Odpowiedz na ten temat

POMYSŁ NA PREZENT DLA FACETA!!

• Gracjaaaaaaa 2009.06.15 [23:34]
    ja bym swojemu wzięła telefon komórkowy. duży wybór tych aparatów jest na orange.pl, chyba wszystkie jakie można w kraju kupić tam są, można trafić jakiś fajny i kupić mu zamiast tego, który ma. nie ma chłopa, co by się nie ucieszył. oczko.gif
  • pieciozlotowka 2009.06.16 [10:39]
    Ja swojemu kupilam na urodziny ( obchodzi jutro) kufel do piwa, taki z smiesznym nadrukiem oraz 2 piwa, ktorych od dawna chcial sprobowac, a do tej pory takowych nie skosztowal, poza tym jego ulubione pringelsy i orzeszki.
  • kici_kicia 2009.06.16 [19:39]
    A ja jak nie mam pomysłu na prezent to sobie wchodzę na toys4boys jak chce coś kupić śmiesznego. A jak chcę kupić już coś lepszego na urodziny bądź na rocznicę to tlux.pl. Póki co zawsze coś na nich wynajdywałam smiech.gif

Wolę trawę gryźć niż się zmuszać
  • a może...4543 2009.06.17 [08:47]
    szlafrok?

• ancur 2009.06.17 [17:27]
    Hmm... Patrząc na mojego faceta, jednym z bardziej udanych prezentów byłby taki, który wiązałby sie ze sportem. Osobiście korzystam często dla siebie ze stronki mmo.pl, więc tam ewentualnie szukałabym czegoś dla niego. Mają ciekawe akcesoria treningowe, suplementy diety itp. Może dla waszym mężczyznom tez spodobałby się prezent w takim stylu?usmiech.gif
  • dzikie węże 2009.06.21 [01:13]
    moj dostal maszynke do golenia z gillete za 50 zł i cieszyl sie jak dziecko i mowil ze nie wiedzial ze mozna sie tak dobrze ogolic.
    faceci
  • syska87 2009.06.23 [13:49]
    polecam tez gadzety sportowe - w przypadku mojego faceta tez sie sprawdzaja, ale przyznam,ze jest bardzo aktywnyoczko.gif okulary przeciwslonecze/do nurkowania/bajerancka koszulka na rower....dla odwazniejszych i lubiacych noce pod namiotem scyzoryk smiech.gif
    nawww.sklep-presto.pl maja bardzo duzy wybor tego typu sprzetu, gadzety niespotykane w zwyklych sklepach sportowych, korzystalam z nich juz ze dwa razy
  • jeden moment 2009.06.23 [22:00]
    protestuje!
    wcale kobiecie kupic prezent nie jest tak prosto!
    wielu facetow mysli, ze wystarczy krem do twarzy i po sprawie a to nie jest tak hop siup usmiech.gif to raz, a dwa - pomysl na prezent dla mezczyzny?
    najlepiej cos zwiazanego z jego zainteresowaniami.
    ja swojemu chlopakowi w zeszlym roku na urodziny kupilam krawat w serduszka, coby pamietal o mnie na wszelkich oficjalnych spotkaniach jezyk.gif a w tym roku dostal sluchawki smiech.gif
    zauwazylam, ze lubi w spokoju posluchac swojej muzyki, a mieszkajac ze mna w pokoju nie za bardzo ma do tego sposobnosc, wiec postanowilam ukrucic jego cierpienia i zamowilam sluchawki usmiech.gifhttp://www.electro.pl/produkt-SONY_Sluchawki_ Sony_MDR_RF800RK_2B_NOTATNIK_magnetyczny_GRATIS-30547 ,54.html

bezprzewodowe, coby mogl po calym mieszkaniu chodzic usmiech.gif
    cieszyl sie jak niemowlak smiech.gif
  • ariadne 2009.06.24 [01:31]
    Ja kiedyś zrobiłam dla swojego faceta śpiewnik szant (jest zapalonym żeglarzemoczko.gif , będący posumowaniem wszystkich rejsów, na których był w całej swojej karierzeusmiech.gif Pomiędzy fotografie i wydruki krajobrazów tematycznie związanych, powklejałam tekstu jego ulubionych szant, całość oprawiłam w karbowany papier kolory głębokiego granatu, przewiązałam dratwą i niebieskim sznurkiem i jużusmiech.gif Reakcja zaskoczyła nawet mnie samąoczko.gif Taki prezent rzeczywiście jest czasochłonny, ale za to nie wymaga pokaźnego wkładu finansowego. Przynajmniej mnie się udało zmniejszyć koszty, bo trafiłam na promocję "Szczęśliwy Czwartek" na superfoto.pl. Dostałam wszystkie odbitki w o wiele niższych cenach, niż normalnie, a reszta też nie była bardzo droga: kolka kolorowych kartek, wydruki tekstów i jużusmiech.gif
  • kokokoszanel 2009.06.24 [18:32]
    To zależy na jaką okazję ten prezent. Kiedyś na święta kupiłam mu rakiety do badmintona i lotki i graliśmy potem na śniegu. Było śmiechu i zabawy na kilka tygodni (potem poszły w zapomnienie). Dwa lata temu, jak dostał nową pracę, kupiłam wypasiony latawieci chodzimy czasem na stare lotnisko na Czyżynach popuszczać jak jest wiatr. Prezenty bez okazji to m.in.: skórzana bransoletka do zegarka, szeroka z ćwiekami, płyta z muzyką żydowską, album o agencji Magnum Photos, bilety na koncerty. Czasem robię mu coś sama, np uszyłam taką lalkę coś jak voodoo z piaskiem w środku, jak się denerwuje to ją sobie gniecie w kieszeni. A na zbliżające się urodziny zamawiam mu piłkarzyki: http://www.stolybilardowe.net/p/pl/41/pilkarz yki+proyasport+s10.html Chociaż to jest trochę samolubny prezent, bo sama uwielbiam grać. W ogóle uważam, że jak ktoś ma swoje mieszkanie to tego typu prezenty - dart, piłkarzyki itp. są dobrym pomysłem dla faceta.

kawa, wanilia, cynamon, kardamon
  • syska87 2009.06.25 [14:48]
    ja jeszcze podsune pomysl na prezent, jaki moja mama wymyslila - kupila tacie golarke elektryczna, cos takiego http://www.electro.pl/produkt-PHILIPS_Golarka _HQ_9020_2F16_2B_NOTATNIK_magnetyczny_GRATIS-21144 ,191.html, tylko ona kupila niestety sporo drozej...
    i jedno co mozna powiedzieć o tym prezencie to to, że zawsze bedzie trafiony i praktycznyusmiech.gif Idealna opcja dla pań, które chcą deliaktnie zasugerować mężczyznie, ze nie lubia jego drapiacego zarostu...smiech.gif
  • vanilla_sky 2009.06.26 [18:10]
    Ja mojemu zamówiłam ostatnio perfumy z e-zapachy.pl Mają wiele promocji, co mi się spodobało u nich. Znalazłam również promocję na Hugo, które Mój uwielbia. Przecione było o 50%, to naprawdę sporo! Perfumy doszły bez problemów, szybko. Kupuję mu również czasem jakieś ciuszki. Czasem dobry alkohol, który lubi. Bywały również bilety na koncerty lub do teatru. Bywały też wycieczki. Tzn. zabierałam Go na wycieczki, małym kosztem, za to kombinowałam tak, żeby było wyjątkowo.
  • Palutek 2009.06.29 [21:10]
    ja wymyslilam podkladke pod laptopa oczko.gif zeby np. mogl w lozku cos robic, czy w ogrodzie, a zeby sie nie garbil bo biednemu kregoslup padnie oczko.gif byl bardzo zadowolony

co wiecej, moj mezczyzna bardzo lubi podrozowac
    '101 pomyslow na weekend w europie' to byl idealny prezent !
    wszystko opisane, lacznie z dojazdem oczko.gif
    naprawde polecam
  • Maczek333 2009.06.30 [09:58]
    Ja dla taty kupiłam ekspres do kawy na moderni.pl. smiech.gif starsznie mi się spodobał (zgapiłam, ktoś już o tym tutaj pisał) jezyk.gif
  • nefrri 2009.07.07 [11:35]
    Ciężko z tymi prezentami.
    Uważam ze Bransoletka
    jest fajnym prezentem dla każdego faceta.

• espresso77 2009.07.15 [11:58]
    Moje typy:
    http://www.3kropki.pl/p/3/7/goclever_3535_pol ska.php
    http://www.3kropki.pl/p/2/7/praktica_df_1_7.p hp (oczywiście na moje zdjęcieusmiech.gif
    albo np GOLARKA - ale nie znalazłam jeszcze ciekawej oferty w necie usmiech.gif
    Wiecie coś o jakichś promocjach na ten zacny artykuł? oczko.gif
  • Dori30 2009.07.15 [12:14]
    Tak, ja tez mam z tym problem. Nie przeczytalam wszystkiego, ale z tego co tu jest, nie wiem czy by moj facet sie tak naprawde ucieszyl. Troche drogie te prezenty wymyslacie. A te jakies kubki, podkladki ze zdjeciem, to takie kiczowato beznadziejne. No nie jest latwo... Czekam na cos superowego.
  • citron 2009.07.15 [13:07]
    Napiszę co kupiłabym mojemu facetowi:
    - pulsometr (http://www.sklep-presto.pl/product-pol-6242-Z egarek-z-pulsometrem-HeartMaster-CNS-SW4-846916.html ), bo dużo biega
  • citron 2009.07.15 [13:13]
    Oj, urwało mi się:
    - golarkę elektryczną (http://www.electro.pl/produkt-BRAUN_Golarka_3 60_Contour_5874_2B_Karty_do_gry_GRATIS-31103 ,191.html) bo ciągle narzeka na zwykłe maszynki
    - zegarek, bo wspominał, że mu się podoba
    - mikrofon, bo go potrzebuje
    - ugotowałabym jego ulubioną lasagne na kolację i też byłby szczęśliwy oczko.gif
  • Dori30 2009.07.15 [13:16]
    Citron o to chodzi wlasnie. Trzeba wiedziec czego facet chce. Bo wydawac kase na jakies parkery, ktore beda lezaly w szufladzie, to bezsensu.

• citron 2009.07.15 [13:29]
    Dori30 - dokładnie. Tak samo z ciuchami - nie odważyłabym się kupić ubrań mojemu facetowi (no chyba, że skarpetki), bo nawet jeśli znam jego gust to nigdy nie mogę być pewna czy spodoba mu się to samo co mnie.
  • Dori30 2009.07.15 [17:55]
    Jesli chodzi o ciuchy, to ja na swieta ostatnio dostalam od mojego meza dwa kupony do NY i Orsey. Ja musze wszystko mierzyc, zreszta moj maz tez, bo rozmiary , rozmiarami, ale czy bedzie dobrze lezalo, pasowalo? A na urodziny kupon na masaz do tego piekne kwiaty i czekoladki. Te kupony to super sprawausmiech.gif Ostatnio dla szwagra , kupilismy bon na benzyne, bo podruzuje motorem oczko.gif Cieszyl sie straszneiusmiech.gif

• arabica 2009.07.19 [10:18]
    W sumie trudno doradzać, co kupić dla cudzego faceta. Mój cieszyłby się także z dobrej książki - fantasy, historycznej (zwłaszcza o tematyce Świętej Inkwizycji) albo sportowej, gdzie byłby szczegółowy plan treningów, odżywiania itd. Choć ma takich sporo, mógłby je czytać na okrągło. To dobrzeusmiech.gif Może wasi faceci także byliby zadowoleni z jakiejś książki? Wbrew pozorom, społeczeństwo czytaoczko.gif
  • snoork.pl 2009.11.11 [20:26]
    Zapraszamy na Nurkowanie DEMO (demonstracyjne), otrzymasz od nas odpowiedni sprzęt, zanurkujesz pod opieką naszych Instruktorów - zabawa trwa 2,5 godziny!!!

Chcesz rozpocząć przygodę z nurkowaniem? Nie wiesz jak? Nie wiesz gdzie?

Zgłoś się do nas: marlena@snoork.pl,

tel . 0 500 335 930

www.snoork.pl

.

Odkryj nurkowanie

Nurkowanie to zupełnie inna forma spędzania czasu.
    To wspaniała zabawa i możliwość pokazania nurkowi jakie piękno oraz radość kryje podwodny świat. Na pewno nie raz widziałeś w mediach wspaniałe kolorowe życie raf, lub mroczne zaułki głębokich jaskiń.

Chciałbyś spróbować, ale nie jesteś pewien?

Zastanawiasz się, czy dasz radę zanurkować?

Chciałbyś sprawdzić, czy jest to sport dla ciebie?

Nie jesteś pewien, czy chcesz zainwestować w kurs nurkowania?

Boisz się, że kiepsko pływasz i nie dasz rady?

Chcesz przygotować się do wyjazdu, na którym masz zamiar zanurkować?

Chcesz przetestować sprzęt przed zakupem?

Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent?

Jeżeli jest właśnie tak, to nurkowanie demo jest dla ciebie. Jest to namiastka wspaniałej przygody.

Zapraszamy w każdy poniedziałek o godzinie 19:00 na basen przy ul. Inflanckiej w Warszawie na nurkowania demonstracyjne.

Cena programu obejmuje:

Wypożyczenie kompletnego sprzętu do nurkowania.

Prezentację instruktora zasad nurkowania w akwalungu.

Omówienie obsługi sprzętu przez instruktora PADI.

Nurkowanie z instruktorem na basenie

• 212sexy 2009.11.11 [20:31]
    Nie wiem co kupić dla eleganckiego dojrzałego mężczyzny. Mieszkamy daleko od siebie, więc przydałoby się coś co by mu o mnie przypominało?
  • bambusek 2009.11.12 [15:36]
    hmmm skoro mieszkacie daleko to może po prostu zróbcie razem coś, co zapadnie mu w pamięć ? np wybierzcie się na coś takiego: http://wyprawaquadami.notlong.com nigdy na quadzie nie jeździłem ale myślę, że każdy facet będzie zachwycony! można na takiej wyprawie porobić fajne zdjęcia, potem włożyć do antyramy i może powieciś sobie na ścianie - to będzie mu przypominało Ciebie.
  • cube 2009.11.13 [01:42]
    również jestem za jakimś wspólnym wyjazdem, może jakiś romantyczny weekend? np. w Krakowie? tylko nie wynajmujcie żadnego pokoju w hotelu..z romantyzmem niczego to wspólnego nie ma, lepiej zainwestować w jakiś apartament, drogie to wcale nie jest, zobacz np. ofertę yourplace.pl mają duży wybór apartamentów właśnie w Krakowie w dość niskich cenach, także może taki bardziej romantyczny prezent Cię zainteresuje?
  • erynia 2009.11.15 [15:09]
    Myślę, że doskonałym prezentem byłby jakiś elegancki zegarek. Z pewnością przypominałby o Tobie obdarowanemu mężczyźnie. Skoro dojrzały i z klasą to może coś z serii Pierre Cardin? Wejdź na stronę zegarki.com.pl i przejrzyj ofertę. Wszystko zależy od tego jakim dysponujesz budżetem, bo jest w czym przebierać. Wystarczy tylko określić kwotę.
  • agnieszkaj 2009.11.16 [23:25]
    Nie bedę chyba oryginalna w stwierdzeniu, że dla faceta ciężko jest cokolwiek kupić. Zawsze jak się pytam mojego mężczyzny, co chce dostać na prezent odpowiada wymijająco. Niedawno mieliśmy rocznicę i znowu pojawił się ten sam problem. Poklikałam trochę w sieci, popytałam znajomych i polecili mi sklep minuta.pl Kupiłam mojemu ukochanemu piękny, markowy zegarek. Chyba po raz pierwszy podobał mu się prezent i przyznam, że mnie to zdziwiło, ale oczywiście się ucieszyłam.

• pani pała 2009.11.17 [17:46]
    ja bym mu kupila jakies kieliszki do wodki z rysunkami czy cos
    moj brat takie ma i jest z nich bardzo zadowolonyusmiech.gif
    przydaja sieusmiech.gif

Odpowiedz na ten temat