Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

powiedziec mu czy sie nie wtracac

Polecane posty

Gość gość

Moja kolezanka jest z facetem 15 lat maja 2 dzieci zyja w kiepskich warunkach. On duzo pali i pije i na to sporo kasy im ucieka. Znam ja od 4 lat i od tego czasu ciagle go oszykuje. Zdradza go z facetami miala 3 romanse w tym raz byla w ciazy i musiala usunac bo nie wiedzia la kto jest ojcem. Teraz ma romans z jego kolega. Korci mnie zeby mu powiedziec ze tak go oszykuje. Co byscie zrobily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dziwisz się, że ona tak robi? Skoro on się nie szanuje, to czemu ona ma go szanować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wtrącać się.Oni sie pogodzą a ty będziesz wrogiem.Jesli facet do tej pory nie zauwazyl ze baba znika do kochankow to kit z nim,albo slepy albo mu nie zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co chcesz się wtrącać? Na kilometr widać, że nie jest to dobre małżeństwo i udana rodzina. Może gdyby szanowny małżonek pijak zadbał o swoją rodzinę, to żonka by mu się nie puszczała? Nie bronię jej, natomiast próbuję zrozumieć. Nie wtrącaj się, nie Twoje małpy, nie Twój cyrk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On podejrzewal juz nie raz ale ona mu oczy mydli. I na koncu on jej wierzy. A ona mnie denerwuje bo na mnie wymusza zebym ja mojego faceta zostawila. Jestem z nim w ciazy ona go ciagle obraza i mowi mi ze mam go zostawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym powiedziala. Na swiecie powinien panowac pokoj!!! Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym zakoczyla znajomosc. Jesli cie razi jej zachowanie i naskauje na twojego faceta to po co ci taka koleżanka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz co Ci powiem??? Taki mam wlasnie zamiar. Dzisiaj mi powiedziala ze z corka do psychologa mam isc bo sie ciagle w dom bawi a ma 10 lat. Tylko jak to zakonczyc powiedziec jej o tym ze nie chce jej znac czy poprostu przestac sie odzywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym przestala sie odzywac. Jak zadzwoni to tylko zdawkowo odpowiadaj. Jsk bedzie chciala sie spotkać to zawsze bądź zajeta. Znajomość sama wygaśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×