Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xcxfxfg

pomocy dom na spółkę potrzebuję porady

Polecane posty

Gość xcxfxfg

Witam, mam prośbę o poradę. Razem z bratem męża mamy wspólny dom. Oni zajmują dół, my górę. Jest jeszcze poddasze, które pozwolili nam wyremontować, bo powierzchnia parteru, który zajmują jest większa. Mamy do wymiany dach w tym roku. Brat z żoną zarządali, żebyśmy to my pokryli koszta całego dachu Mają rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Koszty ponoszą lokatorzy wspólnie. Albo proporcjonalnie do zajmowanej powierzchni, albo w inny ustalony sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
umówiliśmy się, że przez to, że mają dwa razy większą powierzchnię na dole, my bierzemy strych. ale oni postawili warunek położenia nowego dachu przez nas. Wydaje mi się to śmieszne. Co ma strych do całego domu? To tak jakbyśmy kazali im zrobić ogródek i ogrodzenie, bo jest na powierzchni parteru. Mamy rację, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie zachwycają ogrody zimowe. Bardzo mi się podobają projekty winter-gardens.pl Zimowy ogród przedłuża nasze ulubione pory roku i pozwala cieszyć się namiastką lata – nawet w zimowe, czy późnojesienne ponure dni. Zdecydowanie poprawia nie tylko nasze humory, ale także mikroklimat wszystkich pomieszczeń :) :) Poza tym więcej obcujemy ze światłem dziennym, które wpływa bardzo pozytywnie na nasze organizmy. Ogród zimowy to jest to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówiły jaskółki, że do d*** spółki ;-( z takiego mieszkania same problemy - przerobiłam ten temat i nigdy więcej spółek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×