Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MammaMiaa

POSZUKIWANIA SPACERÓWKI

Polecane posty

Gość MammaMiaa

Witam wszystkie Mamy! Poszukuję niedrogiego wózka spacerowego dla rocznego dziecka. Najlepiej, aby posłużył nam jeszcze przez najbliższe 2-3 lata. Czekam na Wasze opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza23
peg perego pliko mini. Lekki, zwinny, dobrze sie podbija, Ma szerokie siedzisko z regulowanym podnozkiem, rozklada sie prawie na plasko. Sklada sie 1 reka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy do czego Ci ten wózek potrzebny, jak często chcesz go używać. Moje dziecko ma 16, 5 miesiąca. Właśnie zamówiłam wózek Baby Design Mini (kolekcja 2014). Wózek ma być używany okazjonalnie, jak będę do kogoś jechała komunikacją czy stwierdzę, że szkoda czasu na spacer do sklepu (1km do przejścia dom-sklep-dom o ile idę najkrótszą drogą), lepiej szybko zrobić zakupu i iść na działkę (obok domu). Moje dziecko wózka używa rzadko już ze 3 miesiące. Najczęściej na zakupy czy spacer obok domu idziemy na piechotę, czasem też komunikacją jechałam bez wózka i dalej mały szedł na nogach. Dlatego wózek już nam prawie nei potrzebny, ale stwierdziłam, że bądą wakacje, imprezy plenerowe, może jakieś wyjazdy, warto mieć coś lekkiego, małego i nie parasolkę. Używaliśmy dużego wózka na pompowanych kołach (Ballerina style). Sprawdził się świetnie, ale już nam niepotrzebny, więc postawiłam na Baby Design Mini. Wybrałam ten, ponieważ jako jeden z nielicznych wózków o małych gabarytach, który nie jest parasolką, jest lekki (7,5kg) ma 1 rączką, duży kosz na zakupy, ma stosunkowo duże koła (15 i 18cm). Oczywiście w porównaniu do moich pompowanych są małe, ale patrząc na wszelkie lekkie spacerówki, to i tak koła spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MammaMiaa
Dziękuję za obszerną opinię nt. BD Mini! :) Zastanawiam się nad nim i nad BD Enjoy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MammaMiaa
Up up, może ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MammaMiaa
Nikt? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam od roku wózek Graco Evo i nie mogę o nim zlego słowa powiedzieć. Jest bardzo solidny i z łatwoscia można go złożyc. nie zajmuje dużo miejsca po złożeniu. Jak dla mnie warty polecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Inglesinę, która tania niestety nie była, ale jest zarąbista. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lira 3, tani, rozklada sie na płasko, w miarę lekki, zajmuje mało miejsca po złożeniu, koszyk na zakupy jak dla mnie wystarczający, lekko sie prowadzi, nawet jedna reka. Wsadzilam tam spokojnie mojego 3 latka w zimie, zawinelam kocem i zawiozlam do lekarza - ciasno mu nie bylo, ciezko sie nie jechalo. minusy - przy zablokowanym kole z przodu ciezko mi bylo jechac prosto, przy odblokowanym wręcz przeciwnie. Dlatego nigdy nie blokowalam. Hamulec trzyma ale jak dla mnie slabo, co w normalnym użytkowaniu nie przeszkadza. wózek wozil 2 dzieci, teraz czeka na trzecie. Wozil dużo a wygląda jak nowy, material,sie nie zmechacił, nie wyblakł od slonca, kol nie trzeba zmieniać, przetrwam x podróży samolotem. Uwazam ze jest nie awaryjny, ciezko go wykończyć. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MammaMiaa
Podobają mi się te trójkołowce, ale jednocześnie obawiam się, że Maluch mógłby z takiego wózka wypaść. Jednak po przeczytaniu wielu opinii, widzę, że moje obawy są bezpodstawne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo, wątek w sam raz dla mnie. Podpinam się :) Posiada ktoś może Britaxa B-Agile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko tak naprawdę zależy od tego, do czego potrzebujemy wózka. Jeśli mamy w planach długie spacery, to oczywiście pozycja leżąca i regulowany podnóżek musi być :) W przypadku terenów miejskich ewentualnie mało dziurzystych, można zakupić spacerówkę lekką z piankowymi amortyzowanymi kołami. Mnie się spodobał model Maclaren Techno XT - taki http://forbabies.pl/maclaren-techno-xt-wozek-spacerowy i szczerze powiem, że przez 2,5 roku użytkowania, byłam naprawdę zadowolona. Cena co prawda jest zaporowa, ale... maclaren testuje wózki na obciążeniu do 25kg. zatem także duże dziecko spokojnie w nim pojeździ. Jeśli chcemy robić super wyprawy w terenie, to polecam raczej pompowane koła. Nic tak nie poprawia komfortu jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha89
Ja mam quinny zapp xtra jestem z niego bardzo zadowolona, zgrabny ,lekki, dla mnie idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam quinny zapp xtra, taki właśnie mamy od około 6 miesięcy i super się sprawdza, lekki, zwrotny, dość duże siedzisko- mysle, że dla dwulatka spokojnie wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrymi opiniami cieszą się wózki quinny, że są lekkie, dobrze się prowadzą i zrobione są z dobrych materiałów. poczytaj może na ich temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×