Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość irgona

portale randkowe

Polecane posty

Gość irgona

Witam! Jeśli chodzi o portale randkowe, to czy macie jakieś doświadczenie związane z tym tematem? Nie chodzi mi o takie portale, na których udzielają się same "małolaty", bardziej coś w stylu dopasowani.pl. Lubie trochę grzebać w mojej pokręconej osobowości, ale ten ich wykres to z jakiejś książki o Indianach, niezbyt wiarygodny... Wiec ten portal jakoś nie przypadł mi do gustu, może macie jakieś sprawdzone portale? Powiem Wam, że coraz dłużej jestem sam i chciałbym wreszcie znaleźć jakąś sensowną partnerkę. A, słyszeliście coś może o mydwoje? Kolega mi coś o tym wspominał, że niby dla poważniejszych osób, z wiarygodnymi profilami no i ze ten test zupełnie zrozumiały i po prostu Cie opisuje i podobno dość trafnie i kogo powinnaś szukać. Coś wiecie może na ten temat? Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ja poznałam swojego faceta przez fotka.pl Ale to było pare lat temu, teraz wydaje mi sie że jest nieco dużo małolatów, juz wtedy zresztą bylo ich sporo. Ja osobiście uważam, że na każdym portalu w mniejszym lub wiekszym stopniu bedzie nieco małolatów, którzy beda ci pisac że wyglądasz słiiiiitt. Na Twoim miejscu bym sobie załozyła konto na kilku portalach i w każdym napisała to samo (żeby nie było, że w jednym piszesz że lubisz szczupłe blondynki, a w drugim pulchne brunetki). Załóż na poczatek np. na dwóch portalach swoje ogłoszenie. No i cierpliwie czekaj, sam przeglądaj ogłoszenia innych i umawiaj sie na randki. Życze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona bursztynka
hej ! też własnie sie zastanawiam nad portalem,nawet załozyłam podobny temat :) troche poczytałam opini w necie i jesli sie zdecyduje to bedzie to raczej " my dwoje " mają pozytywne opinie,ale jak wszedzie mozna trafic na ludzi uczciwych i nie uczciwych nie wiem dlaczego ale coś mam alergię na sympatie,nie korzystałam z jej usług ale duzo się przejawia watków na ten temat,a opinie zarówno pozyt jak i negatywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_niewiadomaa
Mojego byłego poznałam właśnie na fotka.pl. Ale wtedy to jeszcze nie było aż tyle dzieci. Natomiast mojego obecnego chłopaka poznałam na nasza.klasa.pl. A próbowałeś może na sympatia.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_niewiadomaa
Mojego byłego chłopaka poznałam na fotka.pl . Ale wtedy nie było tam jeszcze aż tyle dzieci. Natomiast z moim obecnych chłopakiem poznaliśmy się przez nasza-klasa.pl. A próbowałeś może na sympatia.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_niewiadomaa
Powtórzyłam się:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunkama
Ja mam doświadczenie, byłem na kilku portalach i moim zdaniem jak ktoś szuka partnera, to ten sposób jest ok. Kiedyś może było to trochę wstydliwe przyznać się, że zapisałaś się i korzystasz z jakiegoś portalu randkowego. Ale teraz nie widzę w tym żadnego problemu, większość moich znajomych wie o tym, że korzystam z nich i nikt się nie śmieje. Z pewnością lepiej jest poznawać osoby w realu, ale jak nie idzie, to możesz przez internet, zawsze dodatkowa szansa... Na mydwoje też byłam, jednak to nie dla mnie. Jeszcze jestem młoda i zależy mi bardziej na wielu znajomościach, jeszcze nie chcę się wiązać na stałe. A tam jednak znajdują się ludzie, którzy myślą już poważnie o związkach i szukają partnera/ki na dłużej. Moja koleżanka z pracy ma takie właśnie podejście i bardzo sobie chwali ten serwis, jednak ja byłam tam tylko miesiąc. Wolę pospotykać się z wieloma facetami. Nie chodzi mi o to, żeby od razu wylądować w łóżku, to odpada. Ale z poważnym związkiem wolałabym poczekać jeszcze parę lat. Ale jeśli Ty szukasz czegoś bardziej poważnego, to może Ci się spodobać. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam to samo- taka jestem
irgona: ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irgona
Mam 28 lat, ktoś się tutaj pytał:) To sorry, Zielona Bursztynka, nie zauważyłem Twojego wątku. Też właśnie spotkałem się z tą nazwą mydwoje i raczej były to pozytywne opinie. Z tego co pisze Kumkana, to mógłby mi podpasować taki serwis, bo ja właśnie szukam raczej na poważnie. Też mam alergię na sympatię, kilku moich znajomych tam jest i stwierdziłem, że ten portal jednak jest nie dla mnie. Ale wyczytałem, że trochę par jednak się spotkało przez ten portal i są już długo ze sobą. Ale tam jest tyle spotkań, że pewnie w końcu faktycznie komuś się udaje. Ja jednak wolałbym spotkać się tylko z kilkoma dziewczynami i spośród nich wybrać odpowiednią partnerkę. Nie widzi mi się latać co chwilę na spotkania. A z tego co widziałem na tym mydwoje, też jest wiele par, które są ze sobą dzięki temu serwisowi. Oglądałem parę "szczęśliwych historii", wygląda to fajnie:) A Ty, Zielona Bursztynka w końcu się gdzieś zapisałaś? Aha, Blllleeee, przykre, że spotkałaś się z oszustem, ale moim zdaniem portale są także dla normalnych osób. Sam się za taką osobę uważam, a mam zamiar korzystać z tego typu portali. Po prostu mam za sobą parę nieudanych związków, widocznie spotykałem nieodpowiednie osoby. A korzystając z jakiegoś poważniejszego portalu (taki chyba jest ten mydwoje) mam szansę poznać takie osoby, jakich szukam. Zwłaszcza, że mogę sobie szukać ich poprzez różnego rodzaju kryteria. Chyba warto...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie portale mogą być
jak odrzucisz 95 % gówna - czyli ścierwojadów udających wolnych facetów, to możesz trafić na prawdziwą perełkę, tylko nie daj się zwieść na początku ścierwojadom, bo będą ściemniali byle tylko zaliczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straciłam nadzieje
miałam kilka profili na róznych portalach randkowych, owszem zaineresowanie było ogromne poznałam kilku facetów spotkałam się ale to było bez sęsu albo ścierwo które szuka przygód albo po prostu rozczarowałam się wyglądem rozmową dałam se spokój z tym bo to strata czasu i nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milonka
No niestety trzeba uważać na tego typu osoby. Jednak trzeba odpowiednio dobierać portale moim zdaniem. Bo są portale, gdzie faktycznie takich osób jest nawet 95%. Ale są też inne, jak np. mydwoje, o którym ktoś wspomniał, gdzie takich oszustów jest zdecydowanie mniej albo wcale. Sama jestem właśnie na mydwoje i tam jest zupełnie inna grupa osób niż np. na sympatii. Nie spotkałam jeszcze oszusta, ale to może wiązać się z tym, że aby uzyskać certyfikat wiarygodnego profilu trzeba przesłać im skan dowodu osobistego, poza tym portal jest płatny, wiec ludzie niepoważni i dzieciarnia go unikają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie daj się oszukać!
MyDwoje=be2, oba oszukańcze serwisy nastawione,by ściągnąć duże pieniądze /drogi abonament/ od naiwnych,samotnych,często zdesperowanych w szukaniu drugiej połówki.Łatwo przyjmują pieniądze i przedstawiają nieaktualne lub puste oferty /pod loginem nie ma żywego człowieka/ lub oferty oszustów i naciągaczy,żonatych szukających darmowego seksu!Uważajcie,znam osobę,która jest naganiaczem i jej zadaniem jest robić dobrą reklamę MyDwoje i be2 oczywiście odpłatnie,a wy za tą fałszywą promocję płacicie!Pracownicy MyDwoje i be2 to zwykli naciągacze,oszuści i złodzieje,taka jest prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla bla ......
jaki portal polecacie? o ile jakiś polecacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milonka
Nie daj się oszukać- ostro powiedziane. Ale też nieprawdziwie Parę miesięcy jestem na mydwoje i jeszcze ani razu nie natrafiłam na pustą ofertą albo nieaktualny profil. Faktyczni nie jest tak jak na sympatii, gdzie nawet kilkaset osób dziennie wchodzi na profil, tutaj jest mniej użytkowników, ale nastawionych na poważniejsze związki. A twierdzenie, że jest tam pełno żonatych facetów, spragnionych łatwego seksu... No daj spokój! Ja ani razu nie odczułam czegoś takiego, a poza tym po co mieliby wchodzić na mniej popularny portal, który jest skierowany do ludzi szukających stałych związków, jak mogliby skorzystać chociażby z tej sympatii. Nie dość, że byłoby taniej, to na pewno łatwiej. Nie rozumiem Twojej agresji, coś złego Ci tam zrobili?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdalec
Bardzo fajnym serwisem jest ten - http://sympatie.eu/ Korzystam z portali randkowych od dawna, ale średnio odpowiada mi to, że chcą opłat ;/ Tutaj mogę korzystać całkowicie za darmo i właśnie to mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfjksfksdjf
ten ostatni wpis to chyba reklama marnego portalu sympatie.eu. wlasnie bardzo bym chciala usunać swoj profil, ale strona caly czas sie zacina , jakas masakra i wielki bubel, w kazdym badz razie z calego serca nie polecam!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OtherR
Przeczytałem niektóre opinie tutaj o portalach i w większości macie rację, jest to zazwyczaj naciąganie na kasę, o tyle to bardziej wstrętne że dotyka to samotnych dość często cierpiących ludzi, aczkolwiek zdarzają się prawdziwe profile choć w większości męzczyzn niż kobiet, jestem co prawda facetem, i może być to zaskoczeniem dla płci przeciwnej ale mam uczucia, krytykujecie tych facetów że tylko sex,sex,sex, to samo mógłbym powiedzieć o kobietach, tylko kasa, kasa, kasa, bo czym jest mężczyzna jeśli nie ma fajnej fury, sławy czy pozycji? kobieta patrzy podświadomie na swoje przyszłe gniazdko, a facet na łoże, taka to już natura i choćby najpiękniejsza to była istota, dobra i troskliwa, to bez udanego pożycia nie wyobrażam sobie udanego związku, stąd chyba właśnie takie parcie na to, oczywiście są również ludzie zepsuci, którzy bawią się drugimi, ale tak samo mogą to być kobiety jak i faceci, ja od jakiegoś już czasu próbuję poznać kobietę przez neta i mimo iż o sexie nie piszę to jak dotąd spotkałem tylko wyniosłe gwiazdy, przebierające i rozkapryszone, a jeśli już z jakąś uda mi się ciekawie pogadać, to są to panie pokroju Fiony, czy na taką kobietę muszę być skazany?? czy tylko takie potrafią schować tą swoją wyniosłość? Przykre to, ale prawdziwe, kobieta dość często bywa dużo gorsza od biedaka który szuka bliskości. Pozdro dla czytających...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomxx
ja powiem tak: takie portale są dla zabieganych ludzi i koniec.. albo CI co patrzą żeby dać dupy albo wsadzić gdzie trzeba... ja osobiście jestem tak zabiegany że od 5.30 do 15.30 praca potem do 20.00 dom i w międzyczasie studia..i treningi tak więc moim skromnym zdaniem albo zabiegani albo dla sexu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie sobie spokój z tym
Konto rok czasu na sympatii.pl z przerwami długimi. Z około 14 pań z jedną się spotykałem 4 miechy z inną nie wiem co to było oszukiwała mnie przez miesiąc, klika razy się spotkaliśmy ale bez żadnych fajerwerków, reszta pań olewka po pierwszym spotkaniu czasami to w bardzo brutalny sposób. Najgorsze że noszą się wyżej niż srają szukają księci a same wyglądają baaardzo przeciętnie... Nie wiem po co daje swoje zdjęcia i to dość dużo jak i tak po spotkaniach dostaje kosza. Panny myślą że jak dostają od facetów wiele wiadomości są adorowane wirtualnie, to myślą że są takie piękne i super wartościowe. Niektóre gwiazdy są tam latami bo każdego odrzucają. Mój kumpel przystojny dla jaj z jedną z tych gwiazd pisał, to stwierdziła że nikt jej nie chce i powinna sobie w łeb strzelić a mi dwa miesiące wcześniej dała kosza, to jak nikt jej nie chce? Kłamliwa suka niech napisze wprost że liczy się dla niej tylko wygląd na swoim profilu, bo sama jest pasztetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mi tam!
ja swojego obecnego poznałam na badoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgoiegf
Ja też badoo bym poleciła, pierwsze wrażenie - poziom czatów interii, ale rozmawiałam ze sporą liczbą fajnych, rozsądnych facetów, z niektórymi wyszłam parę razy na koncerty. Nie szukałam wtedy nikogo, więc się nie wiązałam. (pustaki też były, jak wszędzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Dajcie sobie spokój z tym
z tego co piszesz, to tez szukasz gwiazdy a wyglądasz jak gówno. O co Ci zatem chodzi człowiek? Dostajesz kosza, bo nie masz nic do zaoferowania! Taka prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdz www.sexportal.pl możesz napisac coś o sobie albo poszukać osób o swojej osobliwości, masz tam nieoraniczone mozliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.przeznaczeni.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arbuzowaglowa
Właśnie wystartował nowy portalwww.dyskoteka.co , super sprawa! Jest on całkowicie bezpłatny. Podoba mi się nowatorskie rozwiązanie umieszczania fotografii użytkowników, można zmienić zdjęcie na graficzny wizerunekoczko.gif mimo, że portal jest świeżutki działa szybko, sprawnie i konkretnie. Nie jest to pierwszy portal, który odwiedziłam, ale zdecydowanie pozytywnie wyróżnia się na tle innych. Gorąco polecam wszystkim, którzy szukają miłości, przyjaźni, a nawet zwykłej znajomości. Jestem zachwycona! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka K
Ja polecam nowy portal dyskoteka.co, gdzie rejestracja jest w pełni darmowa a warunkiem jest zdjęcie użytkownika, co zapewnia bezpieczeństwo, że nikt nie robi sobie żartów. Może warto spróbować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niusiaczek21
Już od pewnego czasu testuje portale randkowe. Niedawno wpadłam na nowy portal dyskoteka.co, gdzie można poznać ciekawych ludzi a pewnie i swoją druga, wymarzoną połówkę. Rejestracja jest bezpłatna, każdy z użytkowników ma zdjęcie główne, bez profili fikcyjnych. Warto wypróbować i się przekonać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotri3
Portale randkowe to obecnie bardzo dobry sposób na poznanie nowych osób, tak mi się wydaje. Skoro w jednym miejscu możemy poznać tak wielu singli, którzy szukają tego samego, co Ty, to czemu z tego nie korzystać? Zwłaszcza, że nie jest to jakoś bardzo droga rzecz. Zgadzam się z Tomxx, który twierdzi, że takie portale są dla zabieganych ludzi. Rzeczywiście coś w tym jest, sam byłem mocno zapracowany, o 7 wychodziłem z domu do pracy, jechałem samochodem, w pracy sami faceci, wracałem do domu ok. 18, czasem jeszcze z robotą do domu. Jakoś nie było za bardzo możliwości poznawania nowych osób, bo w większości kręciłem się cały czas w jednym towarzystwie. A czasu na jakieś wieczorne eskapady na miasto też za bardzo nie miałem, bo rano trzeba wstać. I dla mnie taki portal okazał się bardzo dobrą opcją. Nie dość, że miałem możliwość poznania wielu kobiet, to jeszcze mogłem szukać ich według własnych kryteriów, mogłem sprawdzić w jakim stopniu są dopasowane do mnie, jakie mają zainteresowania, co nas łączy, co dzieli itp. Dla mnie super sprawa. A jeszcze lepiej, jak mydwoje wprowadziło mobilną wersję swojego portalu, to nawet w pracy, jak szef nie patrzył, mogłem sobie sprawdzić, czy któraś do mnie nie pisała albo sam mogłem napisać jakąś wiadomość czy wyszukać nową kandydatkę na żonę ;) Jak dla mnie takie portale są bardzo przydatne, tylko ważne, żeby wybrać odpowiedni portal, bo niektóre to tylko strata czasu i pieniędzy, a czasem można też naciąć się na oszustów. Ale z odrobiną ostrożności można wynieść wiele korzyści z portali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×