Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malpiszonek

Pomocy! chce schudnąć

Polecane posty

Witam 7 miesięcy temu urodziłam bobasa w czasie ciąży przytyłam prawie 35kg teraz wyglądam jak wieloryb chciałabym szybko schudnąć najbardziej chodzi mi o mój wielki brzuch. Proszę was o pomoc jakieś skuteczne tabletki lub dieta. Licze na was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedz siemie lniane, poszukaj w necie przepisna kleik z siemienia. Jedz mało roślin strączkowych powodują wzdecia i brzuch wydaje sie większy. Zacznij codziennie 2 razy np rano i wieczorem robić 10 brzuszkow. Co tydzien zwiekszaj o 5, czyli potem 15, za tydzien 20, 25 itp. Kup sobie hula hop i krec nim np jak oglądasz tv. Powodzenia, nia ma bata, zeby nie bylo efektow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kobiety to się mamy z tymi ciążami. Ja sama w ciąży bardzo dużo przytyłam i znajoma poleciła mi SlimCoffe. Zaczęłam ją pić zamiast normalnej kawy i po kilku miesiącach wróciłam do wagi przed ciążą. Także polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba było tyle jeść w ciąży?! żeby nie napisać żreć? przepraszam, ale znam kilka kobiet, które w ciąży przybrały na wadze 20, 25 i więcej kg i wiem, dlaczego, spotykałam się z nimi i one same czasami się "chwaliły", co jadły ... np. jak dorwę się za ptasie mleczko to zjem całe opakowanie przy jednej kawce ... och takiego smaka miałam na nutellę więc sobie zjadłam cały słoiczek oglądając film ... jedna koleżanka zjadała dziennie paczkę chipsów, inna prawie codziennie jakieś kotlety w głębokim tłuszczu i kopa ziemniaków i jeszcze bułak tarta na maśle na kapuście ... SAME JESTEŚCIE SOBIE WINNE. Ja mam 2 dzieci. w pierwszej ciąży, w 2008 roku, przytyłam 12 kg - tyle więcej niz przed ciążą miałam w dzien porodu. druga ciąża, 2012, przybralam 14 kg. teraz dzieci mają prawie 6 lat a młodsze 1,5 roku, ważę 56 kg przy wzroście 161 cm. i odchudzam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 kg to według Ciebie mało? Poza tym nikt się nie napisał, że przytył przez ciążę tylko, że przytyła w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie to nie jest mało. ale 14 kg to ZDECYDOWANIE mniej niż 25, 30 kg ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onlinekspertslimcoffee
Dzień dobry, Z ramienia Online Eksperta marki Slim Coffee przypominam, że dzienne maksymalne spożycie naszych produktów to 3 filiżanki. Dotyczy to każdego produktu z linii Slim Coffee. Wszystkim spożywającym Slim Coffee polecam nasz poradnik nt. odchudzania, który można znaleźć na naszej stronie www w zakładce ,,Tajemnica zgrabnej sylwetki". Trzymamy kciuki! :) W razie pytań, chętnie pomogę. Pozdrawiam serdecznie, Katarzyna Foryś Online Ekspert marki Slim Coffee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×