Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość munikaaaaaa

potrzebuję tekst zaproszenia na pierwsze urodziny ...

Polecane posty

Gość munikaaaaaa

ktoś ma ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie mozesz nic wymyslec? to dla dziewczynki czy dla chlopczyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość munikaaaaaaa
dla chłopczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam na innym forum Kto zobaczyć chce jak zgaszam na torciku jedną świeczkę tego kartką tą zapraszam. Data: gdzieś tak za troszeczkę. * * * Rok mija od moich narodzin i każdy się chyba zgodzi że uczcić wypada tą chwilę. Wpadajcie więc do nas i tyle. * * * Trochę się boję przemiany takiej: mam wktótce przestać być niemowlakiem, tak mi przynajmniej mówią rodzice. A co jeżeli sobie nie życze ? Już raz zmieniałam się z noworodka w niemowlę właśnie. Czy coś mnie spotka dobrego jeśli wydorośleję ? Co o tym myśleć ? Czy mieć nadzieję że jako dziecku w końcu pozwolą sprawdzić co siedzi w kontaktach ? Solą dadzą się bawić lub grzebać w szafkach dotąd zamkniętych ? Albo w zabawkach trzymać papierki do rozdzierania na które "banknot" mówiła mama ? Czy z tej przemiany będzie wynikać że będę mogła dotkąć czajnika kiedy tak sobie gwiżdze wesoło ? Meble przestaną mnie pukać w czoło jeżeli będę dzieckiem nazwana ? Jeśli nie - po co taka zamiana ? Jeśli odpowiedz znasz to nie zwlekaj - wpadnij, dam torta spróbować, czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mielismy cos takiego: dzis juz mija pierwszy roczek, na mej glowce pierwszy loczek wiec zapraszam was do siebie, zabawimy sie jak w niebie bedzie tort a na nim swieczka usmiechenite me usteczka oprocz tortu mnostwo soku i tak bedzie juz co roku pozniej: imie dziecka z godziacami ma zaszczyt zaprosic na swoje pierwsze urodzinki ktore odbeda sie dnia o godzinie w gdzie glowna atrakcja bedzie zdmuchniecie pierwszej swieczki z tortu przez solenizanta my mielismy zaproszenia zamowione z allegro 2 zdjecia do tego z urodzenia i aktualne, przypomnienie ile dziecko wazylo w jakim dniu sie urodzilo itp w sumie wyszlo mniej niz zaproszenia kupione na miescie :) a rodzina zachwycona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mi stuknie pierwszy roczek postawilem pierwszy kroczek powiedzialem pierwsze slowo Już zwiedziłem to i owo więc zapraszam drogich gości będzie tort, duzo pyszności Dumnie zdmuchnę pierwszą świeczke pomozecie mi troszeczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ouchhhhhhhhhhhhhh
Zgaszam? TRAGEDIA!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polooooooooololoooooo
nawet nie podziekowala wam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ouch :d moja wląsna twórczosc to te ostatnie a wczesniejsze skopiowalam na zywca z innego forum... widomo ze mozna w kazdych cos pozmieniac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde zazdroszczę Wam, że macie czas na takie pierdoły :D ja po prostu zadzwoniłam i powiedziałam, kiedy będą urodziny... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotowe zamówić
A ja zamówiłam gotowe zaproszenia na zaproo.pl. Też nie mam czasu na wymyślanie, pisanie, drukowanie. Zamówiłam i wszystkim się podobało, ładne, oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie lepszym wyjściem z tej sytuacji byłoby kupno jakiś fajnych kartek urodzinowych z życzeniami, wystarczył by tylko Twój podpis, ostatnio kupiłam takie niesamowite kartki na www.osiemnastkowo.pl - znajoma była zachwycona, co jeszcze bardziej cieszy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×