Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pomozcie problem z facetem

Polecane posty

Gość gość

Spotykam sie z facetem, uprawiamy sex ale mi brakuje czulosci dodam ze sie nie calujemy nawet. Powiedziec mu ze nie odpowiada mi to jak to wyglada i czego oczekuje czy to bedzie jak zebranie o uczucia? I jak mu powiedziec ze nie chce sexu, jesli jego nic wiecej nie interesuje to chce tylko czystego kolezenstwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba zebrać radę osiedlową i zapytać, a potem zrobić głosowanie. U nas w spółdzielni gorsze problemy rozwiązujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubawiłam sie po pachy, ale ja pytam powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jesteś na tyle naiwna, by nie wiedzieć, że właśnie tylko o ten mechaniczny seks chodzi. Gdyby chodziło o coś więcej wyglądałoby to zupełnie inaczej i na pewno byś to widziała. Nie będzie czułości tam, gdzie jej zwyczajnie nie ma. Może facet ją poudaje, bo nie od razu znajdzie drugi chętny materac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbujcie wyjechać razem na weekend. Sielska sceneria sprawi, że się rozluźnicie i łatwiej Wam będzie rozmawiać na poważne tematy. Noclegi znajdziecie na www.edom.pl. Wystarczy wybrać miejsce i gotowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to za reklama??? Razem na weekend dobre sobie, przecie zOn nie ma czasu na takie rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×