Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wrozbella

Popisze ktoś

Polecane posty

Gość gość
Czesc Karolina :) co teraz robisz oprocz pisania na kafe? Bo ja se leze na kanapie z telefonem w lapie i ogladam w tv the brain genialny umysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klekaj do miecza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz uczę się do prawka, szczerze ciężko mi to idzie, już 3 dzien kiedy uczę się z książki i muszę przyznać, że słabo mi to idzie. Najlepiej będzie jak od razu przejdę do bazy pytań i zacznę się uczyć poprzez rozwiązywanie testów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asiutka 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
umarlakowi chcesz siorbać gałe?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo w necie sobie rozwiazuj gotowe zestawy egzaminacyjne, w nich tez baza pytan jest ograniczona, ale rob sobie egzamin za egzaminem i bedziesz coraz wiecej pytan miala ogarniete a potem jak juz pojdziesz na prawdziwy egzamin to trafisz na znajome pytania i latwo zdasz calus dla Ciebie Karolinko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest strona Stasio mój instruktor mi podaj, chyba coś takkiego: prawojazdy-360.(pl) tam są identyczne pytania jak na głównym teście z teorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mordke jak juz ,ruro bardaszana:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam włosów pod pachami dziś wiesz co ja nawet ruszać nie potrafię. Jeśli chodzi o jazde za kierownicą to w tym jestem wyjątkowo tępa. Najbardziej denerwuje mnie opuszczanie sprzęgła czy jak to się mówi przy ruszaniu? U mnie w aucie sprzęgło nie jest wyjeżdżone czy jak to się mowi i jest ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś inteligencie w czym mnie poprawiłeś, bo nie rozumiem? Jeśli chodzi o polskie znaki ę itp. to wiedz, że ich za często nie używam. Poza tym napisałeś tak samo jak ja słowo wg "błędne" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie na egzaminie najbardziej zaskoczyly hamulce w aucie na kursie hamulce byly chyba dosc slabe bo moglem wdusic pedal nawet do polowy a fura wcale zbyt mocno nie hamowala dopiero jak dociskalem mocniej, a na egzaminie lekko doslownie leciutko nacisnalem hamulec i fura dala ostro po piskaczach i prawie sie zatrzymalem na luku ale jakos sie udalo z placu wyjechac, potem bylo gorzej:P Karolinka calus w szyjke dla ciebie i w ciipusie slodka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pustak naśladuje Asiutke 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrozcipka
okres mam, w********ac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm vv bicepsie
Wrozbella to piękny transwestyta, proszę jej nie obrażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś strasznie pretensjonalna pseudo wróżko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra widze ze wolisz gadac z debilami ktorzy cie wyzywaja od rur bardasznych i pustakow, nie bede ci przeszkadzac🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś opdowiedzialam na wszystkie pytania, na Twoje też, tak mi się wydaje, o moim instruktorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smakosz z psychiatryka
Kocham Cię Karolino ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś to wchodź tutaj, nikt Cię tutaj nie zapraszal. Jak nie będziesz mnie denerwował, to będę miła. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smakosz z psychiatryka
wylize c***ipke Wrozko :P nie denerwuj się skarbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podszywie smakosza miales byc w pracy na stacji benzynowej padalcu :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimke2
do nauki na prawko polece stronke zdamyto.pl ...dobre sa tez interaktywne gry.. szybko sie z nich uczy, mam gdzies nawet je na dysku jakbys chciala moge podeslac p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×