Odpowiedz na ten temat

POMYSŁ NA PREZENT DLA FACETA!!

• 212sexy 2009.11.11 [20:31]
    Nie wiem co kupić dla eleganckiego dojrzałego mężczyzny. Mieszkamy daleko od siebie, więc przydałoby się coś co by mu o mnie przypominało?
  • bambusek 2009.11.12 [15:36]
    hmmm skoro mieszkacie daleko to może po prostu zróbcie razem coś, co zapadnie mu w pamięć ? np wybierzcie się na coś takiego: http://wyprawaquadami.notlong.com nigdy na quadzie nie jeździłem ale myślę, że każdy facet będzie zachwycony! można na takiej wyprawie porobić fajne zdjęcia, potem włożyć do antyramy i może powieciś sobie na ścianie - to będzie mu przypominało Ciebie.
  • cube 2009.11.13 [01:42]
    również jestem za jakimś wspólnym wyjazdem, może jakiś romantyczny weekend? np. w Krakowie? tylko nie wynajmujcie żadnego pokoju w hotelu..z romantyzmem niczego to wspólnego nie ma, lepiej zainwestować w jakiś apartament, drogie to wcale nie jest, zobacz np. ofertę yourplace.pl mają duży wybór apartamentów właśnie w Krakowie w dość niskich cenach, także może taki bardziej romantyczny prezent Cię zainteresuje?
  • erynia 2009.11.15 [15:09]
    Myślę, że doskonałym prezentem byłby jakiś elegancki zegarek. Z pewnością przypominałby o Tobie obdarowanemu mężczyźnie. Skoro dojrzały i z klasą to może coś z serii Pierre Cardin? Wejdź na stronę zegarki.com.pl i przejrzyj ofertę. Wszystko zależy od tego jakim dysponujesz budżetem, bo jest w czym przebierać. Wystarczy tylko określić kwotę.
  • agnieszkaj 2009.11.16 [23:25]
    Nie bedę chyba oryginalna w stwierdzeniu, że dla faceta ciężko jest cokolwiek kupić. Zawsze jak się pytam mojego mężczyzny, co chce dostać na prezent odpowiada wymijająco. Niedawno mieliśmy rocznicę i znowu pojawił się ten sam problem. Poklikałam trochę w sieci, popytałam znajomych i polecili mi sklep minuta.pl Kupiłam mojemu ukochanemu piękny, markowy zegarek. Chyba po raz pierwszy podobał mu się prezent i przyznam, że mnie to zdziwiło, ale oczywiście się ucieszyłam.

• pani pała 2009.11.17 [17:46]
    ja bym mu kupila jakies kieliszki do wodki z rysunkami czy cos
    moj brat takie ma i jest z nich bardzo zadowolonyusmiech.gif
    przydaja sieusmiech.gif

• tonx5 2009.11.19 [10:44]
    Można kupić facetowi coś naprawdę oryginalnego- długopis z kamerą. Zastosowanie dowolne( na ile wam lub jemu starczy fantazji) a jaki fajny bajer. Mają taki sprzęt na delta.poznan.pl.
  • amel.ka 2009.11.22 [11:54]
    a my sobie czasem robimy prezenty własnoręcznie.
    Kidyśmi powiedział że jak był mały to strasznie lubił kalendarze adwentowe. Więc kupiłam jego ulubione czekoladki After Eight (kazda jest zapakowana osobno), wyszukałam śmieszne, romantyczne lub kojarzące się z nami cytaty, przepisałam je piórkiem i wlożylam do każdej czekoladki. przewiązałam kokardką i powiesiłam na drzewku które u niego już stało. I faktycznie codziennie otwierał jedną czekoladkę!

Ponieważ rocznice mamy w sylwestra, to zrobiłam mu kiedyś kalendarz z różnymi zdjęciami (także naszymi, moimi, ale nie zawsze), do postawienia na biurko (w Ikei jest taka fajna ramka na 12 zdjęć)

płyta z muzyką, nagrana przeze mnie

z prezentów kupionych:
    oczywiście były bokserki, czasem bez okazji, ale zwykle dorabiałam do nich ideologie, np jedne mialy napis 'hands off', i jak je miał to nie moglam go tam dotykac rękamijezyk.gif tylko czymś innym.

jeśli roślinka to muchołówka. na początku jak ją zobaczył to był zdziwiony i chyba nie bardzo się ucieszył, ale jak zobaczył że ona faktycznie się rusza to zaczął biegać po domu w poszukiwaniu much dla niejjezyk.gif

z pościeli czy perfum nie cieszył się jakoś specjalnie, ale przynajmniej praktyczne było.

• amel.ka 2009.11.22 [18:51]
    przypomniało mi się jeszcze że jak wyjeżdżałam to kupiłam specjalne kartki do wprasowywania, wydrukowałam swoje zdjecia i wprasowałam na poduszce, żeby mnie miał jak będę daleko.
    i plakat do nowego pokoju
    a to co mi sie najbardziej podobało, to wszystkie sezony mojego ulubionego serialu, oprawione w okładki które sam zrobił.
  • aniutka1954 2009.11.22 [19:20]
    jeżeli nie posiada pendriva to może to?przyda sie zawsze, a znalazłam stronke, na której są naprawdę promocyjne ceny usmiech.gifhttp://www.twojfachowiec.net/naprawa-innych-u rzadzen/blister-ware-luxor-electronics-gmbh ,554, jedyne co musisz zrobić to skontaktować się z tą firmą i prezent z głowyusmiech.gif
  • kolasek 2009.11.22 [19:25]
    A co powiecie na mój pomysł ?
    http://www.pzupomoc.pl/
    Mysle ze chyba bedzie zadowolony z takiego prezentu...

• fdgfhgjhkgmnjhvfcdsdvfbgnhbgv 2009.11.22 [23:09]
    nikt nie wspomnial o zapalniczce? usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif
    mowa o porzadnej ekskluzywnej np. zippo
    praktyczny prezent nie tylko dla palacza usmiech.gif moj czesto gdzies wyjezdza, jakies wyprawy, grille, bardzo sie ucieszyl usmiech.gif a jak facet pali to jeszcze lepiej oczko.gif
  • joasia233 2009.11.22 [23:45]
    Ja mojemu facetowi kupiłam coś takiego:
    http://podarkinakartki.pl/p237_szlak_hanby_kr akow.html

Miał niezły ubaw i wybrał się razem z kolegami usmiech.gif

Na koniec usłyszałam, że więcej takich prezentów chce otrzymywać i czeka na następny rok...
  • miodowocynamonowo 2009.11.23 [00:10]
    a ja jak nie wiem co kupić to po prostu kupuję coś praktycznego. mój na mikołaja dostanie myszkę do laptopa, bo ostatnią mu szlag trafił i strasznie wyklina touchpada smiech.gif swoją drogą - http://www.swiatlaptopow.pl/go/_info/?user_id =6380〈=pl - czy taka zieleń nie będzie odstraszająca? mnie się podoba, zwłaszcza, że byłaby pod kolor etui na laptopa, hm... jak dotąd miał tylko czarne sprzęty, ale ta mycha chyba nie będzie czuła się wyobcowana wśród innych gadżetów? smiech.gif
  • aaniolek30 2009.11.26 [23:36]
    Chciałam podziękować koleżance o pseudonimie "Moje typy" dzięki Twojej pomocy wybrałam już prezent na Mikołajki usmiech.gif a będzie to kubek z nadrukiem fototransferowym oczko.gif niby to nic takiego ale uważam że dobry pomysł na drobny Upominek z okazji Mikołajek usmiech.gif Dzięki wielkie
    Pozdrawiam
  • aaniolek30 2009.11.26 [23:38]
    Chciałam podziękować koleżance o pseudonimie "Moje typy" dzięki Chciałam podziękować koleżance o pseudonimie "Moje typy" dzięki Twojej pomocy wybrałam już prezent na Mikołajki usmiech.gif a będzie to kubek z nadrukiem fototransferowym oczko.gif niby to nic takiego ale uważam że dobry pomysł na drobny Upominek z okazji Mikołajek usmiech.gif Dzięki wielkie
    Pozdrawiam
  • jamaica86 2009.11.27 [10:11]
    Ja mojemu facetowi kupiłam w tym roku Sony PSP, za niecałe 40 zł na dobij.to usmiech.gif I w ten sposób będzie mógł sobie umilić nudną podróż autobusem albo pociągiem, bo dużo jeździ pociągiem (na zajęcia do innego miasta) więc trafiłam super ofertę usmiech.gif
  • tonx5 2009.11.27 [10:56]
    Dużo zależy od tego jaki on jest co lubi robić no i ile możesz przeznaczyć na prezent. Moja znajoma kupuje facetowi drukarkę( na dr.tusz bo najtaniej) , bo poprzednia mu się zepsuła. Praktyczne prezenty maja swój urok, bo świadczą o tym jak dobrze znamy daną osobęusmiech.gif W innym przypadku lepiej nie ryzykować.

• jaania86 2009.11.27 [12:48]
    dziewczynyusmiech.gif tez poszukiwałam prezentu, sprawa okazała się prosta, zapytałam jednego samca, który dał mi pomysł idealny dla 99% facetów.kazdy facet to dziecko, wszystkie to wiemy, prezent wiec powinien byc prosty i przyczynicsię do wyluzowanie- idealne jest coś do sterowania, wypasiony samochodzik z resorami albo samolocik. Zapytałam 10 kolegów, każdy z nich powiedział, ze chciałby dostac cos takiego...
  • jaania86 2009.11.27 [12:52]
    dziewczynyusmiech.gif tez poszukiwałam prezentu, sprawa okazała się prosta, zapytałam jednego samca, który dał mi pomysł idealny dla 99% facetów.kazdy facet to dziecko, wszystkie to wiemy, prezent wiec powinien byc prosty i przyczynicsię do wyluzowanie- idealne jest coś do sterowania, wypasiony samochodzik z resorami albo samolocik. Zapytałam 10 kolegów, każdy z nich powiedział, ze chciałby dostac cos takiego...
  • natalie2803 2009.11.27 [18:28]
    ja bym swojemu piersiówki nie kupiła, piłby jeszcze więcej oczko.gif
    perfumy sa idealne wg mnie, oczywiscie takie, aby Tobie też pasowały.

"zwyciężyć mogą ci, którzy wiedzą, że mogą"
  • kostaryka1215 2009.11.28 [00:48]
    piersiówka odpada, to zbyt zgubny prezent dla faceta a ja swojego z ziemi zbierać nie zamierzam o stanowczo za ciężki oczko.gif Kupiłam mu za to na wasserman.pl gadżecik w postaci pióra z dyktafonem, penem na 4GB i kamerką, niech się bawi w szpiega. Chłopcy, zwłaszcza duzi lubią się bawić w Sherlocków to będzie miał okazję
  • miodowocynamonowo 2009.11.28 [09:49]
    jamaica, naprawdę udało Ci się coś kupić? smiech.gif rewelacja smiech.gif ja już kilka razy próbowałam szczęścia na dobij.to, ale jeszcze nie dopisało. chyba muszę intensywniej podbijać usmiech.gif

• freeda 2009.11.28 [14:58]
    a może fajny zegarek?
  • natalie2803 2009.11.28 [21:41]
    ja tez mysle, ze zegarek to całkiem fajny pomysł, tylko musi byc porządny, zeby nie zepsuł się po dwóch miesiącach, albo pasek się nie urwał.
    "zwyciężyć mogą ci, którzy wiedzą, że mogą"
  • freeda 2009.11.29 [14:17]
    dobrze kupić w dobrze wyposażonym salonie, gdzie nie ma problemów z gwarancję - np swiss'ie

• jamaica86 2009.11.29 [23:03]
    miodowocynamonowo hehe uwierz mi, że się da! Podejrzewam, że trzeba mieć trochę szczęścia żeby wygrac na dobij.to bo wiadomo, że każdy chce kupić sobie np. sprzęt elektroniczny za bardzo niewielkie pieniądze usmiech.gif Trzymam kciuki, żeby i Tobie się udało.

• Vincent77 2009.11.30 [15:06]
    Hej a myslałaś o czyms bardziej męskim?;D ja dostałem od swojej kobiety kiedyś konsole xboxa i mysle ze to chyba najlepszy prezent jaki kiedykolwiek dostałem smiech.gif Jakbyś się zdecydowałą to w 3kropki.pl masz dobre ceny i bardzo bardzo duży wybór szprzętu, powodzenia oczko.gif

• Vincent77 2009.11.30 [15:07]
    Hej a myslałaś o czyms bardziej męskim?;D ja dostałem od swojej kobiety kiedyś konsole xboxa i mysle ze to chyba najlepszy prezent jaki kiedykolwiek dostałem smiech.gif Jakbyś się zdecydowałą to w 3kropki.pl masz dobre ceny i bardzo bardzo duży wybór szprzętu, powodzenia oczko.gif

• KolciaG 2009.12.01 [20:33]
    kurcze, dziewczyny, a co jeżeli wszystko, o czym piszecie już dawno sama na to wpadłam... co teraz kupić ?? Przeczytałam milion forów i wszystko co wypisujecie już dawno kupiłam :/

- zegarek
    - bransoletkę
    - perfumy
    - akcesoria do laptopa - plecak, cooler
    - akcesoria do aparatu
    - ciuchy - i tych już więcej nie chcę kupować na prezent
    - wspólny wypad
    - występ w bieliźnie
    - pościel satynowana
    - romantyczna kolacja
    - książki
    - płyty CD
    - masa serduszkowych pierdółek - breloczki, poduszki, ozdoby do domu
    - kartka gigant z życzeniami
    - pokrowiec skórzany na telefon
    - super skórzany portfel
    - golarkę
    - maszynkę do włosów

....bosze, czego ja nie kupiłam, a teraz klapa... siedzę i wyję, bo pomysłów już zero, a mój facet bardzo nie lubi zbędnych pierdół, które i tak już kilkukrotnie dostał smutas.gif

RATUJCIE !!

Odpowiedz na ten temat