Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jamira*69

POMYSŁY na pracę w domu FREELANCER

Polecane posty

Gość Jamira*69

Dla osoby mieszkającej w pięknym miejscu na wsi i nie mającej ochoty się stąd wyrywać praca jako freelancer jest idealnym rozwiązaniem. Poszukuję pomysłów konkretnych, co mogłabym robić? Jaka praca w domu jest dobrze premiowana i jest na nią zapotrzebowanie? Praktycznie wszystkiego związanego z informatyką mogę się nauczyć , mam do tego smykałkę.. Może być też jakieś krawiectwo. Przy nakładzie pracy dużym opanowałabym dwa języki na poziomie tłumaczeń drobnych w dwa lata. Rysować ładnie nie potrafię, także tematyka artystyczna odpada. Mam trochę gruntów.. obecna praca nie pozwala mi zajmować się moją ziemią w dostatecznym stopniu, chciałabym pracować przy komputerze i móc z tarasu czy ogródka nadzorować polowe prace itd. Być panią swojego czasu... W przyszłości mieć czas dla dzieci.. Nie musze zarabiać dużo. 1,5 -2 tys zadowoliłoby mnie w pełni. Jakie macie pomysły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghyjuilo
puknij sie w leb i przestań marzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamira*69
Jakies pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grafik. Sama jestem grafikiem :). Albo jeszcze inaczej - naucz się flasha. Jest dosyć trudny, ale bardzo dobrze płatny. Mówi się niby że to umierająca technologia ale osobiście w to nie wierzę:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbieraj butelki, puszki, miedź itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Ja kiedyś słyszałam, że można zarabiać na pisaniu bloga ale nie wydaje mi się aby ta praca przyniosła stałe dochody. Moim zdaniem lepiej podjąć się normalnej pracy np takiej http://praca.gratka.pl/oferta/technik-ds-testow-materialowych-2619006.html i mieć pewność, że wypłata się nie zmieni i że będzie na czas. A zarabianie w domu można traktować jako zajęcie dodatkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka i ja szyjemy ubranka dla dzieci i śpiworki do wózków. Jak na razie bardzo dobrze nam idą ale w takim " biznesie" liczą się głownie ceny za materiały i dodatki. Wiadomo, że dużo nici idzie do overloca i tu miałam problem bo jak wiadomo nici do overloka to duża szpula i dość droga. Poszukałam w internecie i znalazłam tą hurtownie www.rozmaryn-tex.pl . Teraz mam regularną odstawę za odpowiednią cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×