Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elka_Ell

Pomysł na Sylwester 2013 2014

Polecane posty

Gość Elka_Ell

Witajcie, szukam dobrego pomysłu na super wyprawę sylwestrową. Jeśli spędziliście gdzieś sylwestra np. za granicą gdzie możecie polecić lub jakiś zupełnie dojechany pomysł to piszcie proszę :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwaliles mnie
dojechany pomysl to ja mam - ale akutat nie ze granica - bo mi ni odpieerddalla jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwaliles mnie
bo mi nie odpierrdaala- mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwaliles mnie
bo mi nie odpierrdaala- mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najbardziej lubię domówki. Można dodać jakiś ciuszkowy motyw przewodni, własna muza, własne jedzenie i bawimy się :D Tyle, że jak niektórzy bawią się tak co tydzień, to sylwester jest wtedy za mało wyjątkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oskar z Poznania ma super fajne oferty sylwestrowe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może Maroko. Itaka ma ciekawe oferty na ten okres. To daleko, ale może warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurek50
Ja w tym roku nie szaleje. Wybieram się do Krakowa, odpocząć i pozwiedzać a o północy wypiję szampana z żoną:) Mam już zamówiony pokój w hotelu na http://www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/krakow/hotel-krakow.htm i planów raczej już nie zmienię:) Za granicę może pojadę za rok ale na własną rękę bo w biura podróży już nie wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_kowal
Hej, ja rok w rok robiłam sylwestra dla min. 50 osób.. i tym razem powiedziałam sobie dość. Musiałam przygotować, podać, a potem posprzątać i dbać o to by goście mieli udany wieczór przez co sama miałam do kitu. Rozmawiałam z przyjaciółką i stwierdziłyśmy, że zaprosimy najbliższych znajomych, a oni niech przyjdą ze swoim jedzeniem i dodatkowym piciem. Same zapewnimy szampana i ze 2 butelki żubrówki, tak na sam początek.. myślę, że taki sylwester będzie znacznie lepszy niż wszystkie te, na których musiałam usługiwać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gogo siedlce
ciekawe ,ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dias
Najlepszy SYLWESTER 2014 Www.TravelingInPoland.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria4444
to ja z mężem planujemy gdzieś wyjechać. Mam dość siedzenia w domu, przed telewizorem. Przeglądam tutaj oferty na sylwestra http://www.fajnewczasy.pl/oferty_specjalne/sylwester i nie wiem czy postawić na nasze Polskie góry czy może jakieś większe miasto typu Kraków, Warszawa. Doradźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manilaalila
ja chcę do Maroko!!:)) byłam raz i herbata z miętą rządziiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miał23
Pomysłów na sylwestrowy wypad jest dużo, mogą to być góry, może to być wypad za granicę, choćby do Czech. Proponuję na wstępie zaopatrzyć się w alkohol, bo nie ukrywajmy, jesteśmy Polakami, którzy lubią opijać sylwestra. Dobrą i tanią wódką jaką mogę polecić jest żubrówka biała. Generalnie ma jeszcze dwie odmiany, bizon grass i palona. Z tą wódką mówię całkiem serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fie sta
do mial 23 - lat? - a co to ma do pomyslu na sylwestra ? twoja wodka to reklama ma byc czy oco ci chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgadd
Fajne imprezy sylwestrowe są na rynku, lub w hotelach na rynku, np tutaj zobaczcie ofertę http://www.hotel-jan.com.pl znajomi byli podobno fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Księżyc. Ciekawe które biuro "podróży" oferuje sylwestra na Księżycu. Może na orbicie? Żadne ? No coś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×