Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onatnnn

POMOCY CZY KTOS MA PRAD W TELEKOMUNIKACJI NOVUM?

Polecane posty

Gość onatnnn

ja mam abonament i dzis do mnie dzwonili w sprawie pradu i zgodzilam sie .chcialabym wiedziec jak to bedzie wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara 73
Ja posiadam abonament telefoniczny wraz z energia w Novum. Dzwonili do mnie na poczatku marca. Zgodziłam się. Też się trochę obawialam, ale poczytalam troche o tej firmie i ich ofercie. Wyszło na to że mają bardzo korzystne rozwiązanie. Przez 36 miesiecy prad mi nie wzrośnie tak samo jak oplata za telefon. Najlepsze jest to, że w każdej chwili moge zwiększyć, badz zmniejszyc moją Taryfę. Wystarczy ze zadzwonie na infolinie. Będę dostawała 1 rachunek za te dwie usługi, więc koniec latania w kółko na pocztę. Narazie jest wszystko w porzadku wszystko, zalatwili z Energą, mam nadzieje ze sie nie obrazili jak od nich odeszlam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej sie trzymaj z daleka od telekomunikacji novum z daleka mój tesc miał z nimi co dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto przeczytać. piekielni.pl/56406

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytam tylko o jedno. czy w samej energa Twoi rodzice nie płacą opłaty dystrybucyjnej? odpowiedz jest oczywista, tylko opłata jest ukryta pomiędzy innymi składnikami faktury i jest taka sama jak w przypadku każdego innego operatora - ceny ustala URE twierdzenie, że to wina novum jest co najmniej nieuzasadnione :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zgodziłam i nie żałuję, chociaż na samym początku, zanim podjęłam decyzję podchodziłam sceptycznie do tego, ale raz kozie śmierć powiedziałam i to była bardzo dobra decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zazdroszcze bo u mnie cena gwarantowana na 36 miesiecy byla przez 2 miesiace 78,22 brutto a 3 miesiacu juz wzrosła do 131 zl jak stwierdzila dzisiaj konsultanka zuzylam wiecej pradu dlatego doplata ,wiec pytam po jaką cholewcie kwota gwarantowana skoro prawda jest inna ,i oczywiscie powiedziala zebym sobie przeczytala umowe i tam jest to napisane ,wiec przeczytalam umowe od deski do deski 2 razy i nic takiego w umowie nie pisalo a jak wspomialam ze chce wypowiedziec im umowe to kara minimalna 1000 zl dla mnie sa gorsi niz oszusci to zwykłe hieny ktore pwinno sie eliminowac,zastanawiam sie czy jednak nie zrezygnowal z ich usług i sprawy nie naglosnic bo ich oferta mniejsze oplaty za energie to zwykłe oszustwo ,skoro oni nie dotrzymuja warunkow umowy ja tez nie musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frajerzy z was. :D Kto podpisuje umowę na świadczenie usług telekomunikacyjnych, a już tym bardziej energetyczny z jakąś pokraczną firmą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie radzę.To nieuczciwa firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc z 14.50: Możesz to odkręcić,pod warunkiem,że nie minęły 3 msc od podpisania umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy ktos z panstwa płacił za energie wiecej niz ma to zagwarantowane w umowie ?bo na umowie pisze ze kwota gwarantowana na 36 miesiecy to 87 zł a przyszedł mi rachunek na ponad 140 zl oczywiscie przez 3 miesiace jak podpisalem z nimi umowe wszystko sie zgadzało a teraz próbują mnie kantowac ,czy mozna zerwac umowe jesli nie zgadza sie kwota gwarantowana z kwotą którą mam w umowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za prąd to się płaci tyle ile się zużyje, a nie stałą kwotę, novum czy inne firmy to nie caritas, gwarantowaną masz cenę za kilowatogodzinę, a nie cenę za miesiąc, a to 87 zł to pewnie prognoza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam swoje lata
Wątpliwej jakości usługa😠 Na pewno nie zasponsorują Ci energii i innych usług.Wszystko w swoim czasie.Zobaczysz ile zapłacisz po podliczeniu faktycznego zużycia.Żebyś sie nie rozczarowała i nie dostała zawału? Czego Ci nie życzę,ale taka jest prawda.To są oszuści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to na to wychodzi ze w sezonie styczen,luty, placiłem mnie mimo ze bylem caly czas w domu i energie sie wiecej uzywało,a miesiace gdzie bylem tylko po tyg w domu płace wiecej ,a zaznaczam ze mieszkam sam i nikt w tym czasie nie korzystal z mojego mieszkania,więc co mi tutaj wychodzisz z jakims caritasem.Prawda jest taka ze cos tutaj nie tak i to nie winy odbiorcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm to jednym słowem firmy ktore oszukuja jawnie ludzi mają w Polsce pole do popisu ,nic tylko działać tak jak oni a dojdzie sie do fortuny ,tylko pytanie ciekawe co zrobia jak minie te 36 miesiecy i wszyscy sie od nich uwolnia i wrócą do poprzednich sprzedawców wtedy to nic tylko zwiną swoje manatki i tego im zycze z całego serca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina886
Ludzie nauczyli sie tylko krytykowac, maja tendencje do narzekania. Przeciez podpisujac umowe kazdy czyta warunki korzystania i warunki zaplaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeniaxx
Przecież my lubimy narzekać, rzadko kto u nas jest zadowolony, najlepiej aby prąd był za darmochę to pewnie cisza by była, ale i tak znalazby się ktoś komu by to nie pasowało, ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba być debilem, żeby płacić pośrednikowi za energie. Tą samą energię, tylko drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina886
Czy debilem? niekoniecznie. Ludzie potraficie czytac****isac wiec nie wiem w czym jest problem? Na umowie macie warunki, jaka jest oplata, z kim zawieracie umowe. Pora zaczac myslec co sie podpisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja właśnie zastanawiam się nad podpisaniem umowy z firmą Novum, dzięki takiej zmianie mogę sporo zaoszczędzić na energii elektrycznej, dlatego chcę skorzystać z przysługującej mi możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiska33
A ja mam ale nie narzekam , podpisaliśmy umowę w listopadzie i do tamtej pory mamy tańszą energię. Dziwią mnie te komentarze, przecież na umowie jest wszystko jasno opisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dajcie się im nabrać,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmerka
A czemu tak piszesz, mnie się wydaje, ze jest wszystko ok,umowę przeczytałam dokładnie a firma wywiązuje się ze zobowiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan00
W umowie masz napisane wielkimi literami z kim się wiążesz , Novum jest dystrybutorem energii od Taurona i wszystko przynajmniej u Mnie jest ok :) jestem zadowolony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doghan
Dlaczego twierdzicie że energia od Novum będzie droższa skoro tak nie jest , moje rachunki nie są wyższe niż poprzednie i mogę polecić tego dostawcę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słyszałam że w tej firmie fajtycznie jest taniej ale co z tego jak poźniej trzeba płacic wiecje za dystrybucje u dystrybutora w innej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina886
a co najwazniejsze przysluguje okres gwarancji 36 miesiecy i maja oferte dostosowana indywidulanie do klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia1234
ja jestem nowym klientem Novum i naprawde oferty maja korzystne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina886
I jak jestes zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×