Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Nie wiem co dolega mojemu maluszkowi. Synek ma 7 tygodni i co chwile płacze. Brzuszek ma mięciutki, pieluszkę zmienioną, nakarmiony (karmię sztucznie Nan), odbiło mu się (często ulewa), pierdy często puszcza, lulam go na wiele sposobów, przytulam, mówię do niego...po jakims czasie na chwile się uspokoja i za chwilę znowu płacz. Byliśmy u pediatry i mówiła, że nie ma żadnych zastrzeżeń. Opowiadałam co się z nim dzieje to usłyszałam w odpowiedzi, że to normalne w tym wieku, że pogoda, że ciśnienie i to wszystko na niego wpływa (3 różnych tak mówiło), ale ja podejrzewam że to co innego. Może mleko nie te? Mam zamiar zmienić na bebiko bo mleka na recepte sie nie mogłam doprosić. A karmię sztucznie, bo pierś traktował jak smoczek, niedojadał i mu waga spadała (w szpitalu po porodzie miał 3610 a przy wypisie 2430, bylismy tam tydzien) Nie wiem co robić, może jakaś mama wpadnie na pomysł co jeszcze mogę zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jest zmęczony? moja córa tak płakała i też nie wiedzieliśmy co jej jest aż w końcu odkryliśmy że płacze jak jej się spać chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margharitaaa
Może ma za dużo atrakcji i tak reaguje. Domyślam się, że teraz jesteście często odwiedzani, może trzeba zmniejszyć liczbę odwiedzin do minimum. Mój Mały ma 9 miesięcy i czasami jak za dużo wokół niego się dzieje, to płacze przez sen. A czy płacze przy jedzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj go wyciszyć. Zamknij się z nim sama w domu, połóż go sobie nagiego na swojej nagiej piersi i przykryjcie się kocykiem. Szepcz lub śpiewaj cicho. Spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak go lulam na rękach to zasypia na chwilę a po 10-30 minutach sie budzi i płacze. Kręci się, płacze, krzywi przez sen. przez ostatnie dwa tygodnie nie mielismy rzadych gości, głównie siedzieliśmy w domu albo na podwórku. olaboga13 też tak próbowałam to sie wykręca i sie siny na twarzy robi z płaczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedactwo. A używacie smoczka? Nie jestem zwolenniczką, ale niektórym dzieciom bardzo to pomaga. Więc czasem warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margharitaaa
Ponawiam pytanie, płacze przy jedzeniu, przy ssaniu butelki albo smoczka? Wiesz, powodów może być mnóstwo. Moze być glodny albo przemęczony, może być mu za ciepło albo za zimno, może ma za dużo atrakcji albo mu się nudzi, może być zmęczony albo chory. A jak jego kupki? Po Nan dzieci często mają zaparcia, bo zawiera dużo żelaza. Mój jest na Nutramigenie ze względu na alergie, ale dobre opinie słyszałam o Hipp Bio Combiotyk i o Enfamilu. A może być po prostu tak, że "ten typ tak ma", z upływem czasu się uspokoi. Dodatkowo pewnie Ty się stresujesz, a Maleństwo to czuje. Często płaczącym dzieciom ulgę przynoszą szumy - możesz użyć suszarki albo gotowych szumów z yt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja z tymi szumami. U nas pomagała suszarka. A koleżanka puszczała płytę z szumem morza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smoczka używamy, nie płacze gdy coś ssie. cały czas był spokojny, płakał gdy był głodny, zrobił kupkę, zaczął się nudzić lub było mu niewygodnie. dopiero od paru dni taki sie zrobił. kupke robi normalną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margharitaaa
Teraz przyszło mi do głowy, że ok 7 t.ż. następuje skok rozwojowy. I dzieci przy tym często zmieniają zachowanie. Pewnie za niedługo się to zmieni, trzeba przeżyć. Jak już bardziej zacznie się interesować otoczeniem, to będzie Wam łatwiej. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaboga13
Czy wszystko dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×