Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Potrzebuję konkretnej rady ws farbowania włosów na bląd

Polecane posty

Gość gość

Jestem szatynką, chciałabym zafarbować włosy na jasny bląd. Byłam juz u kilku różnych fryzjerów i efekt wychodził fajny i tak samo zawsze wychodził ten sam problem. Po 1,5-2 mies chcę iść zrobic odrosty, ale okazuje się, że to nie takie proste, bo kolor już nie ten sam co na początku. Zaczyna żółknąć. Po jakichś 3 mies to juz w ogóle nie jest ten sam kolor. W mońcu sobie odpuściłam i sie nie farbuję. Ale kiedy widze moje ciemne coraz dłuższe włosy, nie moge sie z tym pogodzić, bo do 20 roku byłam naturalną blądynką i chciałabym aby nadal tak pozostało. Oczywiście że za sprawa farb. Pytam fryzjerki o ten mój przypadek, ale one nie wiedzą. Nie wiem czy sie śmiać czy płakać nad ich wiedzą. I tak sobie myślę; czy dopiero wizyta w jakimś profejonalnym zakładzie daję gwarancję 100% zadowolenia i żądanego efektu w późniejszym czasie? Chiałabym w końcu móc sie zafarbować, a potem chodzić co jakiś czas na farbowanie odrostów zachowując ciągle ten sam kolor, ewentualnie min zmieniający się. Czy jest tu ktoś kto może na ten temat coś wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potrzebujesz kobieto korepetycji z jezyka polskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To normalne, że kolor blond żółknie, wystarczy znaleźć sobie dobrego fryzjera. Idziesz na zabieg tonowania włosów i tyle. W domu używaj szamponu eliminującego żółtą poświatę Joanny i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
farbuje włosy na blond i nigdy mi nie zółknie, ale ja mam ciemny blond z natury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleżanka rozjaśniane włosy myje jakimś szamponem który wyrównuje koloryt, nie pamiętam nazwy ale wiem ze jest dosyć drogi i lekko niebieski, nie widać po nim żółtych odrostów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt- wkradł się jeden błąd. tylko jak ci się chcę wchodzić na temat tylko po to żeby mi to wytknąć. czujesz się teraz dowartościowana? no to współczuję, że tylko na tyle cie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez sie głupio nie tłumacz ze ktoś sie dowartościował dziewczyno, w dzisiejszych czasach to wstyd walic takie byki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstyd jest wytykać komuś błahostkę. tak! błahostkę. i ciągle się wyzywać- czego nie brakuje kafeterianką. nie macie za grosz klasy. zachowujecie się jak bydło, gderacie gorzej niż kura niemogąca znieść jaja. pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes szatynka z umyslem koloru "blad" Zal :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cóż za cięta riposta:-) cóż za porównanie wysokich lotów. hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kafeteriankOM!! niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego ludzie przestali odmieniać poprawnie przez przypadki?! Jeszcze z rok temu tego nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahaha
"kafeteriankOM!! niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego ludzie przestali odmieniać poprawnie przez przypadki?! Jeszcze z rok temu tego nie było" g... prawda, jest tego coraz więcej ale od co najmniej kilku lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie się wydaje, że to jest stosunkowo świeże i narasta lawinowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Należy dziękować Bogu, że kilku uczonych się zachowało i ratują świat od zagłady. Alleluja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bogu i bląd kafeterianką ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co się dziwić, jak przykład idzie z"góry". dziennikarze, politycy a nawet prezydent(!) mówią: dziecią, kobietą itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybym ja robiła takie błędy to zapadłabym sie pod ziemie, to nie są błache błedy, wróc sie do podstawówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie zapadnij. tam jezt twoje mieisce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×