Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zuzka777

POMOC PRZY WYBORZE STUDIOW

Polecane posty

Gość zuzka777

Wlasnie rozpoczynam nauke w klasie maturalnej - potrzebuje pomocy i rady osob starszych, bardziej doswiadczonych. Waham się, nie wiem jaką ścieżkę życiową wybrać. Obecnie uczeszczam do klasy o profilu matematyka-geografia. Są to zatem przedmioty zwiazane/nakierowane na ekonomię, finanse, tego typu kierunki. Jednak nie jestem do końca przekonana co to wyboru takiego kierunku. Czy moglby mi ktos przyblizyc, czy warto isc na SGH do Warszawy? Praca, perspektywy, zarobki. Jest to jedyna uczelnia któa wchodzilaby w grę, jesli chodzi o tego typu kierunki. Mam jednak wiele pomyslow, zupelnie nie zwiazanych z powyzszym. Na codzień trenuję wyczynowo sport. Interesują mnie kierunki: dietetyka oraz fizjoterapia. Chyba glownie z tego wzgledu, ze czesto korzystam z porad takich specjalistow, wiec wiem, jak wyglada taka praca. Myslalabym wtedy nad otworzeniem wlasnej dzialnosci. Jesli chodzi o maturę - zamierzam zdawać rozszerzoną matematykę, gdyz dlugo juz sie jej uczę, idzie mi nieźle, i zawsze otwiera furtkę na wiele przyszlosciowych kierunkow. Jednak mam dylemat dotyczący drugiego przedmiotu - geografia (SGH) lub biologia(AWF, WUM). Geografii uczę się w szkole, jednak biologii musiałabym na własną rękę. Co warto dzisiaj studiować? Czy warto startować na SGH, studiować ekonomię/finanse lub podobny kierunek, czy lepiej poswiecic sie dietetyce, fizjoterapii, bądź innym paramedycznym kierunkom? Bardzo proszę o radę, każda opinia będzie dla mnie cenna. Chodzi mi glownie o mozliwosci zatrudnienia, zarobki, perspektywy na przyszlosc. Bede wdzieczna odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×