Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Potrzebuje pomocy

Polecane posty

Gość gość

witam szukam taniego i spokojnego kąta dla siebie (lat30) i córki (13 lat)obecnie mieszkamy obecnie u znajomego niestety jest on ciężkim przypadkiem i trudnym współlokatorem dlatego chcemy jak najszybciej opuścić te stancje i znaleźć coś gdzie będzie spokojnie i nie drogo to ważne ponieważ mój zarobek to ok 1500 zł w tym alimenty i pieniążki z opieki jest tego niewiele dlatego na wynajem mieszkania mnie nie stać a pokój do wynajęcie tez musi być nie drogi szukam mieszkania juz od bardzo dawna ale ludzie tyle pieniążków sobie liczą ze ciężko jeśli pani/pan ma szanse nam pomoc proszę o odp pozdrawiam Moja corka ma 13 lat to juz duza pannica,jestesmy naprawde w trudnej sytuacji bardzo ciezkiej na dzien dzisiejszy jestesmy bezdomne mieszkanie ktore niedawno zajmowalam bylo po bylym mezu wyrzucil nas z dnia na dzien i sprzedal lokalu komunalnego nie dostalam bo mam za maly dochod na soclaj musze czekac bo brak lokali dom samotnej matki odpada corcia jest juz za duza by nas tam przyjeli ja rowniez nie jestem jakas patologia zostawilam meza alkocholika rozwiodlam sie teraz mieszkam katem u znajomego ktory zaproponowal pomoc ale jak sie okazuje rowniez pije czesto nas wyrzuca nasz rzeczy spimy z corka w kamerlikach nie raz piwnicach jestem sprzataczka na osiedlu wiec mam klucze do kilku pomieszczes rzeczy mamy popakowane w workach by jak znowuten znajomy wypije brac co popadnie i uciekac teraz doszlo do tego ze ten lokal i on bedzie musila opuscic sam go wynajmuje a na dodatek pije nie patrzy pracy niedlugo zostanie zwolniony za nadmiar dni wolnych moim problemem jest bezdomnosc i niski dochod innych problemow nie mam i nie spoze zarabiam 650 plus 350 alimenty 100 rodzinne i czasem pomocy pieniezna z opieki nieduzo byl o mnie kiedys reportaz na jasnecie prosze przeczytac http://jasnet.pl/?m=publicystyka&;id=30730 bylam u prezydenta rozlozyl rece rodzina nie chce pomoc chodz wiedza ze sie we dwie tulamy dzis spimy w luzku jutro mozemy spac znowu w piwnicy ten pan u ktorego mieszkam znowu pije co nas dzis czeka nie wiem spimy w ubraniach w strachu juz nie wiem co robic pozdrawiam lucynkaiska@gmail.com jestem z jastrzebie-zdroju moze jest jakas samotna matka w podobnej sytuacji jak ja mozna razem cos wynajac badz wspulnie wyjechac za granice do pracy jaktu nic sie nie znajdzie juz nie wiem co robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolczuje Ci autorko ale czemu sie wpakowalas w cos takiego? Wzielas pierwszego lepszego faceta z brzegu i nie myslalas o przyszlosci? Szkoda ze dziecku taka traume fundujesz. Nie wiem,zwroc sie do rodziny bo na pewno kogos masz. Pomoga Ci predzej niz obcy ludzie. Tutaj ogłaszała sie jakas kobieta z miesiac temu, ze przyjmie do siebie w zamian za opiekę lokatorów... oczywiscie oplaty na pol ale za wynajem nic. Samotna, chora osoba. Poszukaj sobie. Byla chyba z dolnoslaskiego,a nick miała Katarzyna czy Kasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisalas ze zarabiasz 1500 plus alimenty pózniej ze 650 plus 350 alimenty gubisz sie w zeznaniach pisz prawde to napewno ktos ci pomoze a jak na wstepie juz klamiesz to naco liczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisała w tym alimenty cymbalico.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zatrudnię Panie na salę i do pomocy w pensjonacie; z zamieszkaniem lub bez, Zakopane - Kościelisko, tel. 797 916 001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
problem w tym ze rodzina nie chce mi pomoc nasze drogi sie rozeszly po rozwodzie rodziców i tak zostalo kiklka razy chcialam prosic o pomoc lub chociaz kontak złapac oboje nie cjce nie wiem co robic zostalo mi kilka dni co potem nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×