Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama gość

pomóżcie mi jaki wybrac fotelik

Polecane posty

Gość mama gość

Jestem poczatkujacym kierowca, zależy mi na bezpieczeństwie moich pociech. Potrzebuje fotelika dla dziecka 13 kg i 30kg. Cena tez gra role wiadomo musze kupić dwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez musze kupić dwa w przedziale od 15 do 36 kg i nie mam pojęcia który.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla dziecka 13 kg to tyłem do kierunku jazdy przedział wagowy od 9-18 lub 9-25. Z tych do 25 kg to: Besafe izi Plus Axkid tylko nazwy nie pamiętam Dualfix chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama gosc
Te ostatnie podane to mają niezłą cene:/ dla starszego dziecka znalalzlam fotelik nania za 150 zl ma *** wiec nie jest zle, dla mlodszego szukam cos w miare mozliwosci cenowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie pisz tutaj wiecej juz prosze. Kup z allegro za 50 zlotych z atestem i zmykaj Twoje dziecko. Twoja sprawa. Ale nie psiocz na ceny szwedzkich fotelikow. A jak sa za drogie, to kup goowno z allegro albo woź komunikacja miejska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
06.05.14 [zgłoś do usunięcia] gość To nie pisz tutaj wiecej juz prosze. Kup z allegro za 50 zlotych z atestem i zmykaj Twoje dziecko. Twoja sprawa. Ale nie psiocz na ceny szwedzkich fotelikow. A jak sa za drogie, to kup goowno z allegro albo woź komunikacja miejska x x odezwała sie kulturalna bogaczka, nie pomyślałaś że może być jej nie stać na taki fotelik?Czy już twoja główka czegoś takiego nie przyswaja :o kuźwa co za brak kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym jakie ty masz prawo decydować o tym kto tu może pisać a kto nie?bo nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mamus tu to musi jeździć tylko tyłem i w drogim foteliku. Ja mam dla 4latki nania, ten od 15 kg i kupiłam za 90zł w auchan, ma 3 punkty adac. Dla młodszego nie wiem, ile ma że waży 13kg? Może też wybierz nanie ta od 0 do 18, bo nie wiem czy jest w przedziale od 9kg, w miarę tania a ma chociaż te 3 gwiazdki. Czasem są te foteliki w takich sklepach jak auchan, tesco, netto i w niższej cenie niż na allegro i najważniejsze przymierz je do samochodu żeby ci nie latały na siedzeniu. Na te docinki o foteliku tyłem i drogim najlepiej nie reagować. Lepiej kup tani co ma 3 punkty, są też inne tanie ale bez testów. Ja już wolę testowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przejrzyj strony z testowanymi fotelikami i wybierz te na które Cie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 10.58 sam napewno wozi dzieciaka w kartonie bo na nic innego jej nie stac.a wyskoca tu z tymi drogimi fotelikami zeby sie pokazac ze bogaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oh, przepraszam, zem urazila kulturalna biedaczke. Postaram sie jasniej wyrazic swoje mysli: nie podjelabym sie tego, zeby poradzic komus super tani fotelik z allegro, ktory na pierwszej lepszej koleinie rozwalilby sie z powodu jego super swietnej jakosci i atestowosci. Lepiej? Nie musi byc koniecznie szwedzki, super hiper drogi, ale 150 zlociszy na allegro to przesada. Wiecej kosztuje przecietny smartfon ktorego pewnie taka mamusia uzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musze sie dowartosciowywac na forum i dopisywac sobie "bogactwa". Temat powinien miec tytul: "jaki tabi fotelik z allegro polecacie?". Ja ze swojej strony polecam bloga "osiem gwiazdek". Pozdrawiam smartfonowe mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś nie ma kasy to nic nie poradzisz więc sie nie wymadrzaj!!! Sama rodze w czerwcu i kupilam dobry fotelik maxicosi z baza byl to koszt 1200 zł, ale stać mnie na to, jednak rozumiem ludzi ktorzy musza sie zastanawiać nad kazda wydana złotówką, w tym własnie nad wyborem tańszego fotelika dla swojego dziecka, ktoremu kupiliby pewnie wszystko co najlepsze gdyby nie brak kasy!!! Ty tego nie rozumiesz, więc nie komentuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty bogaczko, czytaj ze zrozumieniem. Jak nie możesz nic poradzić na pytanie autorki to nie odp. Ona pyta o w miarę tanie foteliki, a ty wyskakujesz z takimi, ciężko ci pomyśleć? Skąd ty wiesz jaki tel ma autorka? A może i ma tego smartfona bo wzięła sobie za 1 zł? Weź ty się zastanów i pisz na temat, to nie jest takie trudne jak ci się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maxi cosi tez sa niby dobrymi fotelikami,kupilam dla mojego malucha za niecale 400 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedaki, których nie stać na bezpieczeństwo dzieci nie powinni się rozmnażać. Przecież wiedziałaś, że będziesz musiała kupić fotelik. Trzeba było odłożyć kasę :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No kupic fotelik za 1500 zl ktory posluzy pol roku.dla mnie to troche przesada,i tak samochodem jezdze gora raz w miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważaj żeby ciebie czasem kiedyś bieda nie dopadła, różnie w życiu bywa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupie matki ktore sa przesiakniete burzuazja i maja w glowie kase tez nie powinny zostac matkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jej nie poradzilam szwedzkich, to byl inny gosc. Ja tylko skomentowalam post autorki dotyczacy ceny. Napisalam tez, ze nie musi byc super szwedzki i drogi. Niestety to osoby mnie krytykujace maja problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Owszem pierwszy moj post nie byl najmilszy, mimo ze nie wyzwalam nikogo i nie odnioslam sie do jego intelignecji. Rozumiem, ze takie czasy, oszczedzac trzeba. Tyle ze da sie to zrobic z glowa i nie oszczedzac bezsensownie na bezpieczeństwie. Odnosnie testow adac to ja im juz nie wierzę, po aferze korupcyjnej jaka miała miejsce w tamtym roku. Polecam tylko wybranie sie do sprzedawcy, ktory potrafi dobrze doradzic, a nie na sile wcisnac bubel oprawiony w jak najlepsze pobozne chęci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka chciala sie tylko poradzic.a co niektore yzywaja ja od zlych matek bo nie moze kupic fotelika za 2 tys zl.ogarnijcie sie jezeli dziewczyna nie ma kupe kasy to nie znaczy ze nie kocha swoich dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwe bezpieczeństwo to, prędkość. Fotelik nie pomoże podczas stu na godzinę nocą kiedy TIR hamując przygniata ciebie pod innego TIR'a ponieważ za szybko jechałeś i nie zdążyłeś objechać przeszkody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie,jezeli jest sie wariatem albo na wariata trafi to nawet fotelik za 10000 tys nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Wy jesteście głupie. Jazda w tanim foteliku może zakończyć się dla dziecka tragicznie nawet przy zwykłej stłuczce :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tirem nie wygra zaden fotelik ani zadne auto. Nic nie pomoże też drogi fotelik, jeśli jest źle zamocowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sie stanie dziecku przy stluczce w foteliku za 400 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po obejrzeniu różnych filmów na których testowane były foteliki straciłam ochotę na jazdę samochodem z dzieckiem. Foteliki testowane są przy niezbyt dużej prędkości. Do jazdy na autostradzie i poza terenem zabudowanym potrzebny jest nie tylko dobry fotelik i samochód, także totem, anioł stróż, świec***atroni, budda i dalaj lama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Producenci fotelikow tych 1500 w gore nawciskaja ze sa bezpieczniejsze od tych za 400 zl a niektore wierza bo mysla im drozsze tym lepsze.moja kolezanka miala wypadek z dzieckiem ktore bylo w foteliku za niecale 300 zl i nic mu sie nie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A widziałaś chociaż kiedyś fotelik powyżej 1000 zł na żywo? Przecież on się różni nawet wykonaniem od jakiegoś g***a za 100 zł :-o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie foteliki dostepne w sprzedazy maja atest i przechodza testy wiec chyba gdyby byly takie zle to bylyby wycofane ze sprzedazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×