Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poradźcie mi proszę co mam zrobić

Polecane posty

Gość gość

Od trzech tygodni udzielam korepetycji z matmy 14 letniej córce koleżanki mojej mamy. Spotykam się z nią w soboty na jakieś 2 godziny. Dziewczyna jest trochę nieogarnięta, mało inteligentna, ale widać, że się stara. Tych korepetycji udzielam jej bezpłatnie, robię to na prośbę mojej mamy. Ale po tym jak mnie wczoraj potraktowali zastanawiam się czy nie zrezygnować. Kiedy uczyłam się z tą małą w pewnym momencie przyszła jej matka i zawołała córkę na obiad, mnie nie zapytała czy mam ochotę z nimi zjesc, powiedziala tylko, żebym poczekała aż skończą. Byłam trochę w szoku, no bo jak to tak, siedziałam już u nich wtedy grubo ponad godzinę i nic mi nie zaproponowali ani do jedzenia ani do picia. Później ta mała wróciła z kawałkiem ciasta w ręku i tak zachwalała, że takie pyszne i w ogóle jej mamusia wczoraj zrobiła. Mnie oczywiście nie poczęstowali. Byłam wkurzona, powiedzialam mojej matce, że nie będe już dłużej pomagać tej smarkuli bo się niekulturalnie zachowuje wraz ze swoją matką i opowiedziałam jej o co chodzi. A moja matka do mnie: "a co ty języka w gębie nie masz? Było im powiedzieć, że głodna jesteś to by ci coś dali". Nie wiem co mam zrobić,na początku byłam pozytywnie nastawiona, a teraz to już mi się odechciało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOisture9
"niektórzy ludzie mentalnie wciąz pozostają na etapie jaskini" co to za ludzie? jacyś wykształceni czy raczej prości? a chociaż próbowali zaproponować że będą ci płacić za te korki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chamki. Nawiasem w życiu nie udzielałabym za darmochę korepetycji jakiemuś prawie obcemu bachorowi. Tylko za kasę. Sorry, ale czemu ty masz ją uczyć? Za co? Daj sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś korepetycji nie było nauczyciele w szkołach jakoś nauczyć potrafili a teraz rodzice muszą płacić grubą kasę bo nauczyciel na lekcji siedzi i sobie kawe pije? nie dość że bierzecie kase za to to jeszcze macie tupet pisać takie rzeczy ? hahhahahah że was nie poczestowali a z jakiej racji mieliby to robić ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znajomym udzielam za 10 złotych. Półdarmo, ale coś trzeba wziąć dla zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka napisała, że robi to bezpłatnie. Masakra. Szkoda twojego czasu. Gdyby nie zachowywały się jak śmiecie można byłoby to jeszcze przyjąć ale kiedy one ci nawet nic do picia nie zaproponują? Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że zachowali się jak skończone buraki.Ej no bez kitu za darmo uczysz ich dziecko więc wypadało by zaproponować chociaż to ciasto i herbatę!! A ty nie słuchaj mamy bo to dopiero by była wiocha jak byś wyskoczyła ze jesteś głodna i chcesz jeść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ma obowiązek? a polactwo j****e brudne fałszywe jest to po chuj się deklarowałaś , że za darmochę zrobisz a teraz masz żal , że cie nie karmią. a takie ciasto też kosztuje idż do cukierni to zobaczysz ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOisture9
gość 21;21 wróc do swej jaskini upolować mamuta.. ta rodzina to jakieś prostaki bez grama honoru i kultury, dziewczyna poświęca swój czas żeby za friko uczyć ich córkę, więc skoro siedzi u nich w domu to chyba wypada z grzeczności zapytać czy ma ochotę coś zjeść anie ty córuś chodź na obiad a ty poczekaj aż ona zje. żaaal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze mogłabym zrozumiec ich zachowanie gdyby za korki normalnie płacili, bo płacą za twój czas, ale tak?! Nigdy w życiu! Oni tak cie potraktowali jakby to, że udzielasz tych korków było twoim zasranym obowiązkiem. Już by mnie nie zobaczyli. Im wszystkim korki z zachowania by się przydały. Porażka. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde nie wiem czy komenty 21:21 i 21:28 TO jakiś żart? prowokacja? jak nie to idź się leczyć człowieku!!!! albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, nie wiem, co tu siè dzieje, bo ktos wyjezdza z mamutami, a inny napawa siè zwrotem " czytaj ze zrozumieniem"... Daj sobie spokój z korepetycjami u tych ludzi. Wez inne, płatne, bèdziesz potraktowana z szacunkiem, na który zaslugujesz. Szacun za tè matmè! Moja bratanica od lat udziela korepetycji, w innej dziedzinie, i w ten sposób ma pieniądze na swoje wydatki. Szanuj swoje umiejèrnosci i swój czas, to i inni Ciè uszanują. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×