Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gosia100

POMOZCIE!!!!!!

Polecane posty

CZY JAK WYKONALAM TEST CIAZOWY 16 DNI PO STOSUNKU TO MOGE BYC PEWNA ZE DOBRZE WYSZEDL??? BO JAKOS OSTATNIO MECZA MNIE MDLOSCI....OKRES MIALAM I DO TEGO BIORE TABLETKI ANTYKONCEPCYJNE...TEST Z KRWI WYSZEDL MI ZE NIE JESTEM W CIAZY...... CZEKAM NA ODPOWIEDZ///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyłącz capslocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna mozesz byc tylko smierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i podatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze jednak mozesz byc
w ciazy, nie ma sie co oszukiwac, mdlosci to bardzo wyrazny objaw, a test z krwi i tabletki antykoncepcyjne nie daja 100% pewnosci, podczas pierwszych miesiecy tez sie miesiaczkuje czesto. Dlatego gratuluje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze jednak mozesz byc
ale nie martw sie dziecko to blogoslawienstwo, jesli jestes w tej ciazy (a jednak mysle ze jestes) to opisuj nam postepy co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfbcyrfgn
nie jestes w ciąży!!!!!!Dziewczyno..może masz jakieś zatrucie pokarmowe,albo mdłości są zawiązane z braniem tabletek!Ja sama pamiętam jak dwa tyg chodzilam z mdłościami i nie było możliwosci,żebym była w ciąży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TESTY KRWI NA OBECNOSC HCG DAJA CHYBA 100% PEWNOSCI???????????????????????????????????// KTO MI TO PODPOWIE????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JAK MI WYDSZEDL ZE NIE JESTEM.TO WSZYSTKO JEST OK? DLATEGO PYTAM BO DRECZY MNIE PYTANIE SKAD TE MDLOSCI...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powinnaś szukać dziury w całym... Myślę że jest dobrze, ale jeśli dręczą Cię wątpliwośći to idź do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LEKARZ MI NA RAZIE NIC NIE POWIE BO JEST NA TO CHYBA ZA WCZESNIE.JA SIE NADAK BOJE .CZEMU JESTEM TAKA PANIKARA? A TA WIESZ MOZE CZY TABLETKI ZNTYKONCEPCYJNE MOGLY BY WPLYNAC NA WYNIK TESTU KRWI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie napewno nie przyczyniły się do błędnego wyniku... Proponuję jeszcze zrobić zwykły test z apteki za 13 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAKOS NIE MAM ZAYFANIA TO TESTU Z APTEKI.MOIM ZDANIEM TESTY Z KRWI SA BARDZIEJ PEWNE.TAK UWAZAM ,A TY? JUZ SIEW ZASTANAWIAM CZY MOZE ZA WCZESNIE GO ZROBILAM?ALE JUZ MINELO 16 DNI OD STOSUNKU.A ZTEGO CO MI SIE ZDAJE ZE TAKIE TESY WYKRYWAJA JUZ CIAZE PO TYGODNIU. MAM JESXCZE JEDNO PYTANKO....TAKIE MDLOSCI WYSTAPILY U MNIE PO TYGODNIU OD STOSUNKU.CHYBA ZA WCZESNIE NA TAKIE OBJAWY CIAZY?????CO NA TEN TEMAT SADZISZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko raz robiłam sobie test ciążowy i to właśnie był ten z apteki. Zawsze możesz spróbować. Ja do niczego nie namawiam ale wtedy możliwe bedziesz miała już spokojniejszą głowę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku nie jesteż w ciąży, bez przesady!!!od kiedy bierzesz te tabsy?może są źle dobrane, może ostatnimi czasy bardziej się denerwowałaś?to wszystko ma wpływ na mdłości. ja mam mdłości od jakiś 2 miesięcy, brałam tabletki, w ciąży nie jestem bo od 5 miesięcy nie współżyję. te mdłości to u mnie efekt tabsów, stresu i innych takich. właśnie rzuciłam tablety. a ty się nie martw...to nie ciąża!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×