Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WWWaŁeKKK

POLSKA vs. BRAZYLIA. Uwaga ! Ustawiony mecz !!!

Polecane posty

Troszkę sie spóźniłem ale trwa dopiero I set. Zgodnie z tym co pisałem na poprzednim temacie wynik tego spotkania to 3:1 na korzyść kanarków. Tak jak pisałem : wygramy tylko drugiego seta. Tak zostało załozone z góry i przykro mi :(

Udostępnij ten post

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli znowu zafarcisz to cię znajdę debilu !!!!

Gość gość
Skąd to wiesz?

Gość gość
to słynny jasnowidz jackowski. w wolnych chwilach wróży na kafe i przepowiada wyniki meczów :classic_cool:

Gość gość
Na podium wedle Twojej opinii z wczoraj mieli stanąć Francuzi, a wygrały Niemcy w meczu o 3 miejsce

Na tamto nie patrz bo tam to poniosła mnie fantazja i chciałem zaryzykować i jeszcze bardziej was zaskoczyć. Tak samo na Legię z Wisłą czy nawet na City z Chelsea gdzie zgadłem dokładny wynik 1:1 ! Znam tylko wyniki Polaków w siatce. Przed turniejem było powiedziane że POlska ma srebro a Brazylia złoto. I tyle ;)