Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nutka 1992

Pomoc finansowa proszę pomóżcie

Polecane posty

Gość nutka 1992

Witam... mam 21 lat i cześć życia już przegrałam... Chciałabym napisać wam swoją historie... niespełna jeszcze dwa lata temu prowadziłam w miarę normalne życie, choć nigdy nie było normalne... jako 16 letnia już dziewczyna zaczęłam dorabiać na życie, może i nie legalnie ale uczciwie. Powodem tego iż poszłam do pracy rzucając szkołę była przede wszystkim śmierć Ojca... mama się załamała i rozchorowała, popadałyśmy w coraz to większe długi problemy, i gdy znalazłam prace zaczęłam harować jak wół bywało tak ze dzień i noc potrafiłam pracować czasem ponad swoje siły. I dzięki sile ducha i swojej determinacji stanęłam z mamusią na nogi! Co to było za szczęście kiedy idąc ulicą mogłam wejść do sklepu i kupić mamie jej ulubione cukierki których tak dawno nie jadła bez namysłu że braknie na rachunki. I gdy już mogłam zacząć powoli odkładać pieniążki na lepsza przyszłość pojawiła się okazja otwarcia bajkowej kwiaciarni... jakie myśmy były szczęśliwe ze będziemy mieć coś własnego... Tylko był jeden problem, nie miałam takiej puli pieniędzy... ale znajomi rodzina i małe pożyczki pomogły nam otworzyć ją! Na początku był całkowity bezruch myślałam ze potrzebuje to czasu na rozwiniecie ale z miesiąca na miesiąc nic się nie zmieniało , nawet bywało gorzej... wierzyłam ze to się rozwinie ratując się co rusz nowymi pożyczkami , i tak o to właśnie popłynęłam w długi. W tym roku styczniu musiałam zamknąć kwiaciarnie i pójść z niedokońca zdrową mamą do pracy . Znowu pracujemy dużo , ile godzin się da ale niestety nie wystarcza mi na opłaty. co miesiąc opłaty mieszkania i wszystkich rat wynoszą mnie ponad 3000 tys złotych naprawdę nie mam z czego brać a doby mi brakuję bo przysięgam na Boga że poszłabym jeszcze do jednej pracy. Jest mi bardzo ciężko finansowo , psychicznie i fizycznie powoli popadam w skrajność ale wiem ze muszę sobie poradzić , tylko że nie dam rady sama bo tego wszystkiego jest jeszcze niecałe 30.000 tys złotych dlatego zwracam się do was dobrzy ludzie o pomoc, o cokolwiek jaką kol wiek pomoc. Nie jestem żadną naciągaczką , nie chce wyłudzać pieniędzy tylko chce zacząć normalnie żyć z mamą. Jeśli ktoś uważa że jestem oszustką to mogę udostępnić wyciągi bankowe i druczki na które muszę wysyłać pieniążki. Jeszcze raz bardzo proszę o pomoc jeśli kiedy kol wiek stanę dzięki waszej pomocy na nogi napewo postaram się odwdzięczyć lub oddać pieniądze bo tak zostałam wychowana Co pożyczone musi być oddane. A ja w życiu chciałabym jeszcze coś osiągnąć a nie spisać się takimi długami na raty , chciałabym dokończyć szkołę i pracować legalnie żeby kiedyś założyć rodzinę pełną szczęścia... BZWBK 41 1090 2008 0000 0001 2058 9659 nutka1992@10g.pl z góry dziękuje wam dobrzy ludzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi to mowic ale tu raczej pomocy nie znajdziesz z racji tego , ze każdy powie, ze to prowokacja. "stać Cię na internet to stać Cię na resztę " takie zdanie maja inni o takich sytuacjach. Moze idz do opieki społecznej czy coś takiego tam powinni dać Ci zasiłek ok 5 stow albo jedzenie. Moze to niewiele ale moze sie zawsze przydac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola tarnobrzeg
kurde mam tak samo ,do tego nie mam mamusi ani tatusia , za to 13 letniego brata na utrzymaniu podać wam nr konta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wyśle, bo sama nie mam na nic kasy :D:D. Jakbym była milionerką to bym wysłała jej z 50 kafli, nie ważne, czy wkreca, czy nie, bo lubie sie dzielić, ale tak sie składa, że jeszcze nie wygrałam w totka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retytui
ja tez sama nie mam pracy i pieniedzy, ale pelno tu takich dziwek co się chwalą, ze zarabiają po 5, po 8 tysiecy, ich mężowi tyle samo, niech więc ci pomagają. mam tylko jedną uwagę, "3000 tys złotych", chyba chodzi ci o 3000zł, albo 3 tys, bo z tego co napisalas to wynika raczej: 3000tys zł=3000000zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewrwerwerwe
opieka społeczna nie pomaga w takich sytuacjach, bo oni kredytów nie liczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomagać to można chorym
dzieciom, a nie lekkomyślnym babom, które wzięły się za biznes bez pojęcia. następnym razem wymyśl lepszy sposób, na mleko dla chorego dziecka, samotną matkę itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przestali przyjmowac do
burdelu? Otworz Wyborcza i podzwon po ogloszeniach. Kurwa kazdy by chcial pieniadze za darmo, ale tak nie ma w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przykro mi, ale w takiej
sytuacji jest wiele ludzi. Bardzo dużo firm upada teraz- zostaje płacz, bezsilność i długi. Jestem bankrutem.Moje długi sięgają ponad 500 tys zł. Ciesz się,że masz chociaż pracę, bo ja jej niestety nie mam. Pracuję jedynie dorywczo. Śpię 3-4 godz dziennie. Na utrzymaniu mam troje dzieci w wieku szkolnym. Nie mam już prądu, bo nie mam z czego płacić rachunków. Komornicy i windykatorzy nachodzą mnie dzień w dzień. Jednak ja się nie poddaję, wiem, że stanę na nogi, bo muszę. Innego wyjścia nie ma. Teraz jestem przerażona, bo wszystko na raz spadło na głowę, ale wierzę, że nie zawsze tak będzie. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewrwerwerwe
przykro mi- w jakiej brazny miałes firmę, jak długo działała? Ja tez kiedys miałam taki kiosk, i zajebiste dochody 600 zł na mc siedząc po 10 godzin dziennie, na szczeście zwinąc to było latwo. firma to zeby sie udało to rzadkosc, 70 % upada w ciągu pierwszych 2 czy 3 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przykro mi, ale w takiej
Branża niech zostanie tajemnicą. Prowadziłam 10 lat. Przez 5 lat zarabiałam dużo, ale ciągle inwestowałam. Zatrudniałam ponad 100 osób. Było dobrze do czasu , gdy nie zostałam oszukana. Nie zapłacono mi dużej faktury. Kontrahent zwinął interes i egzekucja okazała się bezskuteczna.Tak powstał pierwszy dług w US z tytułu podatku Vat , którego nie otrzymałam. Zajęte konto i brak możliwości dalszych inwestycji. Kolejne 5 lat redukowałam etaty, aby obniżać koszty itp Zmieniałam kilkakrotnie branżę. W końcu stanęło na firmie jednoosobowej i guzik, nie ma sensu, bo dochód 500-600zł, a ZUS prawie 1000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uslao28
Jestem mama 3 dzieci, mieszkam na wsi w starym drewnianym domu,który wymaga remontu na ktory nas nie stac. moja córeczka ma autyzm codziennie przemierzamy autobusem 52 km na terapie. brakuje na wszystko godzina zajec to 50 zlotych niby nic a dla nas to majatek .Nigdy nikogo nie prosilam o pomoc bo juz dawno przestalam wierzyc w dobrych ludzi.Walczymy sami o moje dziecko na ile mozemy na ile dajemy rade i napewno nie przestane dopoki mam nadzieje na to ze jej to pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uslao wybacz, ale nie ty jedna masz problemy finansowe. Ja wiem, żę kazdemu moze urodzic sie dziecko z autyzmem itp itd. Ale kazdy ma swoje wydatki. To jest twoje dziecko, a nie innych ludzi na litosc boska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy dzisiaj ma problemy, długi ale to przegiecie prosic o kase na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uslao, ja mam syna ze spectrum autyzmu. Pracuje na pol etatu a maz zapieprza po 12 a czasem i 15 godzin. Ale dajemy rade. Nikt wam nie dorzuci kasy, sami musicie zarobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janinajaninka
ostatnio miałem troszeczkę problemów finansowych. trochę się z nimi borykałem. znajomy polecił mi abym skorzystał z usług doradztwa finansowego. był to strzał w 10 :) Eksperci z help-finanse.pl doradzili i poradzili mi w paru kwestiach odnośnie moich finansów. Od 2 miesięcy powolutku zaczynam wychodzić na prostą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, dziękujemy za zaufanie. W przypadku jakichkolwiek problemów w sprawach kredytowych pomocą służy Help-finanse.pl. Dobrze przeszkoleni specjaliści służą poradami na wielu płaszczyznach zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm. Nasze doświadczenie procentuje kolejnymi zadowolonymi klientami. Chętnie rozwiążemy wszelkie problemy.. Pozdrawiamy, Help-finanse.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janinajaninka
To ja dziękuję za pomoc Help-finanse. Dzięki wam wyszłam z długów. Będę was reklamować wśród moich znajomych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej zapraszam każdego fajna sprawa :) http://unmoney.bid/2513579569139/ Klikamy, rejestrujemy się a potem przegladamy reklamy :) oczywiście polecamy innym a na tym zarabiamy więcej;) Strona w pełni sprawdzona :) Żaden SPAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem osobą, która oferuje pożyczki międzynarodowe. Z kapitałem, który będzie wykorzystywany do udzielania krótko- i długoterminowych pożyczek, od 10 000 do 500 000 euro dla wszystkich poważnych osób w prawdziwej potrzebie. Stopa procentowa wynosi 2% rocznie. Moja oferta jest szybka i uczciwa, a jeśli spełniasz warunki, możesz otrzymać pożyczkę w ciągu 24 godzin, więc jeśli wniosek o pożyczkę jest nadal ważny, podaj kwotę wniosku o pożyczkę i datę spłaty. a także skontaktować się z nami za pomocą tego adresu e-mail: pamelarosaflores11@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×