Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość merllin

potrafilyscie wybaczyc swoim bylym ....

Polecane posty

Gość merllin

potrafilyscie wybaczyc swoim bylym, ktorzy odeszli od was do innej, i czy utrzymujecie kontakt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merllin
ja czasami spotykam sie z nim na seks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkayuata
potrafiłam i nawet wróciliśmy do siebie :O było ciężko, ale wybaczyłam. Po roku zrobił mi to samo i znów odszedł do niej. Tym razem nie wybaczę na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empetrucha
nie wybaczyłam, ale czasem mnie do niego ciągnie, ale się powstrzymuję.....na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merllin
dziekuje podszywowi za sex :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merllin
macie mimo to ze soba kontakt, odzywacie sie do siebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empetrucha
ps. zadzwoń do niego przy jego dziewczynie, albo powiedz że wpadniesz na kawe, zobaczysz jego reakcje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wybaczyłam i nie widzę takiej potrzeby nie utrzymuję kontaktu dla mnie ten człowiek nie żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropksaxyz
ja narazie nie potrafię wybaczyć (może z czasem ale jeszcze nie teraz) i co się z tym wiąże nie utrzymuję kontaktu. Chociaż minął już prawie rok nie wyobrażam sobie normalnej rozmowy z nim. Im więcej czasu upływa tym bardziej jestem przekonana, że już nigdy nie będzie dla nas powrotu. Może kiedy się spotkamy poczuję jeszcze żal, ale już nie wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"wybaczyłam po 5 latach, ale nie utrzymuje z nim kontaktu\" :D:D:D a powiedziałas mu o tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miajah
co to znaczy wybaczyć? pozbyć się nienawiści z serca czy pogodzić się i wrócić do siebie? W tym drugim przypadku wierzę że z czasem można wybaczyć (chociaz nie zapomnieć) bo miłość robi swoje, ale w tym pierwszym nie wierzę że można wybaczyć. Zawsze taki facet zostanie we wspomnieniach jako chuj i skurwysyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zalezy od tego jak długo z nim wcześniej byłam, czy go kocham, w jaki sposób by sie starał żebyśmy byli razem (własciwie czy wogóle by sie starał) Ale ogólnie zdrady nie toleruje i brzydze się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy ja mialam zamiar wladciwie wyciagnac do niego reke po caly zal i zlosc przeszla :D to sie kutwa dowiedzialam co na mnie nagadywal po zerwaniu :D i tyle byloooooooooo narobilam mu tylko gnoju i juz wiecej nie chce go na oczy widziec:P ale wsumie jest on mi juz obojetny😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropksaxyz
wybaczyć- czyli tak jak mówisz pozbyć się nienawiści z serca. Zeby wrócić musisz umieć na nowo zaufać, ja nie potrafiłabym zaufać komuś kto już raz mnie skrzywdził, tym bardziej że już teraz wiem na co go stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miajah
Wg mnie znacznie łatwiej wrócić do kogoś takiego niż nie widzieć go i wybaczyć. Naprawdę. Bo gdy on wraca - tak naprawdę wciąż kochasz i całą sobą chcesz przebaczyć, zaufać. Czyli masz o tyle łatwiej że tak naprawdę tego chcesz. A gdy go nie widzisz - jak można wybaczyć? Nie wierzę w to. Aha. B. dużo kobiet mówi że nie wybaczyłoby zdrady, a potem 80% wybacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×