Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pomozcie mi dobrac dodatki do brązowej kurteczki skórzanej

Polecane posty

Gość gość

http://allani.pl/zdjecie/kurtka-object-kurtki-skorzane/490921 kurtka ma taki kolor i jest podobna ale ladniejsza:) prosze wszystkich którzy sie znaja na modzie: dobierzcie mi do tego dodatki. co nosic a co nie pasuje.. jakie kroje butów i kolory pasują. a jakie spodnie i kolory dzinsow oraz sukienek,lub spodnic.. plisss nie bardzo wiem co dobrac do takiej kurtki bo kolor trudny a nie chce wywalać do śmieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety ppwiem ci,że malo co pasuje do tego kolorku:( na pewno nie pasuja ciemnobrązowe botki:) i tyle wiem od razu:) czarne buty tez nie pasuja wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest tak źle, masz dużo możliwości w doborze kolorów . Na moim monitorze kolor kurtki to chłodne beż, do którego pasują pasują : czarny, ciemny brąz gorzkiej czekolady, różne odcienie szarości, khaki, ciemny granatowy, ciemny liliowy i śliwkowy fiolet, bordo, ciemna szmaragdowa zieleń. Spodnie wąskie, rurki, jeansy o prostej nogawce, dresowe. Spódnice wąskie krótkie, przed kolano jeansowe, pikowane, dzianinowe. Sukienki dopasowane tej samej długości dresowe, dzianinowe, pikowane. Buty : botki na grubszym obcasie albo trzewiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy tzw."wysokie botki ciemny brąz pasuja do takiego koloru kurtki?? kochane powiedzcie bo mam takie i nie wiem czy pasują. botki sa niestety nie na szpice ale na grubym obcasie i takie bardziej ala kowbojski styl mają... niestety nie wiem jakie wtedy spodnie.. albo sukienki..jesli zestawie taki bez albo jasny braz z ciemnoibrazowymi botkami..;9;9:(:(:(o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałaś do tej kurtki nosić botki na szpilkach ???? Spodnie rurki do środka będą ok. O kolorach , spódnicach i spodniach napisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DZIĘKI KOCHANA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy moge zakladac koszule pod taka kurtke dłuzsze niz kurtka?czy to wiejsko wyglada? czy musza byc jednak koszule krótsze niz kurtka ? nie moge wystawac poza kurtke koszule ?? jak myslicie??:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koszula wystająca spod ściągacza będzie wyglądała źle , moim zdaniem odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie bo ten sciągacz niepotrzebny w tej kurtce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A patrzyłaś już za jakimiś torebkami? Najlepiej małymi... Polecałabym Ci zajrzeć na Eobuwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nieprawda, że mało co będzie do tego pasować. Już ci pokazuje co będzie fajne: http://modaland.pl/index.php?cmd=31&p=9&a=rating jeszcze nie jest za późno na takie "lekkie" stylizacje :) Ja sama mam ciemno brązową kurteczkę z New Look'a i jestem mega zadowolona. Łączę właśnie z takimi lekkimi sukienkami, rurkami i np. butami typu lordsy. Jedne mam w kolorze cielistym a drugie bordo, i wszystko super się komponuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ładny pasek i torebka do kurtki aby tworzyła się całość ja ostatnio kupiłam pasek i torebkę na www.alkapask.pl mają produkty wysokiej jakości, jestem bardzo zadowolona szczególnie, że paczka dotarła bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do brązowej skórzanej kurteczki tylko biel i czerń. Czerń w postaci spodni, butów i torebki a biel np. golfik, koszula. Fajne rzeczy znajdziesz w serwisie CoZaCena-http://www.cozacena.pl/ To porównywarka cenowa. Moje ulubione miejsce do zakupów online. Zajrzyj koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SPAMERKA WYŻEJ WYPAD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×