Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Goousia

POMOCY co zrobic z nadmiernym poconiem sie w MIEJSCACH INTYMNYCH!!??!!

Polecane posty

Gość Goousia

...ja juz nie moge...placze...jestem zalamna.za kazdym razem kiedy ide na w-f zakladam dluga bluzke i spodnie;gdy jest cieplo ja np.siedze na krzeselu, wstaje a tu ...cale majtki mokre(nawet gdy jestem na lekcji...a w klasach jest przeciez temp.pokojowa)....JA JUZ NIE MOGE WYTRZYMAC...prosze odradzcie cos PS:czy Antidral moge stosowac tez w miejscach intymnych?? mam18 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pocisz się mocno tylko tam? Bo jak na całym ciele to może być problem ze zdrowiem i trzeba do lekarza iść. Możliwe jest też, że jak stosujesz antidral na pachy to ten pot, który normalnie wypłynąłby Ci spod pach musi znaleźć ujście gdzie indziej i u Ciebie padło akurat na pachwiny. A tak w ogóle to chodzi Ci o pachwiny czy o pośladki bardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goousia
tzn...wiesz co??nie moge dokladnie okreslic...ale mokro mam na calej obietosci majtek:(to jest po prostu strasze...a jaki dyskomfort okropny.antidralu uzywalam tylko raz bo chcialm sprawdzic czy nie podrazni mi skory,dlatego pytam sie was czy moge go stosowac "tam".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym z tym w okolicach intymnych nie kombinowała, na pośladkach prędzej. Mi ten antidral pachy strasznie podrażniał, a co dopiero pachwiny, które są drażnione przez brzeg majtek podczas chodzenia. To nie jest normalne to co ty masz. Może lepiej idź do lekarza. A ze sposobów naturalnych na potliwość możesz się kąpać w wodzie z dodatkiem naparu z szałwii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 47974hf
Pocisz się tam? A moze to sluz? Tez tak mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goousia
nie no cos ty...to nie sluz...bielizna jest po prostu mokra...normalnie MOKRUSIENKA...i po w-fie mam przez caly dzien mokre majtki.czesto ta wilgo przebije przez jeansy...nie mowiac o zwyklch spodenkach do cw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 47974hf
No dobrze, rozumiem, ale to dosyc dziwne zjawisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goousia
nawet teraz siedze sobie na fotelu przykryta kocem bo bylo mi zimno...rozgrzalam sie troche...a tu???wilgotno...czuje przez dresy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goousia
widze ze tu nikt nie ma podobnego problemu..."SUPER"...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może to nietrzymanie moczu, sikasz i nawet nie wiesz kiedy, ale to chyba byś odróżniła. Już sama nie wiem, może bieliznę ze sztucznych włókien nosisz i stąd to pocenie. Jeśli to też nie to to idź z tym do lekarza, bo to naprawdę dziwne jest, a do szkoły po prostu zabieraj majtki na zmianę, przebierzesz się po wf-ie w ubikacji i nie będziesz czuła tego dyskomfortu, bo to faktycznie straszne musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bawełniana bielizna droga? No coś ty bawełna to nie jedwab tylko podstawowy surowiec do wyrobu bielizny właśnie. Ja nie wiem w jakich ty majtkach chodzisz, ale spróbuj kupić taką zwyczajną bazarową . Tkanina nie powinna być błyszcząca ani rozciągliwa, ot zwyczajna miękka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goousia
no tak:Dglupek ze mnie...wlasnie spr.swoja bielizne i polowa jest bawelniana a polowa sztuczna.sprobuje nie zakladac tamtych...ale czy to cos pomoze?? zobaczymy,czas pokaze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomoglo bo mnie nic nie pomogło a mam problem jak Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAm
No niech ktos się wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×