Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

powiedzcie mi jak mozna kupowac ubrania w lumpeksach tylko biedacy tam kupuja

Polecane posty

Gość gość

przeciez to bylo noszone juz przez kogos..moze przez rumuna albo brudasa niedomytego albo przez kogos chorego na łuszczyce.. jak mozna kupic cos po kims....?nie ma nic bardziej ohydnego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ciebie dopadnie bieda to nawet nie będzie stać na lumpex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co cie to boli ? to oni kupują a nie ty , troszczysz się czy szukasz powodu żeby się dowartościować i poczuc sie lepszą bo w realu jesteś nikim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyobraź sobie,że nie tylko biedota do lumpka chodzi, paniusie wypindrzone także:o niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu takie madrosci sa wypisane w tym temacie ze to do encyklopedii dodac 333 www.youtube.com/watch?v=hKlbr5Ip8nY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie I jeszcze się tym szczycą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w Anglii i tu sa takie lumpy zeby wam oczy zbielaly, ciuchy nieraz nowe z metkami za grosze, do tego mozna kupic wiele innych rzeczy do domu, ksiazki,bizuterie. Ubieraja sie tu gwiazdy kina i telewizji, piosenkarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o właśnie,a tu ciemnota jedna o biedocie w lumpeksach pisze,z kąt ty jesteś mega paniusiu,pod kopułą luzy masz chyba,radzę do mechanika się udać,nie ludzi się czepiać i szmateksów😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ktoś bardzo ograniczony może twierdzić, że lumpeksy są tylko dla biedaków. Owszem, biedniejsi się tam często ubierają, ale również mnóstwo innych ludzi szukający "perełek" tzn oryginalnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W lumpie sa nowe firmowe ciuchy new look, george, next itd z metkami jak dobrze pogrzebiesz.I to za pare zlotych.Nie widze sensu isc do butiku i za to samo zaplacic 50 zl np :-) ja kupuje od dawna w lumpexach zawsze szukam nowych rzeczy.Na targach taki szit sprzedają ze po pierwszym praniu nadaje sie na sciere do podlogi.Wiadomo ze uzywane gacie czy jakies rajstopy to przegięcie ale nie popadajmy w paranoje.Nigdy nie widzialam zeby ktos jakies majciochy sprane zmechacone kupil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 błędy w 4 - literowym słowie. Musisz być bardzo inteligentna gościu z 9.25 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w Anglii i tu sa takie lumpy zeby wam oczy zbielaly, ciuchy nieraz nowe z metkami za grosze, do tego mozna kupic wiele innych rzeczy do domu, ksiazki,bizuterie. Ubieraja sie tu gwiazdy kina i telewizji, piosenkarki No ja znam jedna, która ubiera się w lumpeksie i nie wyglada jak gwiazda kina :D Lumpeksy w Anglii? :D nawet ich nie widać. To to co wspomniałam ubiera się w lumpie jak sponsor nie chce dać na sukienke z Primarka, to są stare szmaty, ale gdzie to wynajduje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W lumpie sa nowe firmowe ciuchy new look, george, next itd z metkami jak dobrze pogrzebiesz.I to za pare zlotych. Przecież to, co podałaś to nie są marki. George to są ciuchy z Asdy, nie wstydzisz się nosić ciuchy z supermarketu dla biedaków? Hehe taka patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z Was prymitywne baby hahaha :D wielkie bogaczki, a słoma z butów wystaje :D brak kultury nawet w wypowiedziach :D wspolczuje wam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te z supermerketow z uk sa o wiele lepszej jakosci niz kupione w pl w galerii handlowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat ubrania George z Asdy sa bardzo dobre gatunkowo, moze to nie jest Prada czy Armanii, ale nie jest to zadne targowe badziewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale z Was prymitywne baby hahaha wielkie bogaczki, a słoma z butów wystaje brak kultury nawet w wypowiedziach wspolczuje wam Uraziłam dumę jakiejś paskudnej primarkowej obciągary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szata zdobi człowieka. I dopóki się tego nie nauczycie, to jesteście marginesem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech cię sponsor zabierze do Harrodsa, nie tak bieduje, żaluje primarkowa dziołcho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obciagara to jesteś Ty :D nie znasz nie oceniaj szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 9.47 jedyne inteligentne podsumowanie tematu. Mam nadzieję,że jeszcze trochę ludzi tak myśli, a nie tylko licytuje się markami (czy ich brakiem).Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smieszni sa ludzie, ktorzy mysla, ze jak wywala na bluzke 200 zl z metka znanej firmy to sa juz kims. Wiekszosc tych waszych "firmowych" ciuchow to i tak chinszczyna, czy to H&M czy Zara. Materialy kiepskiej jakosci, szycie tak samo. No ale liczy sie metka! Producenci tych ciuchow tylko sie smieja z takich idiotek, na ktorych zbijaja fortune

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"W lumpie sa nowe firmowe ciuchy new look, george, next itd z metkami jak dobrze pogrzebiesz.I to za pare zlotych.Nie widze sensu isc do butiku i za to samo zaplacic 50 zl" x do butiku po ciuchy george? buhahaha! tania marka z supermarketu i najśmieszniejsze, że Polacy płacą za znoszone ciuchy po Angolach, więcej niż oni zapłacili za nie na wyprzedaży w sklepie. nie wiem co, to za mit, ze ciuchy w sieciówkach za granicą są lepszej jakości. kupuję w całej Europie i wszędzie jest to samo, te same kolekcje w tym samym czasie. urban legend wymyślona przez kupujących w lumpach, żeby gloryfikować te swoje "perełki". chcesz to kupuj uzywane, ale po co dorabiać do tego ideologię, że to wręcz lepsze niż nowe- i później gasic się zachwycając się new look i primark jako prestizową marką.. do autora społeczeństwo jest biedne, to się ubiera w lumpach, bo coś trzeba na grzbiet zarzucić, więc po co głupie pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Obciagara to jesteś Ty nie znasz nie oceniaj szmato Ja nie latam po dyskotekach za nowym tatusiem dla mojego bękarta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio szukałam w lumpeksach ładnej spódnicy lub sukienki i nie znalazłam a z tego co widzę to ludzie w tych lumpeksach kupują wszystko i wcale nie przebierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fujary 9 28
i tyle trudu sobie zadałaś żeby to liczyć frajernio? komórki szare sobie policz może:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz laluniu, chodzi o to, że ty się brzydzisz nosić ubrania z lumpeksu, a ja się brzydzę wyglądać jak 710-ty manekin z sieciówki idący po tej samej ulicy. Taka jest różnica między nami, więc wolę wybrać lumpeks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś kupiłam w lumpku fajną bluzę, a na dodatek w kieszeni był 1 funt szterling :) Może ktoś zostawił z myślą o biednych, co w lumpach kupują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś paskudna, więc nikt na ciebie nie zwraca uwagi, wygladasz jak te inne maciory i brzydule, więc przebierasz się w lumpeksie, żeby być oryginalna. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×