Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Potrzebna pomoc w wyliczeniu alkoholu!

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny, sprawa wygląda tak- zapraszamy 120 osób na wesele, podejrzewamy, że będzie 100-110 osób. Do tej pory nastawiałam się na 115butelek wódki 0,5L + 20 butelek wina (+ poprosiliśmy o wino zamiast kwiatów, więc zapas będzie w postaci dodatkowych 40butelek) + szampan 20 butelek, myślałam jeszcze o piwie na poprawiny. Dzwonię do hurtowni, aby zamówić alkohol i mówią mi, że na 110 osób potrzeba 250- butelek 0,5L ... ja jestem w szoku.... Czy ja coś nie tak liczę? Ile tych butelek faktycznie potrzeba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to zalezy jakich masz gości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy 110 to ilości wszystkich gości z dziećmi? Obstawiam że wesele jest jednodniowe więc moim zdaniem powinno wystarczyć w końcu nie wszyscy piją wódkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no z tego co widzę, to wychodzi na to, że 10 osób to małe dzieci w wieku do 5 lat, ok 10 osób to osoby starsze, z tego ok. 15 osób to młodzież w wieku 15-18lat, więc pozostaje 85 osób dorosłych powyżej 18 roku życia. Z tego kilka osób to abstynenci, kilka osób na pewno będzie piło wino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wesele jest jednodniowe na 110 osób, natomiast na następny dzień zostają sami znajomi ok. 30 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkarra
Policz sobie mniej więcej 0,5 na głowę wszystkich gości - będzie zapas, plus do tego butelki na konkursy itp. A drugi dzień podobnie i zsumuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a 20 butelek szampana to nie za dużo ? u mnie na 140 osób było tylko 5 duzych butelek. Tak naprawd szampan to tylko idzie na toast na samym poczatku, później mało kto pije szampana. I nie słuchaj w hurtowni, oni tylko chcą jak najwięej sprzedać. Średnio liczy się 0,5 na głowę.cPoza tym nie wszyscy piją, nie wszyscy piją wódkę, więc nie powinno byc problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×