Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

bardzo prosze o rady i receptury zajscia w ciąże próbujemy z męzem juz pare miesiecy i nic. prosze pomózcie mi. MACIE JAKAŚ metode prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko boska
Ja znam dobry sposób na zajście w ciążę. Trzeba uprawiać seks. Potem stanąć na głowie, aby sperma spłynęła szybciej i dzidzi w drodze. Ale pamiętajcie, że seks to podstawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko boska
Ewentualnie mogę polecić dokładne poznanie przebiegu cyklu- to podstawa. Można też kupić w aptece tester płodności, który wskaże Wam dokładny dzień owulacji. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izula
dzieki za porade pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izula
wznawiam temat prosze o rady dziewczyny ponózcie czekam dzieki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tybetka
czesc, zajsc w ciaze to nie taka prosta sprawa jak sie wiekszosci wydaje, nie zawsze jest "jak wiatr zawieje ". Osobiście tez myslałam ze to pikus, slub . pare miesiecy staran i juz, baby, a tu niepodzianka, po roku staran zgłosiłam sie do lekarza, no i zaczeło sie , tabletki na owulacje CLO, pozniej zastrzyk na pekanie jajeczek Pregnyl, a pozniej tabletki na podtrzymanie ciałka zołtego Luteina, ciagłe monitorowanie owulacji i co i nic, oj , mowie wam , psycha siada, ale bedzie dobrze, trzeba isc do lekarza, on wszystko wyjasnia, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izula
TYBETKA dzieki za porade włośnie ide w tym kierunku tz. leczenia moze sie uda właśnie zaczełam brac tabletki na owulacje i czekam efektu. A jak tobie poszło masz juz tego dzidziuśia szcesciora. odpisz. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZULA ja staram sie 8 lat co prawda leczę się od kilku miesiecy więc twoje kilka miesiesięcy starań jeszcze nie przesądza o problemie po 2 latach regularnych stosunków 4 razy w tyg (i nic)powinnaś zacząć sie martwić ale jeśli chcesz.. powinnaś zgłosić sie do gin. i zbadać poziom hormonów np.prl czyli prolaktyny potem usg czy masz jajeczkowanie itd szybko można ustalić czy ty możesz mieć problem czy twój partner ALE JA BYM SIE NIE PRZEJMOWAŁA PO KILKU MIESIĄCACH STARAŃ jajeczko u kobiety żyje od 10 godz do 24 godz i tylko w tym czasie moze dojść do zapłodnienia wiec nie jest tak prosto trafic ale mozna u lekarza przez usg określic kiedy jest jajeczkowanie ...jeśli jest on powie kiedy należy sie kochać powodzenia i jeszcze jedno NIE NALEŻY SIE SKUPIAC TAK BARDZO NA ZAPŁODNIENIU BO JEŚLI PARA KOCHA SIE TYLKO PO TO ŻEBY BYŁO DZIECKO.......TO COS NAWALA W ODCZUCIACH PRAWIDŁOWEGO MIŁEGO SEX NIESTETY WIEC NIE MYŚLMY O TYM ..TYLKO DAJMY TROSZKE SPONTANICZNOSCI PARTNEROWI I SOBIE MOŻE COS Z TEGO BEDZIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tybetka
oj, to czekanie jest najgorsze, napiszcie do mnie czasem na maila, poradzimy cos razem na smutki, buziaki, dobrej nocy i... miłych snów, które sie spełnią......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość max_r
moze sie przyda... wszystkich wrazliwcow prosze o nie czytanie... otoz, moja przyjaciolka rowniez starala sie o dziecko. poszla do lekarki i dowiedziala sie nastepujecych rzeczy: 1. jesli mezczyzna zyje w stresie i przepracowaniu jego nasienie jest slabsze wobec czego do zaplodnienia potrzeba ich duuuuuuuzo. 2. najlepiej przez 2 tyg po kobiecym czasie NIE KOCHAC SIE WCALE - aby uzbierac odpowiednia ilosc zyciodajnego materialu. 3. kochac sie 13,14,15,16 dnia po miesiaczce (podobno najbardziej plodne dni) lub okreslic DOKLADNIE kiedy peknie pechezyk (najlepiej wybrac sie na USG przez kilka dni z rzedu i pani G powie ze: "o dzis wieczorem peknie" (moja przyjaciolka metoda 13,14,... probowala przez 2 miesiace, a pozniej ustalila dokladnie kiedy mialo to nastapic - w jej przypadku okazalo sie ze to 17 dzien) 4. po dokladnym ustaleniu pekniecia - zrobic TO wieczorkiem i poprawic rano ... przyjaciolka poczela dzidziusia 30 listopada (po imprezie andrzejkowej, zmeczona ale wytrwala w dazeniu) obecnie jest szczesliwa oczekujaca mama w 7 miesiacu ciazy :) dlatego kobietki... nie bojmy sie tego ze cos nie przychodzi, w tym az za bardzo zcywylizowanym swiecie musimy pomagac naturze. obecnie te metode zaczal stosowac moj brat z zona (on 30 ona 27 i tez czekaja od 2 lat) - jesli im sie uda - dam Wam znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZULA może cię pocieszę ...jeszcze przed chwilką nic sie nie działo ale teraz właśnie po określeniu tego dnia(czyli pękania pech.) jak ktoś pisał wcześniej ..przez usg......dokładne określenie kiedy..... POWINNAM BYĆ W CIĄŻY DZIŚ SIĘ O TYM DOWIEDZIAŁAM i żyje nadzieją.. za kilka dni zrobię test choc po 8 latach starań i tylko 4 mieś. leczenia jakoś wydaje mi się to nieprawdopodobne ALE........chcę wieżyć że tak jest POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izula
SAWOJ bardzo sie ciesze Twoim szczesciem OBY SIE UDAŁO -trzymam kciuki i pochwal sie nie zapomnij napisac bede czekała . A ja dalej bede dzialac, aż do skutku -nie jestem sama jest ze mną TYBETKA i wiele innych dziewczyn które chcą miec babaska- buziaczki.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tybetka
gratuluje i trzymam kciuki, osobiscie czekam do soboty, moze nie przyjdzie okresik, a przyjdzie wielka radosc, jak nie, to znowu do gina, bedzie dobrze , pa,,PS polecam strone www.nasz-bocian.pl tam jest wszystko co nas dotyczy, milego czytania, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izula
SAWOJ I TYBETKA dziewczyny jeszce jedna sprawa czy macie regularne miesiączki, bo zemna jest róznie okres czasem spóznia się 14 dni juz sie ciesze na sama mysl ze to ciąża ale niestety ja mam nieregularne mkesiaczki i tym bardziej jet mi trudniej wyznaczyc dni pładne ale jakoś sobie radze. Biore tabletki na wyregulownie okresu, zobaczymy , buziaczki-Izula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izula
jescze jedna sprawa słyszałyscie o naturalnych metodach ? to jest ciekawe może cosik wiecie , moja znajoma tym sposobem zaszła w coąże piła wywafr z bursztynu ?! tak z normalnego bursztynu z takiego co sie robi klorale ?! moze warto spróbowac co? jak myślicie ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tequlia sunrise
tak czytam wasze posty i cholernie mnie wkurza jakie to zycie jest niesprawiedliwe! dlaczego kobiety które pragna dziecka musza tak bardzo sie meczyc aby zajsc w ciaze, a te które nie chca to pyk i sa w ciazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tybetka trzymam kciuki........ IZULA ja mam nieregularne cykle czasem i po 40 dni teraz sie leczę i jakoś się unormowało ale jak chcesz określić jajeczkowanie w aptekach jest test owulacyjny w opakowaniu jest 5 ja.. jak nie jestem w ciąży a jeszcze niewiem.....(za piękne zeby było prawdziwe)to sobie kupię tak jest łatwiej trafić a tak poza tym to trzymam kciuki której uda sie pierwszej BO NAPEWNO SIE UDA POZDRAWIAM SERDECZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izula
sawoj wiecej wiary w siebie , bedze dobrze zobaczysz , dzieki za porade chyba musze kupic ten test na owujlacje. pozdrawiam cie cieplutko i głowa do góry PAMIETAJ ZE NIE JESTES SAMA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tybetka
hej, mam regularne miesiaczki, co 28 dni, ale to nic nie znaczy, w polowie cyklu bola mnie jajniczki -owulacja na całego ale to tez widocznie nic skora nie tyje, buuuuuuuuuuuuuuuu, kiedy ? buziaczki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izula
TYBETKA widze ze jakies postepy u Ciebie sa , tak wiec wszystko idzie po pyśli powodzenia i miłego wekedu pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Też chcę mieć dziecko. Już myślałam, że jestem w ciąży a tu okres 33 dzień cyklu. Przez kilka lat małżeństwa nie chcieliśmy mieć dziecka. Brałam tabletki. W tamtym roku w lutym zrobiłam sobie zastrzyk działający 3 miesiące. Nie mogłam dostać później okresu. Brałam jakieś hormony no i we wrześniu dostałam. Od tamtej pory mam dość regularne miesiączki i jest jajeczkowanie, tylko śluz jakiś skąpy, może to przez to nie ma ciąży? Mam zamiar mierzyć temperaturę może to coś da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kas_21
Hej!! Jak widze nie tylko ja mam ten sam problem (czyli chec posiadania potomstwa:) ja z moim chlopakiem (bo jeszcze niejestem mezatka) chcemy miec dzidziusia.Ale to nie lada problem, a jakos inni "wpadaja" i pozniej mowia ze tego zaluja a ci chca miec nie moga miec???to przykre:( Ja mam nieco wieksze zmartwienia bylam u gin. i sie okazalo ze jest cos nie tak, dostalam antybiotyki -wiec moje planowanie ciazy musze nie co odwlec:( DZIEWCZYNY JEZELI PRAGNIECIE MIEC DZIECI BADAJCIE SIE CZESCIEJ NIZ CO 6 MIESIECY!!BO POZNIEJ MOZE COS POPSUC WASZE PLANY CO DO DZIDZIUSIA:((jestem rozpaczona!!:(Podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kas_21
Hej!! Jak widze nie tylko ja mam ten sam problem (czyli chec posiadania potomstwa:) ja z moim chlopakiem (bo jeszcze niejestem mezatka) chcemy miec dzidziusia.Ale to nie lada problem, a jakos inni "wpadaja" i pozniej mowia ze tego zaluja a ci chca miec nie moga miec???to przykre:( Ja mam nieco wieksze zmartwienia bylam u gin. i sie okazalo ze jest cos nie tak, dostalam antybiotyki -wiec moje planowanie ciazy musze nie co odwlec:( DZIEWCZYNY JEZELI PRAGNIECIE MIEC DZIECI BADAJCIE SIE CZESCIEJ NIZ CO 6 MIESIECY!!BO POZNIEJ MOZE COS POPSUC WASZE PLANY CO DO DZIDZIUSIA:((jestem rozpaczona!!:(Podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izula
ALIS I kas_21 CZESC DZIEWCZYNY głowa do góry musimy sie trzymac razem to moze cos z tego wyniknie, sory chore żarty. Wiem i zadje sobie sprawe ze mamy wspólny problem , cóż musze was pocieszyc, w jakis sposób, ale same wiecie ze to na krótko. Wytrwale czekam i każdego dnia modle sie o potomstwo może BÓG mnie wysłucha i spełni moje marzenie jaki jest dziecko. WYTRWALE CZEKAM>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>NIE TRACE NADZIEJI>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>pozdrawiam>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tybetka
a ja znowu dostalam @@@@@@, jeny, co ze mna jest nie tak?, nie pije nie pale, a szkoda słów, nie chce mi sie nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izula
TYBETKA nawesz nie wiesz jak mi jest przykro z Twojego powodu. Cóż próbój dalej ,a moze......, powiem Ci ze ja tez juz trace nadzieje ale wierze ze dam rade..............pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izula
No cóz dzisiaj mam dni płodne ale co z tego jak nie mam ochoty na sex (moze do wieczora nabiore), przeciez tak naprawde nie da sie nastawic jak z zegarku DZIS MAM PŁODNE TO MUSI BYC SEX.Jest to bardzo męczonce i czasam sie tak nie da tymbardziej jak sie starasz juz jakis czas i ciągla nic. Mówie wam to jast okropnbe juz nie daje rady. musiałam to napisac żeby mi ulzyło. Pa pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga19
Hej. Tak czytam Wasze wypowiedzi i przykro mi sie zrobiło. Ja mam wprawdzie 19 lat dopiero, gówniara ze mnie, ale potrafie sobie wyobrazic, jakie to trudne. Może to idiotyczne, bo jestem taka młoda, ale ja sama chciałabym miec dziecko. Niestety ze wzgledu na wiek to niemożliwe:( Mam chłopaka którego bardzo kocham i jestem pewna,że bedziemy już zawsze razem, kochamy sie, ale biore tabletki, bo wiem,że ciąża teraz nie wchodzi w gre. Zaplanowaliśmy,że jak pojdziemy na studia,zaczniemy oszczędzać, pracowac na wakacjach i jak bedziemy mieć po 22-23 lata zrobimy sobie bobaska. Widze jednak,ze to nie takie łatwe i z naszego planowania może nic nie wyjść:( Z deugiej strony jest też moja siostra. Słyszałam,że pierwsze dziecko jest najlepiej urodzic do 30 roku życia i że wtedy sie najłatwiej zachodzi w ciąże. Ona wprawdzie jest już po ślubie cywilnym(nie mieszka w Polsce), ale czekają z mężem na ślub kościelny w POlsce i wtedy bobasek dopiero. Ona ma 29 lat a on 31. Mam nadzieje,że nie bedzie miała problemów mimo swojego wieku, bo fajnie by było pobawić jakąś niunie albo niunia, jak nie swoje, to chociaż siostry:) Trzymam za Was wszystkie bardzo mocno kciuki i widać,że bedą z Was dobre mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drazetka
Hej ja tez mam te problemy. Bylam u lekarza ale og.ólnie jest wszystko ok. Kiedys bralam tabletki antykoncepcyjne. Może dlatego staramy sie już prawie rok. Wiecie może czy za badania specjalistyczne sie płaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izula
DRAZETKA- kochana za wszystkie badania specjalistyczne sie płaci. Cóz takie sa Polskie realia NFZ , ale spoko dasz rade najwazniejsze zeby sie nie zalamywac , glowa do gory i powodzenia............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×