Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wraaauuuuu

pomadka ochronna-najlepsza

Polecane posty

Gość wraaauuuuu

chcę zapytać jaka jest wg was najlepsza pomadka ochronna na zime. dużo jezdze na nartach i chodzę po górach i potrzebuję czegoś naprawdę dobrego, dla sportowców;) miałam już chyba wszystkie nivee ale nie spisały się,zadna rewelacja. trochę lepsza była bebe klasyczna- tylko zapach mi nie odpowiada.. czy różana jest tak samo skuteczna? po neutrogenie jakoś dziwnie pieką mnie usta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolaczam sie do pytania... pomadka, albo jakis balsam, ktory faktycznie pomoze wiecznie popekanym ustom :( bo juz nie moge wytrzymac:( stosowalam to wszystko co poprzedniczka, a nawet i wiecej, ale niestety nie trafiłam na cos co by mi pasowało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooooortek
nie wiem co stosuja narciarze ale ja od lat uzywam chap sticks i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wraaauuuuu
ja jeszcze używałam tisane- dla mnie super , szkoda tylko ze jest w pudełeczku bo jednak sztyft jest bardziej poręczny. widziałam w rossmanie taki balsam do ust- dieta śródziemnomorska, oliwkowy. może go kupię jesli byłby lepszy od tisane, znacie go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten balsam oliwkowy dieta śródziemnomorska jest dobry. Produkuje go bielenda, która ma teraz całą taką serię kosmetyków. Dla mnie jedyną wadą jest to, że nie jest w sztyfcie, ale tak ogólnie jest fajny: ma ładny zapach, usta są po nim miękkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wraaauuuuu
no tak tylko nie wiem czy spisze się w trudnych zimowych warunkach. ale kosztuje niewiele, najwyżej go op[chne mamie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoooooo
hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrauu
ale ja mam przez cały czas tą neutrogenę, tylko że zawsze jak ja zastosuję pieką mnie usta. poza tym jej smak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza firmy GAL z olejem z wiesiołka . Ciężko ją dostać ale można zamówić na stronie Apteki pod Smokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypróbowałam wiele- a pracuje na ulicy ze tak powiem- i najlepsza jest carmex:) fatalny wyglad pomadki ale w srodku cudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blistex tez jest bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkaella

Eveline z d-panthenolem bardzo dobrze nawilża usta i je regeneruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic mi się tak dobrze nie sprawdziło jak pomadka oeparol z olejem z wiesiołka. Zawsze sobie na zimę kupuję od razu 2-3 😄 bo mam pochowane w aucie, torebce i na biurku. Od suchego powietrza w domu usta mi się bardzo przesuszają dlatego regularnie używam pomadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się super sprawdza pomadka z forever aloe i jest naturalna, ją juz u przedstawicieli sie kupuje. Ale teraz ich dużo, sprawdź wśród znajomych lub znajdź na necie z Twojego miasta. Najlepsza jaką miałam 😊

Edytowano przez Gabi108

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×