Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem co by tu poradzić...

poszarzała cera...

Polecane posty

Gość nie wiem co by tu poradzić...

ogólnie mam ostatnio jakieś problemy...ale główny jest taki, że mam taką poszarzałą cerę...co mam na to poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rob sobie pellingi,maseczki , jedz wiecej owocow i warzyw unikaj potraw tlustych , ostrych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak wyniki badań?
robiłaś już jakieś? morfologia, TSH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sok z cytryny na twarz rano i wieczorem bedzie szczypac a nawet luszczyc sie przez kilka dni,ale potem przestanie. oczywiscie krem nawilzajacy na to,i to duzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokolola213
Cała seria Flosleku jest świetna (maseczki, kremy). O ile się nie mylę, to można je uzyskać w aptece. Tak więc polecam kupić. Co do sposobu z sokiem z cytryny przyznam się, że nie próbowałam. Ale może nadszedł na to czas. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggneska
Jest taki świetny zabieg revitacare- to mezoterapia dzięki której nasza skóra odzyskuje blask, nawilżenie i promienny wygląd. Ja na twoim miejscu pomyslałabym własnie o takim zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to nie są jakieś problemy zdrowotne, to polecam zacząć stosować naturalne kosmetyki:) Ja używam kosmetyków z e-naturalne i moja cera jest w bardzo dobrym stanie. No i są tanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnkowska
Oj tak, to jest bardzo dobre posunięcie jesli chodzi o wzmocnienie i ujędrnienie swojej skóry. To jest to co naprawde działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli paalisz papierosy to nic nie pomorze, nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, trzeba odrzucic używki, mozna oczywiscie zrobic sobie wspomnianą suplementacje i po prostu odpowiednio zadbać o siebie. To jest najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja już z tych wszystkich propozycji zdecydowanie wole wybrac dla siebie Collagen. I licze na to ze naprawde efekty będa swietne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprotka0
kolagen ma też herbata figura forever - na pewno w mniejszej dawce, ale i na pewno jest tańsza a i łatwiej chyba wyrobić sobie nawyk picia herbaty dwa razy dziennie niż smarowania się kolejnym mazidłem... w każdym razie jak pijesz regularnie, to dobrze robi na cerę, smakuje jak owoce leśne, więc git, myślę, że ci pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akssamitka
A nie próbowałyście z odpowiednią suplementacją. Ja naparwde mam nardzo pozytywne doświadczenie z Anti Age My Wrinkle Control 30+ Moja skóra po 3mc stosowania suplementu zmieniła sie nie do poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może po prostu jesteś przemęczona i Twoja skóra Cię o tym informuje, albo po prostu brak Ci witamin, albo potrzebujesz wybrać się do kosmetyczki na jakiś zabieg. ;) Czasem sam wypad do gabinetu może sprawić, że lepiej się poczujesz ;p W Krakowie jest taki salon kosmetyczny - Esther Beauty, mają bardzo dużo fajnych zabiegów na poprawę kondycji skóry. ;) Czasem warto wybrać się do specjalisty, który potrafi to dokładnie ocenić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.10.13 akssamitka Potwierdzam, też stosowałam te suplementy. Kupiłam jakiś czas temu przez internet, a widziałam, ze teraz jest możliwość zakupu w niektórych salonach kosmetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno dieta i tryb życia ma wpływ na cerę. Stres widać na skórze twarzy. A z odżywiania i suplementów to mi dobrze zrobiło zmniejszenie używania tłuszczy zwierzęcych a zwiększenie roślinnych na przykład dodaję więcej do sałatek, do zup - używam ostatnio olej z sezamu, oliwę z oliwek. Z suplementów rewelacyjnie na mnie i moją skórę działa spirulina i chlorella. Długotrwałe jej stosowanie działa leczniczo i efekt się utrzymuje na długo bo mam niestety z chemicznymi suplementami złe doświadczenia, że jak bierzesz to jest dobrze a jak przestajesz to jest jakbyś nic nie brała. I odkryłam fajny olejek do twarzy http://biosna.pl/pl/sklep/produkt/dwufazowy-koncentrat-rewitalizujacy-annemarie-borlind-15-ml.html Po nim twarz nabiera innego koloru. A pachnie tak, że chciało by się nim całe ciało wysmarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eelizzzza
Wiadomo ze po 30 roku życia nasza skóra nie wyglada za dobrze a na pewno traci jędrność. Dlatego własnie tutaj doskonale sprawdzi sie taki oto zestaw suplementów jak Anti Age My Wrinkle Control 30+ Po 3mc stosowania same zobaczycie efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może spróbuj nawilżyć cerę kosmetykami silnie nawilżającymi z serii Aquaoptima Dermiki. To specjalne kremy do cery odwodnionej, suchej, poszarzałej. Mojej skórze bardzo pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań spamować tą gówniką, dziadówo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bluray, WON z tym spamem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pomogła kuracja Collagenem Noble Health. Naprawde świetne efekty jesli chodzi o wzmocnienie włosów, zapobieganiem ich wypadaniu. Jestem bardzo zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×