taka jest nasza rzeczywistość polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytłoczona tym co się tu dzi
szkoda, że wszyscy to dostrzegają, ale jakoś nikt nie jest wystarczająco zmotywowany, żeby z tym walczyc... ech... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie do konca wina narodu
przeciez Niemcy i Rosjanie programowo wybili wiekszosc inteligencjii i trzeba PARU pokolen ,zeby to odbudowac. Mało jest dobrych, madrych wzorców, rozsadnych od lat rodzin, bo niby skąd. Chocby studenci - przed wojna nawet ci z nienajlepszego domu starali sie równac do pozoimu w góre, teraz mgrem moze byc byle kto, a uwazac ze jest KIMS , kto nadaje ton, chocby był beznadziejnym chamem. Kiedys pewnie to dojdzie do normy - kiedy - nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byliśmy zniewoleni
musieliśmy się uczyć niemieckiego , rosyjskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Madonny nie zbojkotowano, zagrała. Dodę uniewinniono. A Cejrowski ma prawo do wyrażenia własnej opinii tak samo jak pani Doda :D i o co chodzi? o aborcję? przecież i tak możesz to zrobić w każdej chwili, bez ustawy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cejrowski nie ma
córki, jest głupi, cham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes66666666666666666
hej przytłoczona ,mam dokładnie te same odczucia co Ty,o tym idiocie cejrowskim czytałam dzis rano i nie rozumiem jak mozna byc takim debilem,w ogóle odkad wiecej sie o nim dowiedziałam nie ogladam jego programów.W ogóle to tez nie jestem katoliczką,a jestem ze wsi,no i wiadomo-wszyscy gadają.Czasami mam tak dość otaczajacej mnie rzeczywistosci i polskiej mentalnosci ze zyc mi sie odniechciewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jednym slowem mentalnie jestesmy 100lat za murzynami i wcale nie wypadamy lepiej od jakiejs bialorusi czy turkmenistanu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cejrowski nieraz obrażał ludzi w brzydki sposób. Chciałabym , żeby sam przeżył coś bardzo przykrego , wtedy przestałby być taki mądry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schizamonia
Ja też odkąd dowiedziałam się o poglądach cejrowskiego nie oglądam jego programu,a gdy jeszcze o tym nie wiedziałam i tego pajaca oglądałam, pare razy irytowała mnie pogarda w stosunku do niektórych ludzi w paru odcinkach,no cóż-prawdziwy polak i katolik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda nie kłamie
Złe jest to że cejrowski coś tam powiedział ale nie jest złe to że jakiś fajfus zgwałcił 13 letnią dziewczynkę Złe jest to Diodzie ktoś zarzucił ze chodzi bez majtek robiąc zdjęcie, więc były dowody, dioda robi aferę o majtki i wygrywa w sądzie, ale nie jest złe to, że dioda obraża wszystko i wszystkich po kolei i jest bezkarna. Już od razu zarzucasz potencjalnym forumowiczom, że zmieszją cię z błotem, przez co podświadomie lub świadomie możesz wywołać wrogość. Ogarnij sie dziewczyno i pisz z sensem. Jaka tyrania sama sobie to wmawiasz, chcesz usuwać ciąże to usuwaj ale to jest niemoralne przede wszystkim, to jest zabijanie. To wszystko cię boli ale jakoś głupota cię nie boli Aha jeśli coś ci to pomoże to jestem katoliczką, tak na wszelki wypadek informuję gdybyś miała potrzebę wiedzieć chociaż to nie jest istotne w tym przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Daj spokój przytłoczone, dziewczyna pisze z sensem, ma swoje racje. Mówi o Polsce prawdę, nie ma co udawać, że jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Polsce ludzie biedni, stają się jeszcze biedniejsi, w Polsce ludzie bogaci, stają się jeszcze bogadsi, patologiczne rodziny w których rodzice nie pracują, wyklinają, są alkoholikami, żyją tylko z dzieci, co roku nowe dziecko i oczywiście kasa, znam takie dwie rodziny jedna ma 17 dzieci drudzy tylko 15, może bym się nie czepiała, bo dbają o dzieci ale co to za warunki mieszkanie w takim ścisku? no i dodając że większość tych dzieci skończyła szkolę specjalną, aktualnie już wszyscy z tej pierwszej rodziny są pełnoletni, nie pracują bo mają rentę ale to nie przeszkadza im w tym, aby dzieci mieć, do pracy nie są zdrowi ale na dzieciaka to tak, i oczywiście te dodatki, w drugiej rodzinie dwie siostry poszły w ślady matki, mają jedna 23 lat druga 28 i też wianuszek dzieci, co roku dzidzia ( pierwsza mając 17 druga w 18) każde z innym, i jeszcze dodam że szkole specjalną skończyły, nie radzą sobie z opieką nad dziećmi, mają kuratora po co im dzieci? normalnie nie wierze że można tak układać sobie życie, co roku dzieciak, bo za dzieciaka kasa jest, opieka da na mieszkanie dopłatę, ubrania, środki czystości, bank żywności- jedzenie, i jeszcze chodzą i się tym chwalą, i jak wychowują swoje dzieci normalne rodziny mają tyle dzieci ile są w stanie utrzymać patologiczne się nie ograniczają opieka społeczna kasę da aborcja to zło? ale czy na pewno? jako środek antykoncepcyjny na pewno tak, są tabletki itp ale aborcja w uzasadnionych przypadkach jest konieczna pracuje i uważam że niektórym opieka społeczna nie powinna dawać na piwo, wiem też że jest cala masa ludzi potrzebujących którzy pomocy nie dostają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znałam takie
dziesięcioro dzieci, niektóre były trochę opóźnione w rozwoju , mieszkały w kamienicy , mama też była trochę opóźniona , najmłodsza córka była zdrowa, nie chciała uczyć się , moja mama pomagała jej w nauce, dziewczynce nie zależało na tym, do domu przychodziła kobieta z opieki społecznej , ale czasami, matka tych dzieci umarła na raka. Niektóre dzieci skończyły szkolę życia. Najmłodsza dziewczynka dziś ma 21 lat i trzyletnią córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto to mowi i co ON
Posluchaj autorko-Polska jest pieknym krajem.Ja uwazam ze jest najbardziej tolerancyjnym krajem w europie napewno a moze i w swiecie.To ze jest w Polsce katolicyzm-to jest to z czego Polska wyrosla.To jest to-kim jestesmy.Nie tylko Polska ale i cala cywilizacja europejska-lacinska.Cala nasza kultura,caly dorobek literacki w ogole kulturalny,oswiatowy,moralny.To wszystko bierze swoj poczatek z religii rzymskokatolickiej.Jest zupelna nieprawda to ze kazda ustawa musi byc w Polsce poswiecona przez biskupa.Jest niestety zupelnie odwrotnie.My-katolicy jestesmy w Polsce przesladowani.Niestety mniejszosc ateistyczna,udajaca katolikow rzadzi wiekszoscia-KATOLICKA.Ja sie zgadzam w 100% z Cejrowskim.Co tu ma do tego wiek?Uwazasz ze 13 letnia matka ma prawo zamordowac z racji swojego wieku-tak.Ale juz starsza o kilka lat-nie.Tak? W spoleczenstwie wsrod ludzi MUSI obowiazywac jakas moralnosc.Musi.Rozumiesz to?Popatrz sobie na to co sie dzieje w krajach ktore tych zasad nie maja.Popatrz sobie np.na szwecje.Tam nie wolno mowic tego ze chorzy sa chorymi.Mysle tu o homoseksualistach.za to mozna trafic do wiezienia.Nawet tak.Czy twoim zdaniem jest to jakas wolnosc?Czy twpim zdaniem jest wolnoscia to ze wedlug ciebie my wszyscy mamy sie zgodzic na twoj swiatopoglad i mamy byc terroryzowani przez osoby takie jak ty?Myslisz ze jak ty i tobie podobni narzuciliby wiekszosci swoje zasady,ktore sa brakiem jakichkolwiek zasad to wtedy byloby dobrze?Mylisz sie i to BAAARDZO.Brak zasad to dowolnosc doslownie wszystkiego.Do czego twoim zdaniem mielibysmy sie odniesc przy tworzeniu prawa?Wyloz mi swoja filozofie.Konstrukcje panstwa wedlug twojego pomyslu.Jestem pewien ze jej nie masz piszac takie rzeczy.zasady jakies pryncypia MUSZA byc.Czlowiek,spoleczenstwa zawsze dazyly do ustanowienia prawa jak najbardziej doskonalego i sprawiedliwego dla wszystkich.Rozumiesz te slowa?Dla wszystkich?Wobec tego musi byc jakis punkt odniesienia wedlug ktorego powstana kryteria odnosnie poszczegolnych dziedzin zycia.takim kryterium najdoskonalszym jest Jezus Chrystus i Jego 10 przykazan.Nikt niczego doskonalszego nie wymyslil.Wiesz dlaczego?Bo to Bog stworzyl swiat.Mnie i ciebie.To On ustalil zasady,wzajemne zaleznosci.Dlatego to wszystko jest tak doskonale.Generalna zasada Boga,ktorej stosowania On od nas zada jest Milosc.Milosc jest twoim wrogiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytłoczona tym co się tu dzi
och, jestem zaskoczona, nie spodziewałam się że ten temat do dzisiaj przetrwa na forum... byłam pewna, że albo nikt nie odpowie, albo od razu zostanie wyrzucony, dla zasady... odpowiem wam teraz trochę: to nie do konca wina narodu Nie możemy zwalać wszystkiego na naszą przeszłość... To co było to historia, każdy z nas powinien już teraz starać się o to, by być jak najlepszym i dawać innym przykład... do tego nie trzeba wielu pokoleń, trzeba tylko chcieć... Byliśmy zniewoleni Dokładnie - byliśmy. Już nie jesteśmy. Nie możemy zapominać o przeszłości i o tym, co nam inni robili, ale nie możemy też cały czas żyć w cieniu tamtych wydarzeń... życie toczy się dalej, tamte czasy minęły, teraz już jest inaczej... neurosa1 osoby, które podałam to tylko przykład. Aborcja? Hmm... osobiście nie wiem, czy bym się na nią zdecydowała, ale uważam że każda kobieta powinna mieć możliwość decydowania o sobie. Aborcji można dokonać bez ustawy, ale po co? Zawsze robisz wszystko po cichu i w tajemnicy przed innymi? Jeśli tak, to gratuluję. Cejrowski nie ma podejrzewam, że gdyby jego dziecku stało się coś złego, natychmiast zmieniłby swoje poglądy... Mówi tak, bo jest mu łatwo stać z boku, pewnie nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ta dziewczynka musi cierpieć... :( agnes66666666666666666 Same jego programy nie są złe, w sumie rzadko je oglądałam, ale to co widziałam było nawet dosyć ciekawe ;) jednak to co on mówi jest trochę krzywdzące dla innych, szkoda że niektórych komentarzy nie zostawia dla siebie :o ja nie jestem ze wsi, ale dobrze wiem, o czym mówisz - mnie w okolicy też większość zna i bardzo chętnie komentuje moje poczynania. Szkoda tylko, że ci, którzy tak wiele mówią na temat innych nie są żadnymi wzorami do naśladowania... Są strasznie zakłamani, ale swoich błędów nigdy nie dostrzegają :o psychiczna kafezdzira pamiętam Twój temat, który założyłaś niedawno, jak wściekłaś się na księdza - 'ocenzurowanie go' przez życzliwych na forum doskonale świadczy o tym, jakie mamy społeczeństwo :o CHA CHA CHA ja nikomu źle nie życzę, ale mam świadomość, że traumatyczne wydarzenia zmieniają podejście do wielu spraw. schizamonia mnie dziwi to, że on jako osoba która często przebywa wsród różnych ludzi, w różnych krajach nie nauczył się tolerancji, akceptacji dla inności... prawda nie kłamie to że gwałt jest czymś złym rozumieją chyba wszyscy, myślałam, że nie trzeba tego tłumaczyć... chodzi mi tylko o to, że pan Cejrowski zdaje się nie dostrzegać, że urodzenie i wychowanie dziecka z gwałtu dla tej biednej dziewczynki byłoby tylko pogłębieniem traumy... nie wiem, o co Ci chodzi z tymi majtkami, ja nie śledzę tak bardzo dokonań pani Dody :o nie zarzucam nic nikomu, ja tylko wyraziłam swoje obawy. MOże i nie piszę z sensem, ale Ty tego też nie robisz, więc zanim następnym razem zaczniesz mnie pouczać, lepiej przeczytaj jeszcze raz to, co napisałaś. Nie pytałam nikogo wyznanie, bo to nie moja sprawa... Mallllllla dzięki za głos poparcia ;) cieszy mnie, że jednak nie wszyscy są zaślepieni asieńka14306 i Znałam takie to, co opisałaś to dla mnie chora sytuacja... Rozumiem, że ktoś chce mieć dzieci, ale jak widzę rodziny wielodzietne, to jest mi ich szkoda... Nawet jeśli ktoś jest bogaty i ma 5, 6 dzieci to jest ciężko, ale jeżeli ktoś ma ich powyżej 10, to od razu wiadomo że te dzieci nie będą miały zbyt szczęśliwego dzieciństwa - nie oszukujmy się, niewiele osób ma środki i możliwości, by móc wychować taką gromadkę. Zawsze będzie im czegoś brakować, zawsze znajdzie się coś, czego rodzice niestety nie są w stanie im dać... Najbardziej szkoda mi dzieci z pewnej rodziny z okolicy... Rodzice - katolicy, oboje są upośledzeni w pewnym stopniu, ale mają już gromadkę dzieci... wszystkie dzieci są chore, każde kolejne coraz bardziej chore, te dzieci cierpią, ale rodzice uważają, że bóg kazał im się rozmnażać, więc ta kobitka znowu jest w ciąży. Im nawet nie chodzi o te pieniądze, bo i tak dostają swoje renty, mieszkają u rodziców w maleńkim domku i nie muszą się martwić o pieniądze - oni po prostu wierzą w to, że zostali stworzeni do rozmnażania się i to jest najbardziej przykre... a kto to mówi i co ON Polska jest pięknym krajem. ale na pewno nie tolerancyjnym... Nasza część Europy faktycznie ma swoje źródła w tradycji rzymskokatolickiej, ale to nie znaczy że od razu wszyscy muszą byc katolikami... Nie mów proszę że nasz dorobek kulturowy, literacki, oświatowy pochodzi z katolicyzmu, bo to zakłamanie... z tym poświęceniem ustawy przez biskupa to była przenośnia, chodziło mi o to, że zawsze w sprawach społecznych decydujący głos mają jednak księża... odczepmy się już od tej aborcji, in vitro to też dobry przykład. Wiek nie ma z tą sprawą nic wspólnego. Gwałt to gwałt. Ja pewnie nie zdecydowałabym się na urodzenie dziecka mojemu gwałcicielowi, na pewno nie byłabym w stanie pokochać dziecka, które przypominałoby mi o takiej tragedii. 13-latka to jeszcze dziecko. nie rozumiem, czemu Twoja wiara dąży do tego, zeby pozbawić ją resztek dzieciństwa... Teraz pewnie i tak nie jest jej lekko, ale po co ją jeszcze pogrążać i namawiać do urodzenia dziecka? Przecież to może ją okaleczyć albo i zabić, w końcu sama jest jeszcze dzieckiem i jej ciało nie jest jeszcze przygotowane do rodzenia dzieci... Moralność jakaś musi istnieć, ale to co Ty nazywasz moralnością dla mnie moralnością nie jest. Nie pasują Ci homoseksualiści - ok, nie muszą. Ale po co ich od razu obrażać i wysyłać do więzienia, szpitala itp.? Czemu uważasz się za człowieka lepszego od nich? Bóg Ci tak powiedział? Bóg Ci kazał dzielić świat na lepszych i gorszych? Z tego co wiem, to nie. Oni Ci krzywdy nie robią, więc Ty też ich nie rań. Wiesz co? Tak w ogóle to trochę boli mnie to, że nie wiesz kim jestem, w ogóle mnie nie znasz, ale na podstawie kilku zdań napisanych na forum wnioskujesz że jestem pustakiem, który nic nie wie o życiu, nie ma swoich poglądów i zasad i jest totalnie amoralny. Może i mogłabym napisać tu o swojej życiowej filozofii, ale po co? Przecież i tak Cię to nie obchodzi, bo w końcu Ty wiesz wszystko najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przytłoczona masz rację, myślę tak samo jak ty. Też chciałam powiedzieć , że ten człowiek z góry, który napisał do ciebie, że jest zakłamany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halfa
Załamana brawo, że masz takie zdanie. Polacy obrzydliwy naród. Potrafi najlepiej krytykować wszystko i wszystkich!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halfa
Nawet na tym forum można zobaczyć zakłamanych ludzi. Polska to kraj tolerancyjny. Kto tak myśli , nie wie co to tolerancja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytłoczona tym co się tu dzi
SŁOWICZKA dzięki za słowa poparcia :) 🌼 najgorsze jest to, że ten człowiek wcale nie uważa się za kogoś zakłamanego, jemu się wydaje że jest zupełnie odwrotnie, a ja tego niestety zmienic nie potrafię :o halfa Polacy wcale nie są obrzydliwi, przynajmniej nie wszyscy. Mają wady, jak każdy, ale to ich nie określa od razu jako obrzydliwych. Krytykują dużo i niestety czytają bez zrozumienia, a piszą tak, że nie wiadomo, o co im tak naprawdę chodzi! Wydaje im się, że jak na końcu zdania postawią kilka wykrzykników, to od razu dostają +150 do mądrości. Wydaje im się że zjedli wszystkie rozumy, a nawet dwóch zdań bez błędów nie potrafią napisac. Nawet na tym forum można takich zobaczyc... tak, to była aluzja do Ciebie, bo nie rozumiem, co chciałaś przekazac swoimi wiadomościami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ja wyjechałam :( smutno mi bo zostawiłam moich przyjaciół, musze sie uczyć zyć na nowo, uczyć na nowo, ale przynajmniej żyje teraz w kraju w którym nie zgine pod mostem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ateista zapiekły
chuj w dupe polsce jebanemu pośmiewisku Świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halfa
Jednak Polacy to obrzydliwy naród!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chwilowo Bezrobotny Karolek
w Polsce opyla sie być ksiedzem :) Pewna fucha, brak zwolnien nie trzeba martwic sie o rodzine, o emeryture a jaki prestiż społeczny w mniejszych miejscowosciach :classic_cool: heh mówie wam chłopaki seminarium to jest to !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przytłoczona dyskutowałam z takimi ludźmi na forum nieraz, ciężko się z nimi rozmawia, nasz kraj nie jest toleracyjny, każdy ma prawo do swoich poglądów, ale muszą być sprawiewdliwe i niekrzywdzące człowieka. Niektórzy ludzie przestali chodzić do kościoła, , bo nie mogli znieść zakłamania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytłoczona tym co się tu dzi
truskafffka dobrze mi się wydaje, że zamieniłaś PL na NL? ;) jeśli tak, to tam faktycznie takich problemów nie będziesz raczej miec... ateista zapiekły hę? halfa ? Chwilowo Bezrobotny Karolek znajdź sobie lepiej inny zawód ;) SŁOWICZKA no właśnie zauważyłam, że dyskusji nie ma z takimi ludźmi, jedyny efekt takich rozmów to kilka tematów typu "słowczka to blablabla" + stek wyzwisk. niestety nadal szerzy się pogląd, że jak ktoś ma inne poglądy, to trzeba go od razu zmiażdżyc i wyzwac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przytłoczona, tak było, do nich nie trafiają żadne argumenty, że źle postępują , nie słuchają innych, zawsze myślą , że mają rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×