Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

powiedzialam o ciazy i chlopak zniknal...

Polecane posty

Gość gość

mam chlopaka prawie od roku, wczoraj powiedzialam mu,z e jestem w ciazy.... kleknal pocalowal moj brzuch, potem mnie, przytulil i gneralnie sie cieszyl... potem wyszedl i napisal smsa "musze pomyslec co dalej, daj mi troche czasu, dbaj o siebie i o naszego syna lub corke" od tamtej pory milczy... nie dzwonie, bo zgodnie ztym o co prosil daje czas... nigdy sie tak nie zachowywal, co to moze oznaczac? zostawi nas? :( nie wiem co powiedziec rodzicom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna3333
KOCHANKOWI??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie to moj facet. jestesmy razem prawie rok, mieszkamy ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem to musi sobie poukladac wszystko, co teraz z kasa, praca, czy brac slub. daj mu czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest. Poznałaś go na dyskotece, imponowal ci mieśniami i był taki twardy. Palił papierosy, pił piwo, dużo klął czym Ci imponowal. jednym słowem sama wybrała pajaca To masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna3333
TO NIE ŁADNIE ŻE TAK SIĘ ZACHOWAŁ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz nie wroci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ładnie Cię załatwił nie ma co.... ale poczekaj ze dwa trzy dni jak sie nie odezwie to raczej myśli kieruj ku samotnemu wychowywaniu dziecka. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mi sie wydaje ze poszla do wyra z debilem bo byl taki rozrywkowy i imprezowy nie to co ci spokojni stateczni kolesie myslacy o przyszlosci dla siebie i swojej rodziny (ktorej nigdy nie beda mieli bo ze wzgledu na to ze sa poukladani nie sa atrakcyjni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyna sie martwi ,a tu krytyka najlepiej! kochana skup sie na sobie. dbaj o siebie, a on pożałuje jak zobaczy,z e dajesz sobie rade. rodzicom powiedz wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej bogatym, szybciutko!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sluchaj co pisza te wredne debilki, kazdy sadzi sam po sobie. Pewnie one tak zaszly w ciaze z jakims dupkiem z dyskoteki. A ty spokojnie, nie denerwuj sie bo teraz nie mozesz. Daj mu czas, czasami facet musi oswoic sie z taka sytuacja. Daj mu czas do niedzieli a potem zadzwon albo napisz esa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 28 lat i na szczęście jestem singlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama sobie tego dziecka nie zrobiłaś, on też powinien się zabezpieczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro razem mieszkacie to rozumiem, ze nie macie po "nascie" lat tylko juz "dziescia" i stac Was na utrzymanie dziecka, wiec moim zdaniem chlopak wroci jak mu szok minie :) dbaj o siebie i dzidzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie wydaje ze on wcale cie nie zostawil. Musi sobie to poukladac i odezwie sie. Ze pisal ze masz dbac o wasza corce lub synka to znaczy ze dociera do niego ze bedzie ojcem. Pojawienie sie dziecka to naprawde duze zmiany w zyciu. ALE ON WROCI ODEZWIE SIE DAJ MU CZAS. Rodzica na razie nie mow, po co maja miec w przyszlosci awers do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ja mam 25 on 31 i stać nas na dziecko bez problemu. poczekam do końca tygodnia, wrócić musi , bo to jego mieszkanie. dziekuje za rady:) sama jestemw szoku ta ciążą, bo biore tabletki anty : Varenelle, jak któraś z was też to jak widać nie dają zbyt wielekiej skuteczności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zmienia jego zycie o 180% musi sie oswoic, mzoe zkims pogadac;) na pewno Cie nie zostawi. spokojnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie, moim zdaniem to, co zrobił, świadczy tylko o jego odpowiedzialności i dojrzałości. Mężczyźni czasem tak reagują, ja byłam w podobnej sytuacji, tzn. bardzo zaskoczyła mnie reakcja mojego faceta na wieść o dziecku. Ja oczekiwałam, że mnie przytuli, ucieszy się, a on się wycofał. Zaczął rozmyślać, że teraz wszystko się zmieni, że trzeba dziecku przyszłość zabezpieczyć itp. Nigdy, przenigdy nie powiedział mi, że mnie zostawi, ale mówił, że mu trudno, że nie spodziewał się, że tak zareaguje i że mu przykro ze względu na mnie, ale na razie nawet nie ma ochoty na jakiekolwiek czułości. Oczywiście, że mnie to denerwowało, nie raz mu wykrzyczałam, co o tym myślę, bo hormony robiły swoje :). Ale dałam mu czas. Od tamtego zdarzenia minęły 4 miesiące, a on chodzi po sklepach, ogląda wózki, chusty do noszenia dziecka i ostatnio usłyszałam, że bardzo się cieszy z dzidziusia, miał łzy w oczach, gdy to mówił. Musiał się po prostu oswoić. Daj czas swojemu chłopakowi, uważam, że nie zostawił cię - musi po prostu przemyśleć wszystko i obmyślić plan działania :). Nie osądzaj i doceń, że jest z Tobą szczery. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj sie on wroci. Niech sobie wszystko pouklda spokojnie. Rodzicom nie mow, nie musza od razu wiedziec. A ze on wroci tego jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, główka do góry:)) dzidziuś najważniejszy, zdrówka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale powiedzialas wczoraj, to pewnie śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahahahahahahaha. Tyle tytulem tematu. A teraz na powaznie. Nie martw sie, to pewnie pierwszy szok. Jak sie oswoi to wroci, nie ma co czarnowidztwa uprawiac. Zobaczysz ze wroci jak sobie przemysli pate sprae. Ogarnie ta sytuacje mysli. Duzo zdrowia. TishAddams9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:02 - ty tak serio? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszacie dziewczynie w głowie;) toz ten chlopak/facet nie ma 18 lat a 31!! ludzie . chyba ma troche oleju w glowie. dojdzie do siebie i bedzie jeszcze ja na rekach nosil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak facet od zaplodnienia jest ale od dawien dawna wiadomo,z e wykarmic tez musi palancie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz nie musi karmic wyzwolone nowoczesne kobiety zazarcie i z uporem maniaka twierdza ze nie potrzebuja juz mezczyzny do zwiazku bo same potrafia o siebie zadbac :) 10:06 TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym ja zaliczył wpadkę, być może płaciłbym alimenty, ale ślubu bym nie wziął, czy też nie był z kobietą z którą nie chciałbym być. Uznałbym ojcostwo, a szukałbym innej do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:24 - być może byś płacił? Hahahahaha, to byłby twój za.sr.any obowiązek, a nie żadna łaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak by to był mój obowiązek, to bym płacił, ale bym nie był z matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×