Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to ja nanana

pomóżcie mi rozszyfrować zachowanie faceta

Polecane posty

Gość to ja nanana

Jak Wam sie nudzi to poradzcie co zrobic albo przynajmniej wytlumaczcie o co chodzi ;) Oto moja historia: Jakiś rok temu, na imprezie u znajomych poznałam (a raczej został mi przedstawiony pewien chłopak), zupełnie nie mój typ, ale fajny jako kolega, potem widziałam go jeszcze raz na innej imprezie, gdzie wymienilismy sie nr gg czy tel (juz nie pamietam). po pewnym czasie zaczęliśmy ze sobą pisać. I muszę przyznać, że rozumieliśmy się bardzo dobrze. Byłam po dwóch nieudanych związkach, nieszczęśliwa i rozczarowana mężczyznami. Wszystko mu mówiłam, zwierzałam się. Zaczął byc moim "wirtualnym" przyjacielem (później się nie widzieliśmy w realu). Od początku dawał mi do zrozumienia, że mu się podobam. Po pewnym czasie (co było dla mnie b. dziwne) zaczął o tym mówic że zakochał się we mnie od pierwszego wejzenia, ze chciałby być ze mną itp. dla mnie to było po prostu śmieszne, zwłaszcza że widzieliśmy się 2 razy. Nalegał na spotkanie. Ja nie chciałam, widziałam w nim tylko kolegę. A czas płynął... To wszystko co mówił (pisał) wydawało się bardzo prawdziwe, zaczynałam wierzyć, że istnieją jeszcze wartościowi faceci (wywnioskowalam to z tego co mówił, itp). Po pewnym czasie, zaczął mnie interesować, i po kolejnym zapytaniu czy moglibyśmy się umowic, zgodzilam się, ale nie miałam czasu i mielismy to uzgodnic nastepnego dnia o danej godzinie. Niestety nie zjawił się, wiec napisalam mu smsa co z tym spotkaniem. nie odpowiedzial. zadzwoniłam do niego- nie odebrał. pomyslalam -ok, moze jest zajety czy cos, pewnie da znac pozniej. na drugi dzien (zero odzewu z jego str) wyslalam kolejnego smsa. I po 5 minutach odpowiedz: (nie pamietam dokladnie bo od razu skasowalam) : "odczep się od mojego chłopaka, i nie napastuj go, skoro wiesz ze nie chce sie z toba spotykac, my jestesmy razem ze soba bardzo dlugo i bardzo sie kochamy wiec zostaw NAS w spokoju" Zatkało mnie. Gdybym wiedziala ze ma dziewczyne nawet bym nie probowala. Teraz nie wiem, o co chodzi? po co rok zwodzenia, używania wielkich slow, klamstw? PONAD ROK. to nie byl chlopak poznany na dyskotece, ktory bajerowal mnie zeby zaciagnac do lozka (wtedy bym "zrozumiala" klamstwa wobec mnie i jego dziewczyny)to byl baardzo dlugi okres... Na wiadomosc nie odpisalam, . minelo jakies 6 dni, od tej pory nie byl dostepny na gg. I co teraz? O co chodzi? ktoś tak miał? najbardziej mi szkoda tej dziewczyny... Napiszcie coś, ja sie chyba w ogole nie znam na ludzkiej psychice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za dlugie
streść to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja nanana
nie da sie strescic, jak cos to czytaj co drugie zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjklk
proponuję wydrukować archiwum waszych konwersacji i wysłać jego kobiecie, żeby sobie przy nim życia nie marnowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala i glodna
trace nadzieje, ze sa jeszcze jacys porzadni mezczyzni na tym swiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja nanana
no ale kręcic? ja od poczatku jasno dawalam mu do zrozumienia że nie ma szans, a on mimo tego z uporem maniaka (nie widzac mnie) przez ponad rok probowal. psychol? szkoda mi tej dziewczyny a nr jego mam, bo chcialam mu nawrzucac jak sie udostepni ;) nie chodzi tylko o mnie, ale i o nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja nanana
asdf... --> no wlasnie, nie mam zadnego namiaru na nią, chciałam to zrobic :( mala glodna-> ja tez, to byl pierwszy przez ktorego zaczelam wierzyc ze istnieja jednak ci "porzadni"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nr GG mógł dawno zmienić
i ma teraz nowy.Zapewne bajeruje inną dziewczynę.Daj sobie z nim spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja nanana
nie wiem kiedy sie urodzil , chyba wodnik a to ma jakies znaczenie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjklk
powiem tak, facio chciał Cię przelecieć, ale masz szczęście, bo się wydało i musiał się wycofać, to jakiś palant był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja nanana
nr GG mógł --> tez tak uważam, oczywiscie ze dam sobie spokoj, jedyne co mnie zastanawia jaki mial sens w mowieniu takich rzeczy przez tak dlugi okres, skoro od poczatku dawalam mu do zrozumienia ze nici z tego. a moze to ja zle rozumuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja nanana
asdf... -> kłamałbys przez ponad rok, ze kochasz zeby przeleciec panienke, ktora na dodatek nie jest zainteresowana, czy znalazlbys inną "chetniejsza", i szybciej i przyjemniej doszedlbys do celu? bo ja (gdybym byla mezczyzna) to, to drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" to ja nanana nr GG mógł --> tez tak uważam, oczywiscie ze dam sobie spokoj, jedyne co mnie zastanawia jaki mial sens w mowieniu takich rzeczy przez tak dlugi okres, skoro od poczatku dawalam mu do zrozumienia ze nici z tego. a moze to ja zle rozumuje... " Takie coś na niektórych działa zwłaszcza jak widzą że ktoś nie żartuje:classic_cool:.Tylko nie każdy widzi a niektórym tylko się zdaje że tak może być:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja nanana
Amant , ja w horoskopy itp w ogole nie wierze, w zyciu przeczytalam jakis horoskop może raz. ale moji 2 i jedyni "byli" tez byli wodnikami, wiec moze cos w tym jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bardzo rozumiem czemu najezdzacie na tego faceta, ze zaczal z nia krecic jak mial dziewczyne. Takie rzeczy sie zdazaja, normalka, moze byl (albo jest) w paskudnie nieudanym zwiazku, z ktorego nie moze sie wyrwac, moze ta jego laska jest jakas psychiczna czy nawiedzona. nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja nanana
jodeka-> tez tak myslalam... i to tym bardziej utrzymuje mnie w przekonaniu ,ze facet jest dziwny i w ogole go nie rozumiem dodam (nie wiem czy wspomnialam) ze ten sms od jego dziewczyny przyszedl z jego nr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja nanana
nie boli mnie to, chociaz musze przyznac ze byl to szok. ale wrecz zżera mnie ciekawosc "dlaczego" ? no i chcialabym uswiadomic te dziewczyne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja nanana
dziekuje wszystkim za odpowiedzi, i nie zycze Wam podobnych sytuacji 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala i glodna
a ja tylko stane w obronie wodnikow;) wszyscy jakich znam sa wspanialymi ludzmi! co do tego chlopaka to dalabym sobie spokoj, ale najpierw zazadalabym wyjasnien od delikwenta. Zobaczysz jak sie wytlumaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja nanana
jak mam zażądac? na gg go nie ma. na tel sie boje ze znowu sie natknę na jego dziewczyne. Amant -> to miejsce urodzenia tez ma znaczenie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala i glodna
moze teraz go nie ma na gg, ale w koncu sie pojawi wtedy z nim pogadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja nanana
jak sie pojawi to nie omieszkam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem takkk
a moze tu chodzi o cos innego.... a mianowicie o to by wzbudzic w tobie zazdrosc, skoro od samego poczatku pisania dawalas mu do zrozumienia ze raczej nie chcesz sie spotkac a tu po jakim czasie zgodzialas na spotkanie, to on chcial wzbudzic w tobie pewne emocje i sam napisal do ciebie smsa ze niby to jaks dziewczyna, po to bys moze teraz rozmyslala tak jak ty wczesniej nie chcialas sie spotkac to teraz on chce cie troche pozwodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też sadze że napisal go sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to ja nanana jak mam zażądac? na gg go nie ma. na tel sie boje ze znowu sie natknę na jego dziewczyne. Amant -> to miejsce urodzenia tez ma znaczenie? " Jak najbardziej;).Ale tak na oko aby coś stwierdzić to bez szczegółów może być;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja nanana
no ale chcialoby mu sie (nawet jesli on to zrobil) zwodzic tak przez rok? dziwne troche , mnie by sie nie chcialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modryfacet
napisal go sam!!! chcial cie sprawdzic !!! cial zobaczyc jak zareagujesz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×