Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Popieram transseksualizm!

Polecane posty

Gość gość

Jestem za! A tak swoją droga to ta Rafalala to niezła lala z niej mmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lecz się dewiancie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nie obchodzi co inni robią za zamkniętymi drzwiami. Ludzie najbardziej się interesują i ubolewają nad czymś, co nigdy nie będzie miało wpływu na ich własne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Rafalali taka transseksualistka jak ze mnie panda.Ona jest zwykłym transwestytą-prostytutką, no sorry.Nazywanie jej transseksualistką ubliża prawdziwym transseksualistkom, przez co przeciętny zjadacz chleba myśli, że biologiczny facet po zmianie płci to "chłop w sukience". A jeśli już mowa o Rafalali..Moim zdaniem nie powinna "bić" tego gościa (pisze to trochę wbrew sobie, bo musze przyznać spodobał mi się ten widok :D) ale on tym bardziej nie powinien jej robić na złość, bo na światło dzienne wychodzi jego cebulactwo. (Ten komentarz brzmi trochę, jakbym był jakoś negatywnie nastawiony do transwestytów, ale to nie jest tak - akceptuje zarówno transseksualizm jak i transwestytyzm, lecz po prostu denerwują mnie takie postacie jak właśnie Rafalala, które na siłe szukają rozgłosu nie myśląc przy tym o skutkach jakie to przyniesie dla osób transpłciowych. To bardzo egoistyczne i tyle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się najpierw zapoznaj ze znaczeniem tego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bllleee fuujjj........ jak wychować dzieci w takim kraju gdzie takie g***a zapraszają do telewizji!!! to jest choroba k***a a nie oddmienność ludzie to cos trzeba leczyć a nie promować no tylko z....gać na takie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rzygam na takie wynaturzenia jak transeksualiści. Powinni sie leczyć a nie bic innych ludzi na ulicy czy w telewizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jeśli mlody chłopak ma pragnienie aby zmienic płeć, jednak wie ze z drugiej strony bedzie to niemądra decyzja, co ma w takiej sytuacji zrobic? Pomoglibyscie mu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie obchodzi mnie jak żyją inni,zajmijcie się swoimi sprawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za !!! Dodam jeszcze tylko że mam niesamowitą ochotę na głęboką i agresywną penetrację mojej kakaowej pieczary, wykonywaną przez mojego przełożonego z pracy Andrzeja L. którego tą drogą serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonahetero
Rafalala pokazała tylko, że to mniejszość seksualna jest agresywna a nie odwrotnie. To dało mi jeszcze większe powody to braku akceptacji takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonahetero
poprawiam literówkę do braku akceptacji takich ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez ci ludzie nikogo nie krzywdza i ubarwiaja nasze szare spoleczentwo, jest w tym cos ekscentrycznego, aktorskiego, artystycznego, mnie sie to nie kojarzy z sexem ale ze stylem bycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonahetero
Też tak kiedyś uważałam, ale teraz gdy dało im się więcej możliwości wchodzą ludziom na głowę. Dało się im palec to teraz chcą całą rękę, pojawia się agresja no i mniejszość chce rządzić większością. Z ludzi zdrowych robi się chorych a z chorych zdrowych i to mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rafalala to zwykły ku.. rew, lansuje się na seks portalach jako Edyta, bierze 200zl/h (ohydne foty z fajfusem, w trakcie dymania kolesia, ect). Ten dewiant powinien zostać zamknięty w psychiatryku, zagraża bezpieczeństwu ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to jest, bić za poglądy można, ale tylko nie-gejów. Jak oglądałam to co ten człowiek robił to byłam zdegustowana. Jak tak można? Zapomnijmy na chwilę o tym rzekomym transseksualiźmie, choć nie wiem, czemu nie używamy określenia drag queen. Człowiek pobił człowieka, bo ten mu ubliżył. Media na K***inie za podobny wyczyn (choć i poziom i wykonanie były zupełnie inne) psy wieszały, jakiś polityk wykluczył z grona osób akceptowanych itp. To czym się różnią powody? Tu szkalowanie dobrego imienia i tu? Czym się różni wykonanie? Jedne z klasą (o ile policzkowanie można tak nazwać) drugie jak walka bokserska. Jedno w starannie zaaranżowanym środowisku, drugie publicznie i upublicznione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powiedzcie mi, czy znacie kogokolwiek, kto faktycznie wyraził się pozytywnie o tym incydencie? Chyba tylko wyjątkowo "przegięte" osoby ze środowiska LGBT. Ale za to naokoło słyszę bredzenie, jak to media są nieobiektywne, bo uderzenie Boniego przez JKM potępiali a tego nie - krótko mówiąc g***o prawda, ten spisek istnieje tylko w waszych głowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żartujesz chyba? Nieobiektywność mediów proszę bardzo (o Mikke nie będę szukać, bo mi się nie chce): Obejrzyj zajście u Gozdyry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd ... (za spam uznało) proszę wskazać w materiale wejściowym (wstęp Gozdyry - ok, ona musiała być miła, ok, ale w Felietonie Klaudiusza Michalca) choć cień, CIEŃ potępienia uczynku Rafalali. Za to w ramach ćwiczeń proszę wskazać ile razy podano bezpośrednie lub pośrednie "usprawiedliwienie" opisanego czynu (homofobia, nieakceptacja itp.). A teraz proszę znaleźć choć 1, słownie JEDEN film/artykuł mediów głównego nurtu traktujących Mikkego podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więcej Rafalali w TV i Internecie!!! Super. Dla sprawy powstrzymania lobby gejowskiego zrobiło więcej niż wszyscy tradycjonaliści razem wzięci. Więcej Rafalali!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pal ścierwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę popierał czegoś co z przekonania uważam za objaw choroby psychicznej związanej z zaburzeniami osobowości. Generalnie nie powinno się popierać żadnych dewiacji i zboczeństw. Popieranie tego pogłębia jeszcze bardziej stan chorobowy u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też popieram. Ci ludzie, którzy mają coś przeciwko temu powinni się zgłosić do psychiatry. W końcu to nie ich życie. A życie to nie bajka, ale niestety niektórzy tego nie potrafią przyjąć do świadomości. Nie będzie tak jak się wszystkim podoba. Brak tolerancji, niewychowanie itd. Ma to potem swoje skutki, na szczęście tylko dla tych, którym się coś nie podoba. Czasem mam wątpliwość czy oni są w ogóle ludźmi? Może mają coś nie tak ze swoją psychiką, bo nie potrafią się pogodzić z tym, że transseksualista wie kim jest i nie jest podatny na wpływy, a u nich odwrotnie? Intrygujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie tu nie ma co popierać! to nie jest decyzja tak lub nie. Transseksualizm, biseksualizm itd istniał od zawsze. Po prostu nauczmy się żyć wszyscy razem a nie urządzamy szopkę z intymności innych. Każdy rodzi się określonej płci czy "preferencji" nie ma co na siłę prostować, bulwersować się czy sprzeciwiać. Po prostu tak jest i tak będzie. Smutne jest to, że transseksualiści są często wrzucani do jednego wora z homoseksualistami, a to zupełnie co innego. Każdy zasługuje na szacunek , przyjaźń i miłość dlatego przestańcie "głosować" bo to jest po prostu nie na miejscu. Dajcie żyć innym tak jak tego chcą, każdy chce być szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maja w glowach na srane a nie wymieszane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem absolutnie PRZECIW POPIERANIU wynaturzen !!!!! Swiat zostal stworzony dla pary kobieta I mezczyzna,to jest rodzina. Nigdy dzialanie przeciw naturze nie bylo,jest I nie bedzie dobre. Jest to chore I nienormalne. Pozdrawiam wszystkich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakałko
transseksualizm? mam to w d***e...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie popieram. Nie zamierzam z powodu "poprawności politycznej" promować wszystkiemu, co modne i "na fali". Kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wedlug mnie takie wynaturzenia wypadalo by leczyc w zakladach zamknietych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba pamiętać że to również są ludzie, którym należy się szacunek . Zostawmy osąd Bogom, których wyznajemy , zaś nasze człowieczeństwo jest mierzone tym , co zrobiliśmy dla drugiego człowieka . Nie popieram ani Rafałki , ani posła Zawiszy . Oboje na siłę podjęli się zadania znieważenia swojej godności .oboje zdali egzamin na pięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×