Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość i_amwe

pomocy

Polecane posty

Gość i_amwe

Pewnego razu wszedlem na strone dla gejow i tam umowilem sie ze starszym facetem. Chcialem pogadac bo ciekawilo mnie jak to jest z nimi. Przyjechal autem wsiadlem i pojechalismy do lasu w ciche miejsce gdzie nikt nie chodzi. Powiedzial zebysmy poszli do tylu i tam gadali. Zgodzilem sie wiec siedzielismy z tylu nagle on zaczal sie rozbierac i mowi zebym zrobil to samo, po chwili zastanowienia zrobilem to. Siedzielismy nago i dalej gadalismy, patrzalem na jego penisa i widzialem ze stawal mu. Po pewnym czasie przysunal sie do mnie i zaczal mnie calowac po szyi policzkach( usta odsuwalem), i klatce. Jego rece wedrowaly po moim brzuchu k*****e plecach, zaczal mi stawac wiec wzial go do buzi, chwile obciagal. Zaczal dotykac moich nog i tylka, masowal moje posladki. Chcial bym mu o******al lecz ja nie chcialem wiec wzial mnie polozyl na plecach rozlozyl mi nogi i powiedzial ze zerznie mnie jak k****. Zamurowalo mnie, nie bylem w stanie nic zrobic. On uniosl moj tylek wycelowal swoja duza pala otwor i zaczal wkladac. Strasznie bolalo ale ja tylko jeczalem. Najpierw wkladal powoli a pozniej szybciej czulem jak jego jajka obijaja sie o mnie a jego k***s jeszcze szybciej sie rusza. Calowal mnie po szyi a ja tylko moglem odwrocic glowe na bok by nie calowal mnie w usta i stekac. Czulem sie jak d****** Facet mnie ***** bez gumy a ja nic. W pewnym momencie poczulem jak jeszcze przyspieszyl i sie spuscil we mnie. Od tamtej pory czasami sobie o tym mysle i czuje ze podobalo mi sie jak bylem taka k***a ale z drugiej strony bardzo lubie kobiety. Co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×