Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maddlenne

porady kosmetyczki...masz pytanie? zadaj je

Polecane posty

cześć dziewczyny! mam na imię Magda i jestem kosmetyczką.Chętnie postaram się odpowiedzieć na Wasze pytania bo obecnie jestem w domu i zajmuję sie malutką coreczką :) Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krem
jaki krem na plamy na twarzy poleciłabyś? takie opalone słonkiem, hormonalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusiekkk
dobry kosmetyk na zmarszczki mimiczne kolo ust i pod oczami,mam 28lat.I jeszcze jakis dobry sposob na rozszerzone pory(peeling migdalowy moze byc??).Acha no i jeszcze jakis dobry podklad na jesien??Bardzo prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja stosuję podkład
La Roche Posey Toleriane, odcień 11, mam jasną karnację. Zęby zjadłam na podkładach, Unifiance i toleriane to dla mnie absolutne nr 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zszokowana nie pierwszy raz
jak pielęgnować cerę tłustą wrażliwą? Jakie kremy itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm jeśli przebarwienia są od słońca to spróbuj- krem przeciw przebarwieniom FLOS- Lek White & beauty (cena kolo 20zł) z takich droższych to La Roche-Posay Mela-D krem rozjaśniający przebarwienia... i pamiętaj o stosowaniu kremów z filtrem przez CAŁY rok (wiadomo zimą mniejszy spokojnie 7-12 latem większy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja mam takie pytanie
nie dotyczące pielęgnacji twarzy a ciała. Otóż często w sklepach oferują coś takiego jak Olejek do kąpieli. Widuję tego od zatrzęsienia we wszelakich zapachach i chciałabym sobie coś takiego kupić ale nie wiem czy to miałoby zastosowanie dla kogoś kto nie posiada wanny lecz prysznic. W przypadku posiadaczki wanny to domyślam się użycie tego polega na wlaniu do wanny niewielkiej ilości pod strumieniem wody. Ale czy można taki olejek do kąpieli stosować również pod prysznicem ? A jeśli tak to jak ? Czy miałabym go stosować tak jak się stosuje żel pod prysznic ? No chyba tylko wtedy gdyby się pienił. A jeśli się nie pieni ? Zasadnicze pytanie moje jest takie: Czy jeśli na etykiecie produktu pisze "Olejek do kąpieli" to czy mogę stosować taki olejek zamiast zwykłej oliwki jaką normalnie używam po wzięciu prysznica ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczęłam już odpowiadac a tu mala się rozryczała ;) Anusiekk-na pory-stosuj maseczki ściągające, wygładzające lnajlepiej zawierające zieloną glinkę,starannie oczyszczać wieczorem twarz, NIE dotykać buzi bez potrzeby-nie i już. peeling migdałowy -mozna spróbować jest on stosowany w produktach przeznaczonych do łagodnej pielęgnacji skóry tłustej,lekko zluszcza skórę.Powiem,ze to jest tak 50 na 50- część dziewczyn naprawdę skutecznie z niego korzysta ale są i takie u których nie widać dużych zmian przed i po zastosowaniu... podklad- nie wiem jakie masz możliwości finansowe więc powiem ze te mogą polecić śmialo na codzień: -AA oceanic jedwabisty podkład matujący(sama używam:) -La Roche Posay-poproś o testerki i sama wybierz konkretny -Miss sporty -so matte -Estee Lauder(dobry ale dość drogi )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, to ja tez mam pytanie. Niedługo koncze 21 lat, zauwazam JUZ zmarszczki mimiczne wokol oczu.Zastanawiam sie jakie kosmetyki powinnam uzywac.Zawsze myslalam,ze mam cere mieszana, tlusta broda nos i czolo.A kolezanka studiujaca kosmetologie powiedziala,ze mam mieszaną i do tego naczynkową, to możliwe? Nie moge uporac sie tez z czarnymi kropkami na nosie aaaaaaaa !!!! Moje pytanie brzmi-jakie wiec kosmetyki powinnam uzywac, jaki krem, czy juz cos na zmarszczki.Czy skupic sie na cerze mieszanej, naczynkowej, 20 latki czy jak b ja juz nie wiem!!! Madziu porsze pomoz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaamen
takie tam pytanko: jak się pozbyc wągrów na nosie ?:o wyciskam je ale nigdy wszystko nie wyjdzie i wogole... :o poradz cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donika....
ja mam dw pytanka: 1. jak sie malowac zeby cera wygladala idealnie? tak jak maja gwaizdy w tv? 2.czy warto kupowac drogie kremy do twarzy? ja uzwaym Dermalogica ,ogolniw krem jest ok , ale tak sie zastanwialam czy to robi jaks roznice jakigo kremu sie uzywa? mam 23 lata, cere mieszan, kilka pryszczy,ogolnie niejednolity kolor- taki rozowo-zolty, nie mam jakichs przebarwien ,ale jaednka moja cera nie jest niestety ladna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmkka
niedługo skoncze 26 lat i do tej pory mam tłustą trądzikową cerę. Nie wiem jak to ogarnąć bo próbowałam niemal wszystkiego, najbardziej mnie wkurzają zaskórniki i ślady po nich. Robię peelingi w tym enzymatyczne, maśći cynkowej używam kremów maseczek z glinką i nie wiem już co robić zeby sie tego pozbyć na zawsze. Powinnam już chyba przeciwzmarszkowych kremów używać a tu ciągle do mieszanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosuj żele i toniki głęboko oczyszczające cerę ale nie zapominaj o nawilżeniu skóry-wbrew pozorom nawet tłusta buzia musi być nawilżana.Staraj się unikac kosmetykow z alkoholem-wysuszają skórę która w reakcji wydziela więcej sebum i bardziej się świeci. Warto robić peelingi granulujące (dobre są z Nivea Visage Young ) Polecam na codzień krem Eva natura-nawilżajco matujący z SPF 7 i lekkie pudry-staraj sie nie zatykac porów. _____________________________________________________ http://chce.to/content/joot/big.19835.8A3E3B35-4D89-489A-B4B4-C0254559581B.jpg http://www.pollenaewa.com.pl/img_lib/KMSkremnadzien.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ale do kogo to? i wlasnie podawaj prosze konkretne firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poratuuuuj
A ja mam już 30 na karku:O i teraz dopiero mam problemy z cerą. Na nosie czarne kropki i na buzi co jakiś czas krosta wyskoczy. Nie wiem co z tym robić!!! No i po tych syfkach zostają mi ciemne plamki-takie jakby blizny? Przez to mam bardzo nierówny koloryt skóry i wygląda to tragicznie. Co stosować na buzię, żeby wyrównać jej kolor i pozbyć się niedoskonałości? Proszę o pomoc i z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam cere problemowa
Niby jest normalna, ale ma skłonności do wysuszania i przetłuszczania się, ale nie jest mieszana... Jak minimalizuje kosmetyki i myje twarz mydłem to najpierw jest ładna, później robi się sucha a na końcu zaczyna sie straszliwie błyszczeć i wychodza syfki - wtórnie się przetłuszcza, z kolei jak uzywam jakiegoś żelu i kremu to syfki wychodza bardzo szybko, pojedyncze, ale cera wtedy wygląda na strasznie brudną... Już sama nie wiem co mam używać:( Myślałam o jakims żelu antybakteryjnym, no i bardzo lekkim nawilżającym kremie ale wszystko mnie zapycha. Możesz coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusiekkk
dziekuje bardzo:)musze sprobowac la roche posay bo jezeli chodzi o maybelline to troche mam opory;)Kochana Maddlenne jesli moglabys mi jeszcze cos polecic na te zmarszczki mimiczne to bylabym bardzo wdzieczna-jakis krem lub serum a moze zabieg? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przecież jest mnóstwo olejków do kąpieli i pod prysznic ot- Bielenda Bio-Plantacja (cala seria róznych zapachow) Joanna Naturia Ciało czy Stara Mydlarnia;) nie ma co kupować olejków jedynie do kąpieli i stosować je bezpośrednio na skórę bo można nabawić się podrażnień,uczuleń itd. I dlatego też nie powinnaś wkleywac olejku po kąpieli zamiast balsamu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka wllasnie ja
Ja też mam pytanko. Jakie poleca pani bibułki matujące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noel-pewnie ze możesz mieć cerę mieszaną i naczynkową jednocześnie.Nie martw się po prostu szukaj kosmetyków do cery naczynkowej które-matują czy oczyszczają skórę- seria Bielendy (kasztanowa),Dax Cosmetics-perfekta cera naczynkowa (http://photos04.istore.pl/6398/photos/big/284615.jpg) czy Dr. Irena Eris -Lirene (krem,tonik ) te czarne kropki na nosie to wągry-idz do kosmetyczki na usuwanie albo kup sobie plasterki oczyszczające (http://znam.to/userfiles/R/092/R092-83c2c73.jpg) co do zmarszczek- koleżanki są zadowolone z Dermiki -koncentrat na pierwsze zmrszczki mimiczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaamen:) jeżeli chcesz sama usuwać wągry kup sobie takie plasterki oczyszczające.Nie ma sensu wyduszać bo zaczną one Ci się jeszcze stale sączyć a to już jest zdecydowanie gorzej "naprawic". Z kosmetyków polecam tonik i peeling na wągry seria "Clean &Clear " Johnson &Johnson. Z domowych sposobów-przecierać twarz wacikiem z mlekiem (z lodówki 2% czy więcej i NIE zmywać przez 20-30 min)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, będę upierdliwa :P Które z tych wszystkich polecasz najbardziej i stosownie do mojego wieku?mam 21 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giermek
czemu wyciskanie wągrów jest lepsze u kosmetyczki niż w domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giermek bo kosmetyczka ma chyba wieeeelka powieeekszajaca lampę i wszystko widzi.A powaznie to po prostu chyba wie lepiej jak to zrobic no i sterylnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donika-aby wyglądać jak gwiazda powinnaś: zatrudnić sztab osób które będą usuwać ci na zdjęciach/filmach-plamki,cienie pod oczami,pryszcze itd zasada nr 1-dobierz kosmetyki do siebie! tzn.sprawdz jaki masz typ urody,jakie kolory do ciebie pasują,jaki masz rodzaj cery,określ co chcesz zatuszowac,co podkreślic co powiększyć optycznie itd codzienna wzorcowa kolejnośc make-up 1-oczyszczenie tonikiem 2akrem odpowiedni do potrzeb cery (matujący/nawilżający/na zmarszczki itp) 2b użycie np. bazy lifingującej czy maskującej 3.podkład 4.korektor (na krosty,przebarwienia.cienie pod oczami) 5.modelowanie różem ( uśmiechasz sie i lekko nanosisz na najbardziej wypukłe miejsca) 6.makijaż oczu i ust( i tu już w zależności od okazji/pory dnia itd) __ drugie pytanie-warto pamiętać ze np. sięgając po produkt Loreal'a za np. 50 zł płacimy-15 zł za produkty użyte ,20 za pracę ludzi w tym koncermie no a 15 za reklamę i slowa "jesteś tego warta" (oczywiście to tylko uproszczenie i to spoore) kupując mniej rozreklamowane polskie kosmetyki masz bardzo podobną jakość ale cene niższą o koszt tej reklamy no i MARKI (jakość musi być podobna no bo wszystkie kosmetyki dopuszczone do obrotu mają określone wymogi jakościowe )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emmka -ja Ci radzę iśc do dermatologa-bo to moze mieć podłoże nie kosmetyczne ale np.hormonalne... ale niektorzy juz tak mają ze cera im sie pod tym kontem "nie starzeje";) z mojej wiedzy maść Isotrex ale radze wizyte u dermatologa. hmm pij ziele bratka moze te syfy wyjda z Ciebie po nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakunamamatata
cześć Magda! Mam pytanka: 1. no własnie z jakich firm są kosmetyki dobre?bo moja kosmetyczka tez powiedziala to samo co ty, ze polskie kosmetyki sa tez dobre a nie drogie jak np l'oreal. co sadzisz o firmie lirene i clinians? 2. co sadzisz o kosmetykach z avonu?ja np. lubie zele pod prysznic i plyny do kapieli. 3. jezeli chcialabym podszkolic sie z kosmetyki to co lepsze?kursy?czy studium?a jak studium to lepiej prywatne?czy publiczne?z jakiego wojewodztwa jestes?moze cos podpowiesz...:) dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poratuj-a pewnie jak miałaś15 lat to nie wiedzialaś co to syfki i pryszcze:) -kup sobie kosmetyki do cery trądzikowej i używaj równolegle z tymi normalnymi dla 30latek,postaraj się ograniczyc zatykanie porów fluidami i pudrami-raczej kupuj kremy tonujące (polecam z Ziaji nuno-technologia przeciw pryszczom!) nie dotykać twarzy bez potrzeby,zmywać makijaż no i zadbać o odpowiednią ilośc snu (minimum 8 godzin),ziele bratka też nie zaszkodzi.... i peelingi na wyrównanie kolorytu twarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frentii
Czy mozesz polecic jakis dobry krem z kwasami AHA, ale o niskim stezeniu? (do 5%)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×