Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iuscanpw

Potrzebuje własnej stronki za małe pieniądze?

Polecane posty

Gość iuscanpw

Potrzebujesz ładnej stronki www. Nie masz czasu i pieniędzy. Projektuje i pozycjonuje strony www za małe pieniądze. Koszt: 100 zł koszt wykonania + rejestracja domeny i miejsce na serwerze (do 100zl/rok). Wykonuje stronę wg. Twoich zleceń, po wykonaniu, jeśli Ci się podoba płacisz i umieszczamy ja w necie. Oferuje również prosty kurs obsługi stron zrobionych w joomla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora łebmasztera
100 zl. i w ten sposob psujesz rynek zanizajac ceny debilu. Pewnie powiesz ze gowno cie to obchodzi bo ty chcesz sobie dorobic. Chuj mnie to obchodzi wlasciwie. Zreszta co ja moge od ciebie dostac za 100 zl. Zjebana strone pelna bledow. Pewnie wszystko robisz na Joomli co ?? Jestes Jebanym AMATOREM i tyle w temacie. Zadna normalna osoba szukajaca webmastera nie zwroci na ciebie uwagi. Sam Design kosztuje minimum kilkaset zl. A ty pewnie sciagniesz jakis template z neta i myslisz ze blyszczysz co ?? Zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorze - trzeba się cenić, oferując tak niskie stawki nie będziesz budził zaufania, nie mówiąc o tym - że to podcinanie gałęzi na które się siedzi! Jeśli w przyszłości faktycznie będziesz chciał tylko z tego wyżyć - nie dasz rady! 🖐️ Niestety, identyczną tendencję obserwuję na rynku tłumaczeń :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarna 1991
dzisiaj na uczelni nauczylam sie robic stronki, rosnie Ci konkurencja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora łebmasztera
mała czarna - dzisiaj sie nauczylas , czyli zajelo ci to tylko jedne dzien tak. WOW gratuluje. Oczywiscie wiem ze swirujesz hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www stronka
stronki w samym html robi się w programie z pakietu microsoft office ale serwisu internetowego w tym nie zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora łebmasztera
stronki w microsoft office. No blagam, chyba 10 lat temu ale nie dzis. Smiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdfghfh
ja jestem amatorką a sama sobie stronke z neta sciagnelam, darmowy szablon i sama wypozycjonowalam, to nie zadna wielka filozofia. a za to samo cchieli ode mnie 50-100 zl miesiecznie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość please take me
Pełen profesjonalizm hahahaha - stronka z neta. buhahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko zbankrutujesz
Potrzebujesz ładnej stronki www. Nie masz czasu i pieniędzy. Projektuje i pozycjonuje strony www za małe pieniądze. Koszt: 100 zł koszt wykonania + rejestracja domeny i miejsce na serwerze (do 100zl/rok). Wykonuje stronę wg. Twoich zleceń, po wykonaniu, jeśli Ci się podoba płacisz i umieszczamy ja w necie. Oferuje również prosty kurs obsługi stron zrobionych w joomla. napracujesz się za darmo i nie wygrasz z konkurencją bo konkurencja znajdzie (nie na kafe) 1 klienta który zapłaci 800zł za stronę. jak ktoś otwiera biznes i kupuje stronę raz na dwa lata to mu jest obojętne czy zapłaci 100zł czy 800zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko zbankrutujesz
100 zl. i w ten sposob psujesz rynek zanizajac ceny debilu. Pewnie powiesz ze gowno cie to obchodzi bo ty chcesz sobie dorobic. Ch*j mnie to obchodzi wlasciwie. wybacz jemu. iuscanpw chce zarobić ale jest niedouczony z marketingu http://www.wieszak.net/biznes-i-finanse/za-ile-sprzedawacw-poszukiwaniu-optymalnej-ceny.html http://marketingnasterydach.pl/2012/01/jak-ustalic-optymalna-cene-12-krokow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×