Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poszukuje mężczyzny do stałego układu opartego na wzajemnej przyjemności

Polecane posty

Gość gość

Poszukuje mężczyzny do stałego układu opartego na wzajemnej przyjemności. Ze swojej strony gwarantuję pełną dyskrecję oraz namiętność i dobrą zabawę. Jestem szczupłą, 23 letnią brunetką. Wielokrotnie fantazjowałam o tego typu układzie, jednak nigdy wcześniej się na to nie zdecydowałam. Dostawałam też sporo propozycji od mężczyzn na forach internetowych i serwisach na które zaglądałam. Mężczyźni proponowali mi kwoty około 1000 zł lub więcej w zamian za pieszczoty. Nie zdecydowałam się jednak na ich propozycje, ponieważ nie chcę udawać przyjemności lecz odczuwać ją wspólnie, dlatego szukam mężczyzny do stałego układu z którym wzajemnie będziemy na siebie oddziaływać i czuć pomiędzy nami chemię. Oczekuje podobnego wynagrodzenia w zamian za moje pieszczoty. Mój mail: intymnarelacja@gmail.com PS. Jestem z Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w stu procentach chetny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem wrazliwym facetem, szczyplym (czasami ostrym) lubiacym sie dobrze zabawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powodzenia dziewczyno, nawet dobrego kochanka ciężko znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żenada i czysta desperacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miroslawekkk
Mam 26 lat, mialem 3 kobiety w zyciu ale nic na stale. Lubie przebywac w ich towarzystwie. Uwielbiam sie kochac na wszystkie mozliwe sposoby, i w roznych miejscach. Jesli kochana autorko chcesz chociaz sprobowac to pisze tylko i wtlacznie na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pochwaliłaś się ile proponowano Ci za same pieszczoty i to ma podnieść Twoją wartość tutaj? Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za kasę mogłabyś udawać,a za darmo nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani za pieniądze ani za darmo nie mogłabym udawać i o tym jasno piszę. Propozycje jakie dostawałam nie mają na celu podniesienia mojej wartości. Myślę, że dziewczyny w moim wieku dostają wiele podobnych propozycji (podobnych zarówno cenowo jak i podobnych pod względem samego układu). Dla jednych tego rodzaju układy są przyjemnością, inni będą je krytykować - ja tego nie zmienię. Nikogo nie namawiam, nikomu nie nakazuję a jedynie wstawiam ogłoszenie, więc zrozumiałym powinno być, że chciałabym uzyskać odpowiedź jedynie od osób zainteresowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość y
dam 10 zł a jak nie to s/p/i/e/r/d/a/l/a/j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dość ,ze jesteś kurffa,to jeszcze chcesz mieć z tego przyjemność. Chyba ci się cos pomylilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Oczekuje podobnego wynagrodzenia w zamian za moje pieszczoty." ja tez oczekuję. smigłowca i katamaranu. I BMW Z4. nie dosc ze ma ci byc dobrze, to jeszcze ktos ma ci za to PLACIC? a my co, k..a... sr..my pieniedzmi? pogieło cie? a kto nam za to placi? nie powiedzialbym słowa, gdybys chciala to robic dla czystej przyjemnosci w ukladzie typu FF, ale za kase tos zwykla (...) a dla takich sa inne portale. naiwnych na kajak szuka, buhahaha 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chetnie bym skorzystał ale mam opory przed kontaktem mailowym szczególnie jeśli w gre wchodzi gmail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam w d***e gmaila. mam problem z płaceniem za cos co jest przyrodzone. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Jeśli nie jesteście zainteresowani po co piszecie i ją obrażacie, to jej dupa i niech daje komu chce, a jest młoda i raczej atrakcyjna, to niech bierze za to kasę, jak ktoś daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Piotr
brawo Kasiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×