Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Motylla85

pomysły na fajne prezenty gwiazdkowe

Polecane posty

Do świąt daleko, ale z biegiem czasu w sklepach będzie coraz więcej badziewi. Ja wolę zawsze załatwiać wszystko z wyprzedzeniem, bo potem na pędzika kupuje się nierzemyślane prezenty. Macie jakieś fajne pomysły? Np. dla teściów? Coś porządnego :-) Dla bratowej z mężęm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaaa s
kurna mamy 9 pazdziernkia ludzie litosci :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lgosgsgkms
garniki dla bratowej z mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lito,ści tylko potem wszyscy dostają zamowione z allegro badziewia za kilka dych i dwa dni przed wigilia wydzwaniaja do kurierow ze przesylka nie doszla. dzieki znam to z autopsji i w ym roku wole wszystko miec 2 msc wczesniej gotowe :-D Z garami to nie aki glupi pomysl :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablabla....
chyba bym Ci tym garnkiem przyłożyła gdybym dostała pod choinkę, ale sorry nie mój prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektorzy lubia praktyczne prezenty weź to pod uwagę, a nie mowie o dziadoskich garach tylko np. Berghoffa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Energizeer
Ja uważam, że najlepszym prezentem, bez wątpienia są książki. Dla nastolatki, a nawet nieco starszej kobiety ;) mogę polecić książkę autorstwa Kelly Creagh "Nevermore - Kruk". Głowę daję, że spodoba się kobiecie, bo która nie lubi romansów?:) Ten w dodatku jest paranormalny i momentami dość mroczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zdania że najlepiej samemu wybrać prezent dla siebie dlatego w banku kupiłem 6 kart podarunkowych z zerowym saldem później je załadowałem po 150zł każdą i wręczę rodzinie na gwiazdkę. Dodatkowo można kupić np grę planszową dla rodziców i umieścić tam 2 takie karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy z tym rimmingiem!!!
a ja prezenty robie tylko sobie, wtedy sa trafione i bardzo sie z nich ciesze :D w tym roku kupie sobie pistolet gazowo-hukowy (straszaka) i trenazer do roweru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla dziewczynyyy
modne skórzane spodnie (w zaleznosci od forsy - albo eko np. z newyorkera lub naturalna z np. LKJ)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza37a
Ja od paru lat przygotowuje prezenty sama.Nie kupuję byle jakich prezentów na odczepnego.Może to pracochłonne ale wiem że robiłam je z myślą o tych którzy to dostaną.Dla panów już pod koniec lata robię nalewki bo co swoje muszą odstać i nabrać mocy.Dla dziewczyn kosmetyki półprodukty kupuje na www.zielonyklub.pl . Potem tylko ozdobne buteleczki pudełka i gotowe.Wiadoma jak święta to słodycze dużo zabawy mają dzieci kiedy z paczuszek wyciągają kolorowe pierniki i praliny zrobione w domu.Polecam zrobienie prezentów samemu daje to naprawdę dużo satysfakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhonorkaa
Ja mogę polecić fajne stoisko z prezentami które widziałam wczoraj w Złotych Tarasach. Musze przyznać ze jest w czym wybierac i z pewnościa wybierzecie coś na prezent gwiazdkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneette248
Witam, ja wymyśliłam, że dam mamie pod choinkę zestaw herbatek ziołowych według receptury Pani Korżawskiej na różne dolegliwości i do tego kilka książek o zdrowym odżywianiu. Próbowałam już te mieszanki ziołowe i są naprawdę smaczne. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borówczankowa89
Macie racje ze prezenty w postaci przeżyć w tym roku rządzą. To na pewno coś innego i z pewnością wszystkim obdarowywanym wyjatkowym prezentem sie spodobaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeoopp
Ja własnie przed chwila kupiłam ostatni prezent dla mamy www.aqua-aerobik.pl/karnet/ i tak naprawde mam już wszystko to co bedzie nam potrzebne zeby położyć pod choinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchideaaaa
Puzzle takie duże, co najmniej na 1000 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co dla panów, ale jeśli chodzi o prezenty dla Waszych mam, sióstr, przyjaciółek itp itd to idealnym rozwiązaniem będzie biżuteria. Osobiście polecam sklep internetowy Galerii Artystycznej KuferArt - świetne dodatki i akcesoria:) Zagłębie prezentów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gardzion
Kwestia budżetu, ale dla mojej mamy mam już zarezerwowane na Super Prezenty masaż, a dla taty lot awionetką. Wszystko w miarę tanio, ale przynajmniej takie prezenty, którymi na pewno zrobię im jedną wielką frajdę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
Budżet bardzo malutki (25-50zł na os., do obdarowania 10 osób). Co kupić fajnego w tej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania majkonik
Zdecydowanie polecam szukanie czegoś oryginalnego i ciekawego, bo o takie prezenty głównie chodzi. Na Prezent Marzeń mają choćby kurs nurkowania, tak więc da się znaleźć na prawdę fajne prezenty bez wydawania na ten cel kosmicznych kwot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku kupiłam prezenty w listopadzie, bo w grudniu to masakra. Fajne rzeczy znalazłam na http://ksiegoswiat.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini tablet , czytnik ebooka - kupilam mezowi rok temu Kindle paperwhite , nie rozstaje sie z nim , prezent trafiony w 10 dla kogos kto lubi czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kardziej
Najlepsze prezenty gwiazdkowe? To zależy od osoby. Moja mama dostanie masaż z Prezent Marzeń, tata lot awionetką, ale każdy prezent kupiony na prawdę za grosze. Ogólnie radzę szukać prezentów oryginalnych i ciekawych - nie kupujcie byle czego! c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowanie prezentów z takim wyprzedzeniem wcale nie jest takie głupie zważywszy na to, co się dzieje potem w sklepach :) Ja kupiłam prezenty na http://ksiegoswiat.com i póki co wszyscy byli zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka0102
Ja właśnie zamówiłam dla mojej mamy pod choinkę taką ręcznie robioną świecę- http://phosphoros.pl/bozonarodzeniowe.html. Kompletnie nie wiedziałam co kupić a to wydaje się być uniwersalny i jednocześnie oryginalny prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×