Odpowiedz na ten temat

POMYSŁ NA PREZENT DLA FACETA!!

• aaniolek30 2009.11.26 [23:36]
    Chciałam podziękować koleżance o pseudonimie "Moje typy" dzięki Twojej pomocy wybrałam już prezent na Mikołajki usmiech.gif a będzie to kubek z nadrukiem fototransferowym oczko.gif niby to nic takiego ale uważam że dobry pomysł na drobny Upominek z okazji Mikołajek usmiech.gif Dzięki wielkie
    Pozdrawiam
  • aaniolek30 2009.11.26 [23:38]
    Chciałam podziękować koleżance o pseudonimie "Moje typy" dzięki Chciałam podziękować koleżance o pseudonimie "Moje typy" dzięki Twojej pomocy wybrałam już prezent na Mikołajki usmiech.gif a będzie to kubek z nadrukiem fototransferowym oczko.gif niby to nic takiego ale uważam że dobry pomysł na drobny Upominek z okazji Mikołajek usmiech.gif Dzięki wielkie
    Pozdrawiam
  • jamaica86 2009.11.27 [10:11]
    Ja mojemu facetowi kupiłam w tym roku Sony PSP, za niecałe 40 zł na dobij.to usmiech.gif I w ten sposób będzie mógł sobie umilić nudną podróż autobusem albo pociągiem, bo dużo jeździ pociągiem (na zajęcia do innego miasta) więc trafiłam super ofertę usmiech.gif
  • tonx5 2009.11.27 [10:56]
    Dużo zależy od tego jaki on jest co lubi robić no i ile możesz przeznaczyć na prezent. Moja znajoma kupuje facetowi drukarkę( na dr.tusz bo najtaniej) , bo poprzednia mu się zepsuła. Praktyczne prezenty maja swój urok, bo świadczą o tym jak dobrze znamy daną osobęusmiech.gif W innym przypadku lepiej nie ryzykować.

• jaania86 2009.11.27 [12:48]
    dziewczynyusmiech.gif tez poszukiwałam prezentu, sprawa okazała się prosta, zapytałam jednego samca, który dał mi pomysł idealny dla 99% facetów.kazdy facet to dziecko, wszystkie to wiemy, prezent wiec powinien byc prosty i przyczynicsię do wyluzowanie- idealne jest coś do sterowania, wypasiony samochodzik z resorami albo samolocik. Zapytałam 10 kolegów, każdy z nich powiedział, ze chciałby dostac cos takiego...
  • jaania86 2009.11.27 [12:52]
    dziewczynyusmiech.gif tez poszukiwałam prezentu, sprawa okazała się prosta, zapytałam jednego samca, który dał mi pomysł idealny dla 99% facetów.kazdy facet to dziecko, wszystkie to wiemy, prezent wiec powinien byc prosty i przyczynicsię do wyluzowanie- idealne jest coś do sterowania, wypasiony samochodzik z resorami albo samolocik. Zapytałam 10 kolegów, każdy z nich powiedział, ze chciałby dostac cos takiego...
  • natalie2803 2009.11.27 [18:28]
    ja bym swojemu piersiówki nie kupiła, piłby jeszcze więcej oczko.gif
    perfumy sa idealne wg mnie, oczywiscie takie, aby Tobie też pasowały.

"zwyciężyć mogą ci, którzy wiedzą, że mogą"
  • kostaryka1215 2009.11.28 [00:48]
    piersiówka odpada, to zbyt zgubny prezent dla faceta a ja swojego z ziemi zbierać nie zamierzam o stanowczo za ciężki oczko.gif Kupiłam mu za to na wasserman.pl gadżecik w postaci pióra z dyktafonem, penem na 4GB i kamerką, niech się bawi w szpiega. Chłopcy, zwłaszcza duzi lubią się bawić w Sherlocków to będzie miał okazję
  • miodowocynamonowo 2009.11.28 [09:49]
    jamaica, naprawdę udało Ci się coś kupić? smiech.gif rewelacja smiech.gif ja już kilka razy próbowałam szczęścia na dobij.to, ale jeszcze nie dopisało. chyba muszę intensywniej podbijać usmiech.gif

• freeda 2009.11.28 [14:58]
    a może fajny zegarek?
  • natalie2803 2009.11.28 [21:41]
    ja tez mysle, ze zegarek to całkiem fajny pomysł, tylko musi byc porządny, zeby nie zepsuł się po dwóch miesiącach, albo pasek się nie urwał.
  • freeda 2009.11.29 [14:17]
    dobrze kupić w dobrze wyposażonym salonie, gdzie nie ma problemów z gwarancję - np swiss'ie

• jamaica86 2009.11.29 [23:03]
    miodowocynamonowo hehe uwierz mi, że się da! Podejrzewam, że trzeba mieć trochę szczęścia żeby wygrac na dobij.to bo wiadomo, że każdy chce kupić sobie np. sprzęt elektroniczny za bardzo niewielkie pieniądze usmiech.gif Trzymam kciuki, żeby i Tobie się udało.

• Vincent77 2009.11.30 [15:06]
    Hej a myslałaś o czyms bardziej męskim?;D ja dostałem od swojej kobiety kiedyś konsole xboxa i mysle ze to chyba najlepszy prezent jaki kiedykolwiek dostałem smiech.gif Jakbyś się zdecydowałą to w 3kropki.pl masz dobre ceny i bardzo bardzo duży wybór szprzętu, powodzenia oczko.gif

• Vincent77 2009.11.30 [15:07]
    Hej a myslałaś o czyms bardziej męskim?;D ja dostałem od swojej kobiety kiedyś konsole xboxa i mysle ze to chyba najlepszy prezent jaki kiedykolwiek dostałem smiech.gif Jakbyś się zdecydowałą to w 3kropki.pl masz dobre ceny i bardzo bardzo duży wybór szprzętu, powodzenia oczko.gif

• KolciaG 2009.12.01 [20:33]
    kurcze, dziewczyny, a co jeżeli wszystko, o czym piszecie już dawno sama na to wpadłam... co teraz kupić ?? Przeczytałam milion forów i wszystko co wypisujecie już dawno kupiłam :/

- zegarek
    - bransoletkę
    - perfumy
    - akcesoria do laptopa - plecak, cooler
    - akcesoria do aparatu
    - ciuchy - i tych już więcej nie chcę kupować na prezent
    - wspólny wypad
    - występ w bieliźnie
    - pościel satynowana
    - romantyczna kolacja
    - książki
    - płyty CD
    - masa serduszkowych pierdółek - breloczki, poduszki, ozdoby do domu
    - kartka gigant z życzeniami
    - pokrowiec skórzany na telefon
    - super skórzany portfel
    - golarkę
    - maszynkę do włosów

....bosze, czego ja nie kupiłam, a teraz klapa... siedzę i wyję, bo pomysłów już zero, a mój facet bardzo nie lubi zbędnych pierdół, które i tak już kilkukrotnie dostał smutas.gif

RATUJCIE !!
  • agnieszkaj 2009.12.02 [11:06]
    Miałam problem z prezentem dla dziadka. Lubi majsterkować, więc postanowiłam mu kupić jakieś urządzenie do pracy. Znalazłam na wasserman.pl fajna i niedroga wiertarko-szlifierkę. Udało mi się kupić w tak niskiej cenie, że byłam zaskoczona. Myślałam, że zaraz sie rozleci, ale o dziwo działa już jakiś czas, a mój dziadek teraz nic nie robi tylko wkręca, szlifuje i reperujeusmiech.gif

• dodis 2009.12.03 [01:02]
    ja facetowi na urodziny sprezentowałam przejazd na torze wyscigowym gdzie mógł driftowac, niestety na miejscu pilota ale i tak był wniebowzięty, polecam stronkę supriseme.pl, na święta chyba sprawię mu jakies głośniki do kompa bo ma audio poprowadzone przez wieże ,
  • natalie2803 2009.12.05 [14:15]
    ja swojemu kupiłam czapkę i rękawiczki usmiech.gif
  • freeda 2009.12.05 [19:49]
    świetny prezent na tą okazję, ja postawię na sweter dla kogoś, zimno więc prezent nie będzie chybiony usmiech.gif
  • Maryska10 2009.12.06 [16:42]
    A wysłałaś mu kiedyś jajcarski list od Mikołaja?
    Ja wysłałam, i chodził uchachany na maxausmiech.gif , przy okazji stał się bardzo grzecznyusmiech.gif
    www.listyodmikolaja.pl
  • oczko_w_głowie 2009.12.07 [23:15]
    Najlepsze prezenty to takie, które się długo pamięta.... Ja też zamierzam kupić jakiś niepowtarzalny prezent mojemu facetowi - może nie kurs driftu, ale patrzyłam na tej stronce, o której mówiła dodis i mają tam mnóstwo innych fajnych rzeczy - taka przejażdzka samochodem terenowym http://www.surpriseme.pl/za-kierownica/prezen t-dla-niego-jazda-samochodem-terenowym.html - myślę, że każdemu fanowi motoryzacji się spodoba usmiech.gif
  • mmoonniiaa3 2009.12.08 [09:33]
    A ja już chyba wykończyłam pomysły usmiech.gif Juz mu kupiłam najważniejsze rzeczy jakie mogłam:

- golarkę
    - zegarek
    - łańcuszek
    - dużo bokserek
    - Swaterki itp.

A co teraz?
    Możo skok na bungee ?
  • cnsjac 2009.12.08 [12:47]
    a moze jakis fajny dlugopis?
    faceci to gadzeciarze
  • Poniatowski 2009.12.09 [11:19]
    Jako mężczyzna mogę Wam podpowiedzieć, że ogólnie lubimy dostawać prezenty albo/ i eleganckie.
    Elegancki prezent sprawia, że czujemy się docenieni.
    Takim eleganckim prezentem może być np. zegarek, moneta kolekcjonerska, numizmat, spinki do koszuli - do mankietów, do krawatu.

Oczywiście ceny takich prezentów są różne, ale myślę, że na każdą kieszeń coś się znajdzie.
  • atyczak 2009.12.09 [12:26]
    Ja się przerzucam na internet zdecydowanie. Szybciej i da się ominąć tłumy. Słownie przed sekundą dla mojego faceta wybrałam koszuklę z theadless.com Mają przed świętami promocje więc da się przełknąć ściąganie rzeczy ze stanów za to mam gwarancje że nie spotka innego faceta w takiej samej koszulce. A same koszulki bardzo w jego stylu. jakiś miesiąc temu pokazałam mu niby przypadkiem stronkę i mi zaopiniował które mu się podobają a które nie

A poza tym razem z moim mężczyzną staramy się wygrać sobie poświąteczny wypad do SPA http://listonic.pl/myprofile/choinka. Oboje strasznie lubimy tego typu relaks
    a zdecydowanie święta z rodziną burzą nasz spokój i niszczą dobre samopoczucie
    .
  • Anita____ 2009.12.09 [12:32]
    Mój luby gdy mnie nie ma żywi się jedynie jajecznicą i suchym chlebem, dlatego postanowiłam, że kupię mu coś takiego: http://surf4buy.pl/Grill_do_pizzy_Stonebake_P izza_Oven_Giles__Posner-2335.html

Mają tam też inne fajne prezenty i gadżety. Powinien być zadowolony, prócz jajecznicy będzie mógł sobie przygotowywać pizzę i coś innego.

Pozdrawiam!
  • jooaska 2009.12.09 [22:29]
    Faceci kochają elektroniczne zabawki usmiech.gif . Ja swojemu kiedyś kupowałam ubranie, bieliznę, kosmetyki, itp. to nie był super zadowolony, a jak w zeszłym roku dostał praktyczny gadżet to zupełnie co innego. W tym roku też zamierzam kupić mu prezent w tym stylu, myślę nad przenośnym dyskiem do komputera, albo nową grą. Widziałam, że na stronie vobis jest teraz dział z prezentami to coś się wybierze.

W życiu liczą się tylko chwile...
  • 00myszka00 2009.12.10 [15:48]
    To może ja też jestem facetem, bo chcę elektroniczną ramkę na zdjęcia smiech.gif . Dyskretnie pokażę swojemu w vobisie jaka mi się podoba oczko.gif .
  • latte 2009.12.11 [09:45]
    Mój duży chłopiec uparł się, że pod choinkę chce dostać jakąś konsolę do gry, a najlepiej Sony Playstation 3.. tania zabawka to to nie jest... ale na winmar.pl znalazłam promocję, można kupić taniej na raty, za 1000zł z hakiem, to jeszcze nie tak źle. Chłopaki szaleją za takimi gadżetami jezyk.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...